V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2019-11-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 13 LUKS „Galux” Skrzyszów III - TG „Sokół” Brzesko
2019-11-10 11:00 14 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOSiR Tuchów 14:4
1   A KĄCKI Mateusz W FURMAŃSKI Robert 3:2 (13:11, 11:4, 4:11, 11:13, 11:8) 1:0
2   B RAJZER Krzysztof X WŁODEK Krystian 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) 2:0
3   C KUCHARCZYK Dominik Y MARTYKA Igor 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 2:1
4   D TROJAŃSKI Sebastian Z KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 3:1
5   A TROJAŃSKI Sebastian
KUCHARCZYK Dominik
W FURMAŃSKI Robert
MARTYKA Igor
2:3 (11:9, 2:11, 12:10, 7:11, 10:12) 3:2
6   B RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
X KOCOŁ Piotr
WŁODEK Krystian
3:1 (13:11, 8:11, 11:9, 16:14) 4:2
7   A KĄCKI Mateusz X WŁODEK Krystian 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 5:2
8   B RAJZER Krzysztof W FURMAŃSKI Robert 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 6:2
9   D TROJAŃSKI Sebastian Y MARTYKA Igor 3:2 (6:11, 7:11, 11:8, 11:7, 11:9) 7:2
10   C KUCHARCZYK Dominik Z KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (13:11, 13:11, 15:13) 8:2
11   A KĄCKI Mateusz Y MARTYKA Igor 3:0 (13:11, 11:9, 11:9) 9:2
12   C KĄCKI Patryk W FURMAŃSKI Robert 0:3 (16:18, 4:11, 8:11) 9:3
13   B RAJZER Krzysztof Z KOCOŁ Piotr 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 12:10) 10:3
14   D TROJAŃSKI Sebastian X WŁODEK Krystian 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 11:3
15   A KĄCKI Mateusz Z KOCOŁ Piotr 3:2 (16:14, 3:11, 6:11, 11:4, 11:5) 12:3
16   D TROJAŃSKI Sebastian W FURMAŃSKI Robert 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:6) 13:3
17   B RAJZER Krzysztof Y MARTYKA Igor 3:1 (14:12, 11:3, 8:11, 11:8) 14:3
18   C KĄCKI Patryk X WŁODEK Krystian 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 14:4
2019-11-07 18:00 15 MOKSiR Czchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3:15 tak
1   A NIEĆ Andrzej W TOBIASZ Andrzej 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 0:1
2   B BACZ Andrzej X CZUPRYNA Andrzej 1:3 (7:11, 9:11, 14:12, 7:11) 0:2
3   C SERAFIN Mateusz Y WOLIŃSKI Wojciech 1:3 (6:11, 5:11, 14:12, 9:11) 0:3
4   D KANOWNIK Kajetan Z KRAWIEC Kamil 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 9:11) 0:4
5   A BACZ Andrzej
SERAFIN Mateusz
W WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
3:2 (11:8, 11:13, 7:11, 11:6, 11:3) 1:4
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Andrzej
X TOBIASZ Andrzej
CZUPRYNA Andrzej
3:1 (3:11, 11:4, 11:5, 13:11) 2:4
7   A NIEĆ Andrzej X CZUPRYNA Andrzej 0:3 (9:11, 1:11, 8:11) 2:5
8   B BACZ Andrzej W TOBIASZ Andrzej 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) 3:5
9   D KANOWNIK Kajetan Y WOLIŃSKI Wojciech 0:3 (7:11, 10:12, 11:13) 3:6
10   C SERAFIN Mateusz Z KRAWIEC Kamil 1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 12:14) 3:7
11   A TOMKOWSKI Dawid Y WOLIŃSKI Wojciech 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 3:8
12   C SERAFIN Mateusz W TOBIASZ Andrzej 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 3:9
13   B BACZ Andrzej Z KRAWIEC Kamil 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 3:10
14   D KANOWNIK Kajetan X CZUPRYNA Andrzej 0:3 (5:11, 1:11, 8:11) 3:11
15   A TOMKOWSKI Dawid Z KRAWIEC Kamil 0:3 (8:11, 3:11, 3:11) 3:12
16   D KANOWNIK Kajetan W TOBIASZ Andrzej 1:3 (20:18, 6:11, 8:11, 4:11) 3:13
17   B KOSTRZEWA Kacper Y WOLIŃSKI Wojciech 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 3:14
18   C SERAFIN Mateusz X CZUPRYNA Andrzej 1:3 (4:11, 13:11, 4:11, 5:11) 3:15
2019-11-08 18:00 16 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 6:12 tak
1   A ZBYLUT Patryk W DĄBROŚ Stanisław 0:3 (5:11, 13:15, 5:11) 0:1
2   B MRÓZ Jakub X MLECZKO Mateusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 1:1
3   C NAGEL Kacper Y OPIOŁA Tomasz 2:3 (8:11, 11:9, 15:13, 4:11, 9:11) 1:2
4   D MARTYKA Bartłomiej Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) 1:3
5   A MRÓZ Jakub
NAGEL Kacper
W OPIOŁA Tomasz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
1:3 (5:11, 13:11, 3:11, 8:11) 1:4
6   B ZBYLUT Patryk
MARTYKA Bartłomiej
X DĄBROŚ Stanisław
MLECZKO Mateusz
3:1 (12:10, 3:11, 12:10, 11:9) 2:4
7   A ZBYLUT Patryk X MLECZKO Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 3:4
8   B MRÓZ Jakub W DĄBROŚ Stanisław 3:2 (8:11, 12:10, 11:9, 9:11, 11:5) 4:4
9   D MARTYKA Bartłomiej Y OPIOŁA Tomasz 1:3 (4:11, 12:10, 7:11, 7:11) 4:5
10   C NAGEL Kacper Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 4:6
11   A ZBYLUT Patryk Y OPIOŁA Tomasz 2:3 (8:11, 11:4, 8:11, 11:9, 8:11) 4:7
12   C NAGEL Kacper W DĄBROŚ Stanisław 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) 4:8
13   B MRÓZ Jakub Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 3:11) 4:9
14   D MARTYKA Bartłomiej X SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 5:9
15   A ZBYLUT Patryk Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 5:10
16   D MARTYKA Bartłomiej W DĄBROŚ Stanisław 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 5:11
17   B KOBYLARCZYK Kacper Y OPIOŁA Tomasz 0:3 (4:11, 2:11, 6:11) 5:12
18   C NAGEL Kacper X SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:1 (12:10, 9:11, 11:9, 11:7) 6:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy