KS „Podwawelski” Kraków III (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marcin Pietrzyk (tel. 692 530 974)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4K 1/1 2012-10-03 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków III 6:10🏓 ⇑
2 4K 1/2 2012-10-13 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Contra '06” Kraków 10:3🏓 ⇑
3 4K 1/3 2012-10-20 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków III 10:3🏓 ⇑
4 4K 1/4 2012-10-27 17:00 GMKS Zielonki - KS „Podwawelski” Kraków III 9:9🏓 ⇔
5 4K 1/5 2012-11-16 19:00 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - KS „Podwawelski” Kraków III 10:6🏓 ⇓
6 4K 1/6 2012-11-28 17:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Górnik” Wieliczka 10:2🏓 ⇑
7 4K 1/7 2012-12-01 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:0🏓 ⇑
8 4K 1/9 2012-12-14 17:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków III 0:10🏓 ⇑
9 4K 1/11 2013-01-05 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków III 3:10🏓 ⇑
10 4K 1/10 2013-01-09 18:30 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków II 10:1🏓 ⇑
11 4K 1/8 2013-01-10 19:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Podwawelski” Kraków III 1:10🏓 ⇑
12 4K 2/12 2013-02-09 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:3🏓 ⇑
13 4K 2/13 2013-03-03 11:00 KS „Contra '06” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków III 4:10🏓 ⇑
14 4K 2/14 2013-03-16 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - GMKS Zielonki 10:5🏓 ⇑
15 4K 2/15 2013-04-10 20:00 KS „Podwawelski” Kraków III - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 10:7🏓 ⇑
16 4K 2/16 2013-04-24 17:30 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków III 1:10 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,5   3,5     2,5       1,5   10
2 (D) KS „Contra '06” Kraków 0,5 3,0 2,5   1,5       1,0 1,5   10
3 (D) MKS KSOS Kraków III 2,5   2,5     2,5     0,0   2,5 10
4 (W) GMKS Zielonki 0,0   1,0 3,5       4,5       9
5 (W) UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II     1,0     1,0 4,0     0,0 0,0 6
6 (D) KS „Górnik” Wieliczka     3,0           1,0 2,5 3,5 10
7 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków     2,5     2,5       2,5 2,5 10
8 (W) UKS „Jola” Kraków     2,5           2,5 2,5 2,5 10
9 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II     1,5       2,5     2,5 3,5 10
10 (D) MKS KSOS Kraków II     3,5     1,5       2,5 2,5 10
11 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II     3,0           2,0 2,5 2,5 10
12 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,5   2,5             2,0 3,0 10
13 (W) KS „Contra '06” Kraków     3,5           0,5 2,5 3,5 10
14 (D) GMKS Zielonki 2,5   0,0       2,5     1,5 3,5 10
15 (D) UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 0,0   4,0             1,5 4,5 10
16 (W) KS „Górnik” Wieliczka                       0
Razem 10,5 3,0 36,5 3,5 1,5 10,0 9,0 4,5 7,0 25,5 34,0 145
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997 M brak 445
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M brak 18
3 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 M brak 922
4 DROZD Paweł 1979 M brak 625
5 GADAWSKI Adrian 1990 M brak 622
6 JANIK Angelika 2000 K brak 541
7 KAPIK Krzysztof 1999 M brak 414
8 KLUZEK Grzegorz 1982 M brak 623
9 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 M brak 412
10 PETKA Krzysztof 1999 M brak 695
11 SITKO Mirosław 1978 M brak 181