Henryk Mryc
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1937
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 15:30
4. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10
1   A MRYC Henryk W KOPACKA Anna 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) ⇑
5   A MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
W ANDRZEJAK Kacper
KILISZEK Kamila
1:3 (11:8, 13:15, 6:11, 9:11) ⇓
7   A MRYC Henryk X BRUZDA Julia 2:3 (8:11, 11:9, 8:11, 13:11, 18:20) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 09:00
10. „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 14:0
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W MRYC Henryk 3:1 (11:9, 15:13, 6:11, 11:9) ⇓
5   A PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
W MRYC Henryk
MLAK Michał
3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇓
8   B WALA Tomasz W MRYC Henryk 3:0 (12:10, 11:8, 11:2) ⇓
12   C BIESAGA Marek W MRYC Henryk 3:2 (11:5, 1:11, 11:8, 8:11, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-21 15:30
15. LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 0:14
1   A MRYC Henryk W KUTYŁA Dawid 1:3 (13:11, 4:11, 6:11, 7:11) ⇓
6   B MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (13:15, 13:15, 3:11) ⇓
7   A MRYC Henryk X MAŚLONG Mirosław 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇓
11   A MRYC Henryk Y KALICIAK Dariusz 0:3 (4:11, 4:11, 13:15) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-25 18:00
23. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Wisła” Rząska II 14:0
1   A ŚLAZYK Paweł W MRYC Henryk 3:0 (12:10, 11:4, 11:6) ⇓
5   A ŚLAZYK Paweł
LUHA Peter
W MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
8   B LUHA Peter W MRYC Henryk 3:0 (11:2, 11:2, 11:4) ⇓
12   C DROZD Paweł W MRYC Henryk 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 15:30 ⇨ 2018-11-14 19:00
26. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 3:11
3   C MRYC Henryk Y WIROŃSKI Piotr 3:1 (11:8, 12:10, 8:11, 11:4) ⇑
6   B MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
X WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇑
10   C MRYC Henryk Z URBAN Piotr 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 2:11) ⇓
12   C MRYC Henryk W APOSTOŁ Paweł 2:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:7, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-23 18:00
36. MKS KSOS Kraków IV - LKS „Wisła” Rząska II 11:3
4   D PIESZCZEK Mikołaj Z MRYC Henryk 3:0 (11:5, 12:10, 11:9) ⇓
6   B STOCHEL Adam
PIESZCZEK Mikołaj
X MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
3:0 (11:4, 11:6, 11:6) ⇓
10   C SZEWCZYK Hubert Z MRYC Henryk 2:3 (11:7, 9:11, 8:11, 11:6, 10:12) ⇑
13   B DIETRICH Aleksander Z MRYC Henryk 0:3 (1:11, 3:11, 1:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-02 15:30
37. LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0:14
3   C MRYC Henryk Y ZĘBALA Paweł 1:3 (12:10, 2:11, 4:11, 5:11) ⇓
6   B MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
X PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 6:11) ⇓
10   C MRYC Henryk Z GUMULA Marcin 2:3 (3:11, 11:7, 5:11, 11:9, 12:14) ⇓
12   C MRYC Henryk W ZĘBALA Mateusz 0:3 (4:11, 2:11, 1:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 15:30
48. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI 5:9
2   B MRYC Henryk X POROSZEWSKI Jacek 3:1 (11:6, 11:7, 5:11, 11:6) ⇑
6   B MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
X POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 8:11) ⇓
8   B MRYC Henryk W KUREK Kinga 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) ⇑
13   B MRYC Henryk Z KRAWCZYK Kacper 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-01 19:00
71. LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 4:10
3   C MRYC Henryk Y PRZEPOLSKI Dominik 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 9:11) ⇓
6   B MRYC Henryk
KOWAL Mieczysław
X KLIMCZAK Marek
MARDOSZ Maciej
0:3 (8:11, 10:12, 9:11) ⇓
10   C MRYC Henryk Z MARDOSZ Maciej 3:0 (11:5, 11:0, 11:4) ⇑
12   C MRYC Henryk W PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-24 15:30 ⇨ 2019-02-27 20:00
95. LKS „Wisła” Rząska II - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9
2   B MRYC Henryk X KOŁODZIEJ Michał 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇑
6   B MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
X KURDZIEL Mikołaj
KOŁODZIEJ Michał
3:0 (13:11, 11:9, 11:6) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-16 16:00
97. UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Wisła” Rząska II 10:4
4   D PRZEPOLSKI Dominik Z MRYC Henryk 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:8) ⇓
10   C PASZEK Hubert Z MRYC Henryk 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 10:12) ⇑
13   B PRZEPOLSKI Andrzej Z MRYC Henryk 3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 13:15, 11:8) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-30 11:00
100. KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska II 14:0
1   A ANDRZEJAK Kacper W MRYC Henryk 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) ⇓
6   B WILK Roman
KURCAB Szymon
X MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:5, 11:5) ⇓
8   B SYRDA Zuzanna W MRYC Henryk 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇓
12   C WILK Roman W MRYC Henryk 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-28 15:30 ⇨ 2019-04-14 16:00
106. LKS „Wisła” Rząska II - MKS KSOS Kraków IV 11:3
2   B MRYC Henryk X MAJDAK Rafał 1:3 (2:11, 11:3, 6:11, 4:11) ⇓
6   B MRYC Henryk
NOWAK Artur
X SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
3:0 (14:12, 11:5, 11:9) ⇑
8   B MRYC Henryk W SZEWCZYK Hubert 3:1 (11:8, 12:10, 14:16, 11:2) ⇑
13   B MRYC Henryk Z UTYLSKA Karolina 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2019-05-04 13:00
109. KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Wisła” Rząska II 8:6
4   D POROSZEWSKI Jacek Z MRYC Henryk 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) ⇓
6   B POROSZEWSKI Jacek
SIEDLECKI Antoni
X MRYC Henryk
NOWAK Artur
2:3 (11:9, 5:11, 5:11, 12:10, 6:11) ⇑
10   C PIETROW Aleksander Z MRYC Henryk 2:3 (11:6, 13:11, 10:12, 5:11, 7:11) ⇑
13   B KUREK Kinga Z MRYC Henryk 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
516 ANTOSIAK Jacek 1971
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
123 BARTUZI Wojciech 1990
15 BIEL Jakub 1977
218 BIESAGA Marek 1964
535 BISZCZAD Bartosz 1992
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1695 BRUZDA Julia 2005
518 BUJAK Piotr 1960
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
79 DAŃDA Krzysztof 1969
2271 DIETRICH Aleksander 2004
625 DROZD Paweł 1979
704 DZIADEK Dominik 1998
887 DZIEDZIC Piotr 2001
242 FIRA Damian 1988
698 FLAK Stefan 1957
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
62 GAWLIK Paweł 1996
48 GIZA Bartosz 1996
197 GLAZER Rafał 1987
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
2024 GUMULA Marcin 1975
541 JANIK Angelika 2000
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
545 KĘSEK Damian 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
697 KOCHMAŃSKI Marek 1983
2765 KOŁODZIEJ Michał 2004
1544 KOPACKA Anna 2006
239 KOPCZYK Adrian 1991
60 KRASNY Michał 1995
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
2599 KUREK Kinga 2001
153 KUTYŁA Dawid 1991
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
2002 LUHA Peter 1989
1666 MAJDAK Rafał 2006
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2395 MARDOSZ Maciej 2010
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
400 MONTSKO Arkadiusz 1994
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1899 PASZEK Hubert 2004
695 PETKA Krzysztof 1999
537 PĘKSA Paweł 1993
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
2730 PIETROW Aleksander 2002
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
181 SITKO Mirosław 1978
16 SKALDA Jacek 1966
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
223 SŁODYCZKA Wojciech 1978
3 SMUGA Mariusz 1994
17 STRZAŁKA Marek 1969
98 SURMA Krzysztof 1981
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
670 TALAGA Samuel 1999
53 TERLECKI Mirosław 1965
1196 URBAN Piotr 1976
2110 UTYLSKA Karolina 2011
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
1005 WALA Tomasz 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
54 WOLSKI Tomasz 1972
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
80 ZIMNICKI Tomasz 1995