V liga rejon Tarnów
Runda: 2, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2020-03-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-03-05 18:00 33 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 4:14 tak
1   A NIEĆ Tomasz W OPIOŁA Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 0:1
2   B BACZ Andrzej X SZCZEPAŃSKI Andrzej 3:1 (11:9, 11:9, 4:11, 11:5) 1:1
3   C KANOWNIK Kajetan Y CICH Adrian 1:3 (4:11, 11:5, 8:11, 8:11) 1:2
4   D SERAFIN Mateusz Z MLECZKO Mateusz 3:0 (12:10, 14:12, 11:7) 2:2
5   A KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
W OPIOŁA Tomasz
CICH Adrian
0:3 (10:12, 9:11, 5:11) 2:3
6   B BACZ Andrzej
SERAFIN Mateusz
X SZCZEPAŃSKI Andrzej
MLECZKO Mateusz
3:1 (8:11, 11:8, 14:12, 11:5) 3:3
7   A NIEĆ Tomasz X SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 3:4
8   B BACZ Andrzej W OPIOŁA Tomasz 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 3:5
9   D SERAFIN Mateusz Y CICH Adrian 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 3:6
10   C KANOWNIK Kajetan Z MLECZKO Mateusz 2:3 (6:11, 11:8, 11:9, 9:11, 7:11) 3:7
11   A NIEĆ Tomasz Y CICH Adrian 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 3:8
12   C KANOWNIK Kajetan W OPIOŁA Tomasz 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 3:9
13   B BACZ Andrzej Z MLECZKO Mateusz 3:2 (2:11, 8:11, 13:11, 11:6, 11:8) 4:9
14   D SERAFIN Mateusz X SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (7:11, 8:11, 12:10, 4:11) 4:10
15   A NIEĆ Tomasz Z MLECZKO Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 4:11
16   D KOSTRZEWA Kacper W OPIOŁA Tomasz 0:3 (4:11, 10:12, 5:11) 4:12
17   B TOMKOWSKI Dawid Y CICH Adrian 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 4:13
18   C NIEĆ Andrzej X SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 6:11, 10:12) 4:14
2020-03-08 11:00 34 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MOSiR Tuchów 17:1 tak
1   A SZMYD Zygmunt W MARTYKA Igor 3:0 (11:6, 11:1, 11:3) 1:0
2   B PARA Eligiusz X FURMAŃSKI Robert 3:0 (11:1, 11:8, 11:5) 2:0
3   C KANIA Jan Y STEFAN Igor 2:3 (7:11, 11:6, 11:8, 9:11, 10:12) 2:1
4   D KORUS Paweł Z KOCOŁ Piotr 3:1 (11:5, 11:2, 9:11, 11:4) 3:1
5   A PARA Eligiusz
KANIA Jan
W STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
3:1 (15:13, 11:4, 9:11, 11:4) 4:1
6   B PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
X KOCOŁ Piotr
MARTYKA Igor
3:0 (11:2, 11:7, 11:9) 5:1
7   A SZMYD Zygmunt X FURMAŃSKI Robert 3:1 (8:11, 11:4, 11:4, 11:9) 6:1
8   B PARA Eligiusz W MARTYKA Igor 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 7:1
9   D KORUS Paweł Y STEFAN Igor 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 8:1
10   C KANIA Jan Z KOCOŁ Piotr 3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 11:8) 9:1
11   A SZMYD Zygmunt Y STEFAN Igor 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 10:1
12   C PODGÓRSKI Jan W WŁODEK Krystian 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 11:1
13   B PARA Eligiusz Z KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 12:1
14   D KORUS Paweł X FURMAŃSKI Robert 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) 13:1
15   A SZMYD Zygmunt Z KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 14:1
16   D KORUS Paweł W WŁODEK Krystian 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) 15:1
17   B PARA Eligiusz Y STEFAN Igor 3:0 (11:2, 11:6, 11:2) 16:1
18   C PODGÓRSKI Jan X FURMAŃSKI Robert 3:2 (9:11, 11:2, 9:11, 11:9, 11:6) 17:1
2020-03-07 10:00 35 UKS „Jordan” Zakliczyn II - TG „Sokół” Brzesko 8:10 tak
1   A KRAKOWSKI Sebastian W PUT Maciej 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 8:11) 0:1
2   B NAGEL Kacper X PIĘKOSZ Jakub 3:1 (14:12, 5:11, 11:5, 11:4) 1:1
3   C ZBYLUT Patryk Y RACHFAŁ Maciej 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 2:1
4   D SIKOŃ Maciej Z NOWAK Dawid 3:1 (11:8, 15:17, 11:7, 11:8) 3:1
5   A ZBYLUT Patryk
NAGEL Kacper
W PIĘKOSZ Jakub
NOWAK Dawid
3:0 (12:10, 11:8, 11:9) 4:1
6   B KRAKOWSKI Sebastian
SIKOŃ Maciej
X PUT Maciej
RACHFAŁ Maciej
1:3 (11:5, 3:11, 3:11, 3:11) 4:2
7   A KRAKOWSKI Sebastian X PIĘKOSZ Jakub 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 4:3
8   B NAGEL Kacper W PUT Maciej 3:2 (9:11, 11:9, 12:10, 9:11, 11:8) 5:3
9   D SIKOŃ Maciej Y RACHFAŁ Maciej 2:3 (11:3, 9:11, 3:11, 11:5, 8:11) 5:4
10   C ZBYLUT Patryk Z NOWAK Dawid 3:1 (12:10, 14:12, 5:11, 11:8) 6:4
11   A NAGEL Nikodem Y RACHFAŁ Maciej 1:3 (3:11, 11:4, 0:11, 8:11) 6:5
12   C ZBYLUT Patryk W PUT Maciej 2:3 (6:11, 11:7, 10:12, 11:8, 8:11) 6:6
13   B NAGEL Kacper Z NOWAK Dawid 3:2 (12:10, 10:12, 5:11, 11:4, 11:9) 7:6
14   D SIKOŃ Maciej X PIĘKOSZ Jakub 1:3 (4:11, 14:12, 10:12, 8:11) 7:7
15   A NAGEL Nikodem Z NOWAK Dawid 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 7:8
16   D SIKOŃ Maciej W PUT Maciej 1:3 (13:11, 7:11, 7:11, 6:11) 7:9
17   B NAGEL Kacper Y RACHFAŁ Maciej 3:0 (11:9, 13:11, 12:10) 8:9
18   C ZBYLUT Patryk X PIĘKOSZ Jakub 2:3 (11:9, 8:11, 11:9, 9:11, 6:11) 8:10
2020-03-08 11:00 36 LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 9:9 tak
1   A KĄCKI Mateusz W RUSEK Andrzej 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 8:11) 0:1
2   B TROJAŃSKI Sebastian X WOLIŃSKI Wojciech 3:1 (11:9, 11:8, 11:13, 11:9) 1:1
3   C KLUBA Krzysztof Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 1:2
4   D KUCHARCZYK Dominik Z KRAWIEC Kamil 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:8) 2:2
5   A KĄCKI Mateusz
KĄCKI Patryk
W RUSEK Andrzej
KRAWIEC Kamil
3:2 (11:8, 9:11, 11:9, 7:11, 11:8) 3:2
6   B TROJAŃSKI Sebastian
KUCHARCZYK Dominik
X WOLIŃSKI Wojciech
CZUPRYNA Andrzej
3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:8) 4:2
7   A KĄCKI Mateusz X WOLIŃSKI Wojciech 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 5:2
8   B TROJAŃSKI Sebastian W RUSEK Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 5:3
9   D KUCHARCZYK Dominik Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 5:4
10   C KLUBA Krzysztof Z KRAWIEC Kamil 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 6:4
11   A KĄCKI Mateusz Y CZUPRYNA Andrzej 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 10:12) 6:5
12   C KLUBA Krzysztof W RUSEK Andrzej 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 9:11) 6:6
13   B TROJAŃSKI Sebastian Z KRAWIEC Kamil 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 7:6
14   D KUCHARCZYK Dominik X WOLIŃSKI Wojciech 1:3 (11:7, 9:11, 10:12, 12:14) 7:7
15   A KĄCKI Mateusz Z KRAWIEC Kamil 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 8:7
16   D KUCHARCZYK Dominik W RUSEK Andrzej 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 8:8
17   B TROJAŃSKI Sebastian Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (11:13, 11:13, 13:15) 8:9
18   C KLUBA Krzysztof X WOLIŃSKI Wojciech 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:8) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.