MKS KSOS Kraków III (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. Szarych Szeregów
al. Powstania Warszawskiego 6
31-549 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Stochel (tel. 668 266 887)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4K 1/1 2012-10-06 10:00 MKS KSOS Kraków III - MKS KSOS Kraków II 6:10🏓 ⇓
2 4K 1/2 2012-10-13 11:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Jola” Kraków 10:0🏓 ⇑
3 4K 1/3 2012-10-20 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków III 10:3🏓 ⇓
4 4K 1/4 2012-10-29 18:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice II 7:10🏓 ⇓
5 4K 1/6 2012-11-24 10:00 MKS KSOS Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 9:9🏓 ⇔
6 4K 1/7 2012-12-01 15:00 KS „Górnik” Wieliczka - MKS KSOS Kraków III 10:8🏓 ⇓
7 4K 1/8 2012-12-13 18:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 1:10🏓 ⇓
8 4K 1/9 2012-12-15 10:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:4🏓 ⇑
9 4K 1/5 2012-12-20 19:00 KS „Contra '06” Kraków - MKS KSOS Kraków III 9:9🏓 ⇔
10 4K 1/11 2013-01-05 10:00 MKS KSOS Kraków III - GMKS Zielonki 4:10🏓 ⇓
11 4K 1/10 2013-01-10 19:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - MKS KSOS Kraków III 10:3🏓 ⇓
12 4K 2/12 2013-02-09 10:00 MKS KSOS Kraków III - KS „Cracovia 1906” Kraków 6:10🏓 ⇓
13 4K 2/13 2013-03-02 10:30 MKS KSOS Kraków II - MKS KSOS Kraków III 10:4🏓 ⇓
14 4K 2/14 2013-03-15 17:00 UKS „Jola” Kraków - MKS KSOS Kraków III 2:10 ⇑
15 4K 2/15 2013-03-24 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS KSOS Kraków III 6:10🏓 ⇑
16 4K 2/16 2013-04-26 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS KSOS Kraków III 10:8🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) MKS KSOS Kraków II 3,5 1,5     1,0 0,0   6
2 (D) UKS „Jola” Kraków 2,5 2,5     2,5 2,5   10
3 (W) KS „Podwawelski” Kraków III 3,0 0,0     0,0 0,0   3
4 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 4,5 2,5     0,0 0,0   7
5 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,5 2,5 1,0   2,0 0,0   9
6 (W) KS „Górnik” Wieliczka 3,5 1,5 2,5   0,5     8
7 (D) UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0     1
8 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5 2,5 2,0       2,0 10
9 (W) KS „Contra '06” Kraków 3,5 1,5 0,5       3,5 9
10 (D) GMKS Zielonki 2,5 1,5 0,0   0,0     4
11 (W) KS „Cracovia 1906” Kraków 1,5 1,5 0,0   0,0     3
12 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków 3,5 1,5 1,0     0,0   6
13 (W) MKS KSOS Kraków II 2,5 1,5 0,0   0,0 0,0   4
14 (W) UKS „Jola” Kraków               0
15 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 4,5 1,5 2,5   1,5     10
16 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 4,0 2,0 1,5   0,5     8
Razem 47,0 24,0 11,0 0,0 8,0 2,5 5,5 98
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DĄBROWSKI Damian 1979 M brak 888
2 GROMADA Arkadiusz 1998 M brak 63
3 JEDYNAK Damian 1989 M brak 975
4 NOSEK Robert 1970 M brak 978
5 ROSIEK Kamil 1998 M brak 634
6 STANKIEWICZ Tomasz 1998 M brak 539
7 WRÓBLEWSKI Marek 1945 M brak 519