KS „Cracovia 1906” Kraków (M)
Klub: KS „Cracovia 1906” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Myślenicka 112
30-698 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tadeusz Ławrowski (tel. 600 933 256)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4K 1/1 2012-10-06 15:00 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:5🏓 ⇓
2 4K 1/2 2012-10-13 10:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 4:10🏓 ⇓
3 4K 1/3 2012-10-19 18:00 KS „Contra '06” Kraków - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:7🏓 ⇓
4 4K 1/5 2012-11-10 12:30 MKS KSOS Kraków II - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:5🏓 ⇓
5 4K 1/4 2012-11-16 18:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 10:5🏓 ⇑
6 4K 1/6 2012-11-24 10:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Jola” Kraków 10:1🏓 ⇑
7 4K 1/7 2012-12-01 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:0🏓 ⇓
8 4K 1/9 2012-12-15 16:00 GMKS Zielonki - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:6🏓 ⇓
9 4K 1/8 2012-12-20 18:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 9:9🏓 ⇔
10 4K 1/11 2013-01-05 10:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:0🏓 ⇑
11 4K 1/10 2013-01-10 19:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - MKS KSOS Kraków III 10:3🏓 ⇑
12 4K 2/12 2013-02-09 10:00 MKS KSOS Kraków III - KS „Cracovia 1906” Kraków 6:10🏓 ⇑
13 4K 2/13 2013-03-03 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Cracovia 1906” Kraków 2:10🏓 ⇑
14 4K 2/14 2013-03-15 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Cracovia 1906” Kraków 9:9🏓 ⇔
15 4K 2/15 2013-04-12 18:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Cracovia 1906” Kraków 2:10🏓 ⇑
16 4K 2/16 2013-04-27 14:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - MKS KSOS Kraków II 10:0🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) KS „Górnik” Wieliczka     1,5 2,0 1,0 0,5 5
2 (D) UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II   0,5 0,5 1,0 2,0   4
3 (W) KS „Contra '06” Kraków 0,0   2,0 0,5 4,5 0,0 7
4 (W) MKS KSOS Kraków II 0,0   1,0 1,0 3,0   5
5 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0,0   2,5 3,5 3,5 0,5 10
6 (D) UKS „Jola” Kraków   2,5 2,5 1,5 3,5   10
7 (W) KS „Podwawelski” Kraków III   0,0   0,0 0,0 0,0 0
8 (W) GMKS Zielonki     1,0 2,0 3,0 0,0 6
9 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,0   2,0 2,5 4,5 0,0 9
10 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II   2,5 2,5 2,5 2,5   10
11 (D) MKS KSOS Kraków III   2,5 2,5 2,0 3,0   10
12 (W) MKS KSOS Kraków III   2,0   3,5 4,5 0,0 10
13 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II   2,5 3,5 2,0 2,0   10
14 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie     2,0 2,5 4,5 0,0 9
15 (W) UKS „Jola” Kraków     2,5 3,5 3,5 0,5 10
16 (D) MKS KSOS Kraków II   2,5 2,5 2,5 2,5   10
Razem 0,0 15,0 28,5 32,5 47,5 1,5 125
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955 M brak 119
2 PALMOWSKI Lech 1982 M brak 122
3 PASIECZNY Jan 1967 M brak 601
4 SZLAMKA Andrzej 1966 M brak 121
5 SZLAMKA Paweł 1989 M brak 120
6 ZAJĄC Grzegorz 1993 M brak 854