UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II (M)
Klub: UKS „Polfin” Oświęcim
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Miejskie Gimnazjum nr 2. im. Łukasza Górnickiego
ul. Olszewskiego 2A
32-600 Oświęcim
Nie podano osoby odpowiedzialnej za sprawy organizacyjne. Drużyna nie zarejestrowana w systemie ligowym KOZTS.
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4K 1/1 2012-10-07 12:00 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:3🏓 ⇑
2 4K 1/2 2012-10-13 10:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 4:10🏓 ⇑
3 4K 1/3 2012-10-21 10:30 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - MKS KSOS Kraków II 10:2🏓 ⇑
4 4K 1/4 2012-11-09 18:00 UKS „Jola” Kraków - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 3:10🏓 ⇑
5 4K 1/5 2012-11-16 19:00 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - KS „Podwawelski” Kraków III 10:6🏓 ⇑
6 4K 1/6 2012-11-24 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 3:10🏓 ⇑
7 4K 1/8 2012-12-13 18:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 1:10🏓 ⇑
8 4K 1/9 2012-12-16 12:00 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - KS „Contra '06” Kraków 10:2🏓 ⇑
9 4K 1/10 2012-12-21 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 2:10🏓 ⇑
10 4K 1/11 2013-01-06 12:00 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - KS „Górnik” Wieliczka 10:6🏓 ⇑
11 4K 1/7 2013-01-12 18:00 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - GMKS Zielonki 10:5🏓 ⇑
12 4K 2/12 2013-02-10 11:00 KS „Contra '06” Kraków - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 4:10🏓 ⇑
13 4K 2/14 2013-03-22 19:00 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:0🏓 ⇑
14 4K 2/15 2013-04-10 20:00 KS „Podwawelski” Kraków III - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 10:7🏓 ⇓
15 4K 2/13 2013-04-22 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 1:10🏓 ⇑
16 4K 2/16 2013-04-26 16:00 GMKS Zielonki - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 3:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 1,5 3,5   1,5   3,5   10
2 (W) KS „Cracovia 1906” Kraków   2,0 2,0 2,5   3,5   10
3 (D) MKS KSOS Kraków II   3,5 2,5 1,0   3,0   10
4 (W) UKS „Jola” Kraków   2,0   3,5 1,0 3,5   10
5 (D) KS „Podwawelski” Kraków III   2,5 0,5 3,0   2,5 1,5 10
6 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II   3,5 2,5 0,5   3,5   10
7 (W) MKS KSOS Kraków III   1,5 2,5 2,5   3,5   10
8 (D) KS „Contra '06” Kraków   3,5 2,5 0,5   3,5   10
9 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie   2,5 3,5 1,0   3,0   10
10 (D) KS „Górnik” Wieliczka   2,5 2,5 2,5   2,5   10
11 (D) GMKS Zielonki   3,0 1,0 2,5   3,5   10
12 (W) KS „Contra '06” Kraków   2,5 1,5 2,5   3,5   10
13 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II     2,5 2,5   2,5 2,5 10
14 (W) KS „Podwawelski” Kraków III 0,5 1,0 0,0 2,0   2,0 1,5 7
15 (W) KS „Górnik” Wieliczka   1,5 2,5 3,5   2,5   10
16 (W) GMKS Zielonki   3,5 2,5 2,0 0,5 1,5   10
Razem 2,0 38,5 28,5 33,5 1,5 47,5 5,5 157
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 HELENIAK Adam 1995 M brak 860
2 KOZIEŁ Michał 1983 M brak 636
3 KWEK Aleksander 1970 M brak 635
4 PAWLUSIAK Jakub 1998 M brak 641
5 PAWLUSIAK Ryszard 1964 M brak 640
6 ROSIEK Michał 1996 M brak 241
7 SARNA Ryszard 1962 M brak 862