IV liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2012-11-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-11-16 18:00 25 UKS „Jola” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 7:10
1   A KONSTANTY Adam W BIESAGA Marek 1:3 (6:11, 8:11, 15:13, 7:11) 0:1
2   B REPETOWSKI Zbigniew X LEWICKI Piotr 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 1:1
3   C STĘPIEŃ Piotr Y KOŁOS Arkadiusz 3:2 (8:11, 11:7, 11:5, 6:11, 13:11) 2:1
4   D BURNETKO Arkadiusz Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 2:2
5   A KONSTANTY Adam
BURNETKO Arkadiusz
W BIESAGA Marek
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
0:3 (4:11, 7:11, 10:12) 2:3
6   B REPETOWSKI Zbigniew
STĘPIEŃ Piotr
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (13:15, 3:11, 11:3, 7:11) 2:4
7   A KONSTANTY Adam X LEWICKI Piotr 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 3:4
8   B REPETOWSKI Zbigniew W BIESAGA Marek 3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 8:11, 11:9) 4:4
9   D PIETRZYK Marcin Y KOŁOS Arkadiusz 3:2 (5:11, 11:7, 11:8, 9:11, 12:10) 5:4
10   C STĘPIEŃ Piotr Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (6:11, 11:13, 4:11) 5:5
11   A KONSTANTY Adam Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) 5:6
12   C STĘPIEŃ Piotr W BIESAGA Marek 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 5:7
13   B REPETOWSKI Zbigniew Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (4:11, 6:11, 1:11) 5:8
14   D PIETRZYK Marcin X KUTAJ Maksymilian 3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 11:6, 12:10) 6:8
15   A KONSTANTY Adam Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 6:9
16   D PIETRZYK Marcin W BIESAGA Marek 3:2 (3:11, 11:9, 11:8, 8:11, 11:7) 7:9
17   B REPETOWSKI Zbigniew Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 7:10
2012-11-10 12:30 26 MKS KSOS Kraków II - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:5
1   A RAJTAR Marek W SZLAMKA Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B KRASNY Michał X ŁAWROWSKI Tadeusz 3:1 (13:11, 9:11, 12:10, 11:9) 1:1
3   C HARMACIŃSKI Adrian Y SZLAMKA Andrzej 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 1:2
4   D BUJAK Michał Z PASIECZNY Jan 3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 15:13) 2:2
5   A RAJTAR Marek
BUJAK Michał
W SZLAMKA Paweł
SZLAMKA Andrzej
3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:7) 3:2
6   B KRASNY Michał
HARMACIŃSKI Adrian
X ŁAWROWSKI Tadeusz
PASIECZNY Jan
3:2 (11:7, 8:11, 13:11, 12:14, 11:4) 4:2
7   A RAJTAR Marek X ŁAWROWSKI Tadeusz 3:0 (11:4, 13:11, 11:4) 5:2
8   B KRASNY Michał W SZLAMKA Paweł 0:3 (11:13, 3:11, 6:11) 5:3
9   D BUJAK Michał Y SZLAMKA Andrzej 3:0 (16:14, 11:9, 11:9) 6:3
10   C HARMACIŃSKI Adrian Z PASIECZNY Jan 2:3 (6:11, 12:10, 11:8, 8:11, 10:12) 6:4
11   A RAJTAR Marek Y SZLAMKA Andrzej 3:1 (10:12, 11:3, 11:4, 11:8) 7:4
12   C HARMACIŃSKI Adrian W SZLAMKA Paweł 2:3 (11:5, 11:8, 6:11, 8:11, 1:11) 7:5
13   B KRASNY Michał Z PASIECZNY Jan 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 8:5
14   D BUJAK Michał X ŁAWROWSKI Tadeusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 9:5
15   A RAJTAR Marek Z PASIECZNY Jan 3:1 (11:5, 11:9, 4:11, 11:9) 10:5
2012-11-09 18:00 27 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - GMKS Zielonki 8:10
1   A ZIMNICKI Tomasz W BIERNACKI Maciej 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:7, 11:9) 1:0
2   B PIĄSTKA Michał X LASAK Robert 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 1:1
3   C KUREK Jacek Y KUĆMIERCZYK Wojciech 2:3 (11:8, 11:2, 4:11, 9:11, 9:11) 1:2
4   D DAŃDA Krzysztof Z ROMANOWSKI Cezary 3:2 (11:7, 12:10, 11:13, 4:11, 11:8) 2:2
5   A DAŃDA Krzysztof
KUREK Jacek
W KUĆMIERCZYK Wojciech
LASAK Robert
3:2 (8:11, 11:9, 8:11, 11:8, 14:12) 3:2
6   B ZIMNICKI Tomasz
PIĄSTKA Michał
X ROMANOWSKI Cezary
BIERNACKI Maciej
1:3 (5:11, 11:4, 2:11, 9:11) 3:3
7   A ZIMNICKI Tomasz X LASAK Robert 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 1:11) 3:4
8   B PIĄSTKA Michał W BIERNACKI Maciej 3:2 (12:10, 6:11, 9:11, 11:7, 11:6) 4:4
9   D DAŃDA Krzysztof Y KUĆMIERCZYK Wojciech 3:2 (11:8, 7:11, 11:7, 5:11, 11:8) 5:4
10   C KUREK Jacek Z ROMANOWSKI Cezary 2:3 (11:7, 9:11, 11:7, 8:11, 8:11) 5:5
11   A ZIMNICKI Tomasz Y KUĆMIERCZYK Wojciech 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:7) 6:5
12   C KUREK Jacek W BIERNACKI Maciej 0:3 (3:11, 5:11, 10:12) 6:6
13   B PIĄSTKA Michał Z ROMANOWSKI Cezary 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 7:11) 6:7
14   D DAŃDA Krzysztof X LASAK Robert 1:3 (14:12, 6:11, 9:11, 8:11) 6:8
15   A ZIMNICKI Tomasz Z ROMANOWSKI Cezary 3:2 (9:11, 11:4, 11:13, 11:9, 11:7) 7:8
16   D DAŃDA Krzysztof W BIERNACKI Maciej 0:3 (8:11, 12:14, 7:11) 7:9
17   B PIĄSTKA Michał Y KUĆMIERCZYK Wojciech 3:0 (11:8, 12:10, 11:6) 8:9
18   C KUREK Jacek X LASAK Robert 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 8:10
2012-12-20 19:00 28 KS „Contra '06” Kraków - MKS KSOS Kraków III 9:9
1   A WOŹNY Dariusz W DĄBROWSKI Damian 1:3 (4:11, 5:11, 11:8, 8:11) 0:1
2   B GONET Maciej X JEDYNAK Damian 3:0 (11:8, 12:10, 12:10) 1:1
3   C KURDZIEL Stanisław Y WRÓBLEWSKI Marek 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 6:11) 1:2
4   D BISZCZAD Bartosz Z GROMADA Arkadiusz 3:1 (4:11, 11:6, 11:8, 11:6) 2:2
5   A KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
W GROMADA Arkadiusz
DĄBROWSKI Damian
1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 9:11) 2:3
6   B BISZCZAD Bartosz
WOŹNY Dariusz
X WRÓBLEWSKI Marek
JEDYNAK Damian
1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 7:11) 2:4
7   A WOŹNY Dariusz X JEDYNAK Damian 3:2 (11:8, 9:11, 11:6, 9:11, 11:6) 3:4
8   B GONET Maciej W DĄBROWSKI Damian 3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 11:9) 4:4
9   D BISZCZAD Bartosz Y WRÓBLEWSKI Marek 2:3 (11:8, 11:9, 7:11, 11:13, 10:12) 4:5
10   C KURDZIEL Stanisław Z GROMADA Arkadiusz 3:1 (11:9, 12:10, 11:13, 11:7) 5:5
11   A WOŹNY Dariusz Y WRÓBLEWSKI Marek 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:9) 6:5
12   C KURDZIEL Stanisław W DĄBROWSKI Damian 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 6:6
13   B GONET Maciej Z GROMADA Arkadiusz 3:1 (11:6, 11:6, 7:11, 11:6) 7:6
14   D BISZCZAD Bartosz X JEDYNAK Damian 3:1 (11:5, 6:11, 12:10, 11:0) 8:6
15   A WOŹNY Dariusz Z GROMADA Arkadiusz 2:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:8, 6:11) 8:7
16   D BISZCZAD Bartosz W DĄBROWSKI Damian 2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 8:11, 6:11) 8:8
17   B GONET Maciej Y WRÓBLEWSKI Marek 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 7:11) 8:9
18   C KURDZIEL Stanisław X JEDYNAK Damian 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 11:5) 9:9
2012-11-16 19:00 29 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - KS „Podwawelski” Kraków III 10:6
1   A ROSIEK Michał W CHŁĘDOWSKI Jakub 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 0:1
2   B KOZIEŁ Michał X SITKO Mirosław 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) 1:1
3   C KWEK Aleksander Y JANIK Angelika 2:3 (11:9, 5:11, 11:9, 11:13, 11:13) 1:2
4   D PAWLUSIAK Jakub Z KAPIK Krzysztof 0:3 (5:11, 8:11, 11:13) 1:3
5   A KWEK Aleksander
SARNA Ryszard
W KAPIK Krzysztof
CHŁĘDOWSKI Jakub
3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 2:3
6   B ROSIEK Michał
KOZIEŁ Michał
X SITKO Mirosław
JANIK Angelika
3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 11:6) 3:3
7   A ROSIEK Michał X SITKO Mirosław 3:0 (11:8, 11:7, 15:13) 4:3
8   B KOZIEŁ Michał W CHŁĘDOWSKI Jakub 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 11:3) 5:3
9   D PAWLUSIAK Jakub Y JANIK Angelika 3:0 (11:2, 11:5, 11:5) 6:3
10   C KWEK Aleksander Z KAPIK Krzysztof 0:3 (2:11, 8:11, 2:11) 6:4
11   A ROSIEK Michał Y PETKA Krzysztof 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:7) 7:4
12   C SARNA Ryszard W CHŁĘDOWSKI Jakub 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 8:4
13   B KOZIEŁ Michał Z KAPIK Krzysztof 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 8:5
14   D PAWLUSIAK Jakub X SITKO Mirosław 3:0 (11:7, 11:3, 12:10) 9:5
15   A ROSIEK Michał Z KAPIK Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 9:6
16   D PAWLUSIAK Jakub W CHŁĘDOWSKI Jakub 3:2 (8:11, 11:8, 8:11, 11:8, 11:8) 10:6
2012-11-10 15:00 30 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice II 9:9
1   A BAKAŁA Sebastian W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 1:0
2   B SZOTT Krzysztof X KNAPCZYK Józef 3:2 (11:7, 8:11, 11:2, 6:11, 11:5) 2:0
3   C GARYCKI Andrzej Y ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 2:1
4   D GĘDŁEK Władysław Z KASPRZYK Arkadiusz 3:2 (11:6, 6:11, 9:11, 14:12, 11:2) 3:1
5   A GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
W ZAKRZYŃSKI Wojciech
ŚWIATŁOŃ Sebastian
1:3 (11:4, 10:12, 9:11, 7:11) 3:2
6   B SZOTT Krzysztof
BAKAŁA Sebastian
X KASPRZYK Arkadiusz
KNAPCZYK Józef
3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:3) 4:2
7   A BAKAŁA Sebastian X KNAPCZYK Józef 3:0 (11:3, 11:9, 11:1) 5:2
8   B SZOTT Krzysztof W ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 9:11) 5:3
9   D GĘDŁEK Władysław Y ZAKRZYŃSKI Wojciech 1:3 (9:11, 11:2, 9:11, 7:11) 5:4
10   C GARYCKI Andrzej Z KASPRZYK Arkadiusz 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 9:11) 5:5
11   A BAKAŁA Sebastian Y ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 6:5
12   C PUCZEK Robert W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (3:11, 4:11, 0:11) 6:6
13   B SZOTT Krzysztof Z KASPRZYK Arkadiusz 1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 8:11) 6:7
14   D GĘDŁEK Władysław X KNAPCZYK Józef 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 7:7
15   A BAKAŁA Sebastian Z KASPRZYK Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 8:7
16   D GĘDŁEK Władysław W ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 7:11) 8:8
17   B SZOTT Krzysztof Y ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:4) 9:8
18   C PUCZEK Robert X KNAPCZYK Józef 2:3 (11:7, 8:11, 10:12, 11:9, 4:11) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8