III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2017-12-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-12-16 16:00 64 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 11:3 tak
1   A JABŁOŃSKI Paweł W OBROCHTA Piotr 0:3 (9:11, 11:13, 5:11) 0:1
2   B OLCZAK Mariusz X WALICZEK Wojciech 0:3 (11:13, 8:11, 5:11) 0:2
3   C GÓRECKI Wojciech Y BŁACHUT Kacper 3:0 (11:1, 11:1, 11:2) 1:2
4   D BOGACZ Wojciech Z STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 3:0 (17:15, 11:6, 11:5) 2:2
5   A GÓRECKI Wojciech
BOGACZ Wojciech
W OBROCHTA Piotr
WALICZEK Wojciech
3:1 (17:15, 10:12, 11:6, 12:10) 3:2
6   B JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
BŁACHUT Kacper
3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 4:2
7   A JABŁOŃSKI Paweł X WALICZEK Wojciech 3:2 (3:11, 10:12, 11:7, 12:10, 11:7) 5:2
8   B OLCZAK Mariusz W OBROCHTA Piotr 3:2 (11:7, 14:12, 7:11, 4:11, 12:10) 6:2
9   D BOGACZ Wojciech Y BŁACHUT Kacper 3:0 (11:3, 11:3, 11:2) 7:2
10   C GÓRECKI Wojciech Z STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 3:0 (11:7, 11:1, 11:3) 8:2
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y BŁACHUT Kacper 3:0 (11:2, 11:1, 11:1) 9:2
12   C GÓRECKI Wojciech W OBROCHTA Piotr 3:1 (11:7, 11:8, 2:11, 11:8) 10:2
13   B OLCZAK Mariusz Z STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 3:1 (13:11, 8:11, 11:7, 11:6) 11:2
14   D BOGACZ Wojciech X WALICZEK Wojciech 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 4:11, 6:11) 11:3
2017-12-20 20:00 65 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7 tak
1   A BOCHENEK Mariusz W PĘK Karolina 0:3 (8:11, 10:12, 7:11) 0:1
2   B MOREK Radosław X ŚLIWA Alicja 2:3 (9:11, 14:12, 8:11, 11:8, 4:11) 0:2
3   C BIEL Jakub Y ŁEBEK Alicja 3:2 (6:11, 9:11, 11:6, 11:9, 11:8) 1:2
4   D PIETRZAK Agnieszka Z KOŁODZIEJ Ewa 3:1 (12:10, 11:13, 13:11, 11:6) 2:2
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
2:3 (11:6, 14:12, 6:11, 11:13, 3:11) 2:3
6   B PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:1 (11:8, 11:8, 6:11, 11:9) 3:3
7   A BOCHENEK Mariusz X ŚLIWA Alicja 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) 3:4
8   B MOREK Radosław W PĘK Karolina 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) 3:5
9   D PIETRZAK Agnieszka Y ŁEBEK Alicja 1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 9:11) 3:6
10   C BIEL Jakub Z KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (15:13, 11:8, 12:10) 4:6
11   A BOCHENEK Mariusz Y ŁEBEK Alicja 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 4:7
12   C BIEL Jakub W PĘK Karolina 3:0 (11:5, 15:13, 12:10) 5:7
13   B MOREK Radosław Z KOŁODZIEJ Ewa 3:1 (11:4, 10:12, 11:9, 11:9) 6:7
14   D PIETRZAK Agnieszka X ŚLIWA Alicja 3:2 (11:7, 3:11, 5:11, 11:5, 11:4) 7:7
2017-12-22 17:00 66 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 12:2 tak
1   A PUSHKAROV Kostyantyn W SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) 1:0
2   B JANISZEWSKI Kamil X DOMITER Julia 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 2:0
3   C KIEROŃSKI Adam Y GOLONKA Filip 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) 3:0
4   D BŁOCHO Przemysław Z SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (11:5, 7:11, 3:11, 8:11) 3:1
5   A KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
W GOLONKA Filip
DOMITER Julia
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 4:1
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
3:1 (11:13, 11:8, 11:4, 11:8) 5:1
7   A PUSHKAROV Kostyantyn X DOMITER Julia 3:0 (11:1, 11:4, 11:9) 6:1
8   B JANISZEWSKI Kamil W SUŁKOWSKI Karol 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:6) 7:1
9   D BŁOCHO Przemysław Y GOLONKA Filip 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 8:1
10   C KIEROŃSKI Adam Z SAWCZAK Miłosz(j) 3:2 (11:8, 11:7, 9:11, 10:12, 11:6) 9:1
11   A PUSHKAROV Kostyantyn Y GOLONKA Filip 3:0 (11:0, 11:0, 11:5) 10:1
12   C KIEROŃSKI Adam W SUŁKOWSKI Karol 3:0 (12:10, 12:10, 11:3) 11:1
13   B JANISZEWSKI Kamil Z SAWCZAK Miłosz(j) 2:3 (6:11, 11:7, 11:9, 9:11, 8:11) 11:2
14   D BŁOCHO Przemysław X DOMITER Julia 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 12:2
2017-12-15 19:00 67 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8 tak
1   A PIETRAŃCZYK Jakub W RAPUTA Tomasz 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 5:11) 0:1
2   B RUPA Robert X KLUZEK Grzegorz 1:3 (12:10, 6:11, 3:11, 10:12) 0:2
3   C JURZAK Łukasz Y BIAŁY Sebastian 1:3 (11:13, 11:5, 7:11, 9:11) 0:3
4   D GOŁDA Gabriel Z KLUZEK Sławomir 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 7:11, 11:8) 1:3
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:5, 11:5) 2:3
6   B PIETRAŃCZYK Jakub
RUPA Robert
X KLUZEK Grzegorz
BIAŁY Sebastian
3:2 (7:11, 11:7, 7:11, 11:6, 11:6) 3:3
7   A PIETRAŃCZYK Jakub X KLUZEK Grzegorz 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:8) 4:3
8   B RUPA Robert W RAPUTA Tomasz 1:3 (11:8, 5:11, 11:13, 4:11) 4:4
9   D GOŁDA Gabriel Y BIAŁY Sebastian 3:1 (11:4, 11:6, 9:11, 11:8) 5:4
10   C JURZAK Łukasz Z KLUZEK Sławomir 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 5:5
11   A PIETRAŃCZYK Jakub Y BIAŁY Sebastian 3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 11:7, 11:9) 6:5
12   C JURZAK Łukasz W RAPUTA Tomasz 1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 8:11) 6:6
13   B RUPA Robert Z KLUZEK Sławomir 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 6:7
14   D GOŁDA Gabriel X KLUZEK Grzegorz 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 6:11) 6:8
2018-01-13 13:00 68 MKS KSOS Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3 tak
1   A KONSTANTYN Paweł W ZIMNICKI Tomasz 3:2 (12:14, 11:8, 11:5, 8:11, 11:9) 1:0
2   B PEREK Nikodem X BRUZDA Rafał 3:0 (11:1, 12:10, 11:7) 2:0
3   C RADEK Arkadiusz Y NALEPA Maciej 1:3 (11:9, 10:12, 11:13, 10:12) 2:1
4   D UTYLSKI Filip Z PIĄSTKA Michał 3:1 (9:11, 13:11, 11:9, 12:10) 3:1
5   A UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
W ZIMNICKI Tomasz
NALEPA Maciej
2:3 (9:11, 12:14, 11:8, 11:5, 6:11) 3:2
6   B PEREK Nikodem
RADEK Arkadiusz
X PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:5) 4:2
7   A KONSTANTYN Paweł X BRUZDA Rafał 3:2 (7:11, 11:6, 11:4, 8:11, 11:3) 5:2
8   B PEREK Nikodem W ZIMNICKI Tomasz 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) 6:2
9   D UTYLSKI Filip Y NALEPA Maciej 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 7:2
10   C RADEK Arkadiusz Z PIĄSTKA Michał 3:2 (10:12, 11:5, 9:11, 11:4, 11:4) 8:2
11   A KONSTANTYN Paweł Y NALEPA Maciej 1:3 (13:11, 5:11, 4:11, 11:13) 8:3
12   C RADEK Arkadiusz W ZIMNICKI Tomasz 3:0 (11:5, 11:3, 11:8) 9:3
13   B PEREK Nikodem Z PIĄSTKA Michał 3:0 (11:1, 12:10, 11:7) 10:3
14   D UTYLSKI Filip X BRUZDA Rafał 3:0 (11:7, 11:6, 11:2) 11:3
2017-12-15 18:00 69 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2 tak
1   A MATUSIAK Łukasz W TROJANOWSKI Adrian 3:0 (11:5, 11:2, 11:5) 1:0
2   B BOLSĘGA Paweł X TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:3, 11:8, 9:11, 11:8) 2:0
3   C PACH Łukasz Y MACIUSZEK Wiesław 3:0 (12:10, 11:6, 13:11) 3:0
4   D SOBCZAK Krzysztof Z BORKOWSKI Marek 2:3 (11:8, 6:11, 11:3, 7:11, 9:11) 3:1
5   A BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
W MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
3:0 (11:9, 11:5, 12:10) 4:1
6   B SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
X BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
3:2 (8:11, 11:9, 11:6, 8:11, 11:5) 5:1
7   A MATUSIAK Łukasz X TROJANOWSKI Kamil 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 6:1
8   B BOLSĘGA Paweł W TROJANOWSKI Adrian 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 7:1
9   D SOBCZAK Krzysztof Y MACIUSZEK Wiesław 3:1 (11:9, 4:11, 11:5, 5:1 krecz) 8:1
10   C PACH Łukasz Z BORKOWSKI Marek 3:2 (10:12, 11:6, 6:11, 11:5, 11:6) 9:1
11   A MATUSIAK Łukasz Y MACIUSZEK Wiesław 3:0 (0:0 krecz) 10:1
12   C PACH Łukasz W TROJANOWSKI Adrian 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) 10:2
13   B BOLSĘGA Paweł Z BORKOWSKI Marek 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:8) 11:2
14   D SOBCZAK Krzysztof X TROJANOWSKI Kamil 3:2 (14:16, 11:6, 8:11, 11:4, 11:5) 12:2
2017-12-28 18:00 70 KS „Gorce” Nowy Targ II - GSWAL „Bogdański” Grybów 5:9 tak
1   A KOWALKOWSKI Maciej W GŁÓWCZYK Jan 3:2 (14:12, 8:11, 6:11, 11:1, 11:8) 1:0
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X NOWAK Marcin 1:3 (11:3, 8:11, 5:11, 7:11) 1:1
3   C KOWALCZYK Zuzanna Y TOKARZ Adam 3:2 (5:11, 11:4, 11:7, 6:11, 11:7) 2:1
4   D GARB Aleksandra Z MÓL Marcin 2:3 (11:5, 11:9, 8:11, 8:11, 5:11) 2:2
5   A GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
W TOKARZ Adam
GŁÓWCZYK Jan
1:3 (11:4, 7:11, 8:11, 12:14) 2:3
6   B KRÓLIKOWSKI Bartosz
KOWALKOWSKI Maciej
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
2:3 (4:11, 11:9, 13:11, 7:11, 8:11) 2:4
7   A KOWALKOWSKI Maciej X NOWAK Marcin 1:3 (6:11, 4:11, 11:5, 7:11) 2:5
8   B KRÓLIKOWSKI Bartosz W GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 3:5
9   D GARB Aleksandra Y TOKARZ Adam 3:0 (11:3, 15:13, 11:4) 4:5
10   C KOWALCZYK Zuzanna Z MÓL Marcin 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 12:14) 4:6
11   A KOWALKOWSKI Maciej Y TOKARZ Adam 3:2 (9:11, 5:11, 11:9, 11:9, 11:6) 5:6
12   C KOWALCZYK Zuzanna W GŁÓWCZYK Jan 2:3 (11:3, 11:13, 12:10, 8:11, 4:11) 5:7
13   B KRÓLIKOWSKI Bartosz Z MÓL Marcin 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 11:13) 5:8
14   D GARB Aleksandra X NOWAK Marcin 1:3 (7:11, 12:14, 11:6, 7:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.