IV liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2012-12-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-12-21 18:00 55 UKS „Rokicie” Szczytniki II - GMKS Zielonki 4:10
1   A STACH Sebastian W LASAK Robert 1:3 (11:9, 14:16, 6:11, 7:11) 0:1
2   B KLIMCZAK Marek X BIERNACKI Maciej 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 9:11) 0:2
3   C BIESAGA Marek Y ROMANOWSKI Cezary 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 6:11) 0:3
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z KUĆMIERCZYK Tomasz 3:2 (11:4, 11:9, 6:11, 9:11, 11:8) 1:3
5   A STACH Sebastian
KLIMCZAK Marek
W KUĆMIERCZYK Tomasz
BIERNACKI Maciej
3:2 (14:12, 11:5, 9:11, 9:11, 11:3) 2:3
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X ROMANOWSKI Cezary
LASAK Robert
0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 2:4
7   A STACH Sebastian X BIERNACKI Maciej 2:3 (11:9, 8:11, 13:11, 6:11, 12:14) 2:5
8   B KLIMCZAK Marek W LASAK Robert 0:3 (3:11, 4:11, 9:11) 2:6
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y ROMANOWSKI Cezary 1:3 (11:8, 6:11, 3:11, 7:11) 2:7
10   C BIESAGA Marek Z KUĆMIERCZYK Tomasz 3:0 (11:2, 11:9, 11:9) 3:7
11   A STACH Sebastian Y ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:5) 4:7
12   C KOŁOS Arkadiusz W LASAK Robert 0:3 (4:11, 2:11, 6:11) 4:8
13   B KLIMCZAK Marek Z KUĆMIERCZYK Tomasz 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 10:12) 4:9
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X BIERNACKI Maciej 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 4:10
2013-01-10 19:00 56 KS „Cracovia 1906” Kraków - MKS KSOS Kraków III 10:3
1   A SZLAMKA Paweł W DĄBROWSKI Damian 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 1:0
2   B PALMOWSKI Lech X GROMADA Arkadiusz 1:3 (11:6, 9:11, 7:11, 5:11) 1:1
3   C SZLAMKA Andrzej Y ROSIEK Kamil 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:6) 2:1
4   D PASIECZNY Jan Z JEDYNAK Damian 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:8) 3:1
5   A SZLAMKA Paweł
SZLAMKA Andrzej
W GROMADA Arkadiusz
DĄBROWSKI Damian
0:3 (4:11, 12:14, 7:11) 3:2
6   B PALMOWSKI Lech
PASIECZNY Jan
X ROSIEK Kamil
JEDYNAK Damian
3:0 (11:9, 11:3, 11:6) 4:2
7   A SZLAMKA Paweł X GROMADA Arkadiusz 3:0 (11:3, 14:12, 11:1) 5:2
8   B PALMOWSKI Lech W DĄBROWSKI Damian 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:8) 6:2
9   D PASIECZNY Jan Y ROSIEK Kamil 3:2 (9:11, 8:11, 11:5, 11:6, 11:3) 7:2
10   C SZLAMKA Andrzej Z JEDYNAK Damian 3:2 (11:8, 7:11, 11:8, 9:11, 11:8) 8:2
11   A SZLAMKA Paweł Y ROSIEK Kamil 3:0 (11:1, 11:8, 11:7) 9:2
12   C SZLAMKA Andrzej W DĄBROWSKI Damian 1:3 (6:11, 3:11, 11:8, 7:11) 9:3
13   B PALMOWSKI Lech Z JEDYNAK Damian 3:1 (11:7, 10:12, 14:12, 11:8) 10:3
2013-01-09 18:30 57 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków II 10:1
1   A CHŁĘDOWSKI Jakub W HARMACIŃSKI Adrian 3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 11:7) 1:0
2   B SITKO Mirosław X KRASNY Michał 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 2:0
3   C PETKA Krzysztof Y RAJTAR Marek 3:2 (8:11, 11:8, 13:11, 9:11, 11:9) 3:0
4   D JANIK Angelika Z PODSIADŁO Dominik 1:3 (9:11, 10:12, 11:5, 11:13) 3:1
5   A SITKO Mirosław
PETKA Krzysztof
W PODSIADŁO Dominik
HARMACIŃSKI Adrian
3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 11:8) 4:1
6   B JANIK Angelika
CHŁĘDOWSKI Jakub
X RAJTAR Marek
KRASNY Michał
3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:7) 5:1
7   A CHŁĘDOWSKI Jakub X KRASNY Michał 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 6:1
8   B SITKO Mirosław W HARMACIŃSKI Adrian 3:1 (11:7, 4:11, 11:2, 11:6) 7:1
9   D JANIK Angelika Y RAJTAR Marek 3:2 (11:9, 11:9, 8:11, 2:11, 11:9) 8:1
10   C PETKA Krzysztof Z PODSIADŁO Dominik 3:0 (12:10, 12:10, 11:9) 9:1
11   A CHŁĘDOWSKI Jakub Y RAJTAR Marek 3:1 (3:11, 11:8, 12:10, 11:8) 10:1
2012-12-22 11:00 58 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Jola” Kraków 10:0
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W KONSTANTY Adam 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:7) 1:0
2   B KASPRZYK Arkadiusz X JASTRZĘBSKI Zygmunt 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 2:0
3   C ZAKRZYŃSKI Wojciech Y WÓJCIK Albert 3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:7) 3:0
4   D ZLEZARCZYK Rafał Z STĘPIEŃ Piotr 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 4:0
5   A ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
W KONSTANTY Adam
STĘPIEŃ Piotr
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 5:0
6   B KASPRZYK Arkadiusz
ŚWIATŁOŃ Sebastian
X JASTRZĘBSKI Zygmunt
WÓJCIK Albert
3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 6:0
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X JASTRZĘBSKI Zygmunt 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 7:0
8   B KASPRZYK Arkadiusz W KONSTANTY Adam 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 8:0
9   D ZLEZARCZYK Rafał Y WÓJCIK Albert 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 9:0
10   C ZAKRZYŃSKI Wojciech Z STĘPIEŃ Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 10:0
2012-12-23 11:00 59 KS „Contra '06” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 9:9
1   A WOŹNY Dariusz W SZOTT Krzysztof 3:2 (11:5, 9:11, 11:6, 8:11, 11:8) 1:0
2   B GONET Maciej X PUCZEK Robert 3:0 (12:10, 11:7, 11:5) 2:0
3   C KURDZIEL Stanisław Y GĘDŁEK Władysław 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:6) 3:0
4   D BISZCZAD Bartosz Z BAKAŁA Sebastian 1:3 (5:11, 12:10, 7:11, 6:11) 3:1
5   A GONET Maciej
WOŹNY Dariusz
W PUCZEK Robert
BAKAŁA Sebastian
3:1 (11:6, 15:13, 10:12, 11:2) 4:1
6   B BISZCZAD Bartosz
KURDZIEL Stanisław
X GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
3:2 (9:11, 7:11, 11:4, 11:8, 12:10) 5:1
7   A WOŹNY Dariusz X PUCZEK Robert 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 6:1
8   B GONET Maciej W SZOTT Krzysztof 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 12:10) 7:1
9   D BISZCZAD Bartosz Y GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:8, 11:8, 14:12) 8:1
10   C KURDZIEL Stanisław Z BAKAŁA Sebastian 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 8:2
11   A WOŹNY Dariusz Y GĘDŁEK Władysław 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 8:3
12   C KURDZIEL Stanisław W SZOTT Krzysztof 0:3 (10:12, 4:11, 12:14) 8:4
13   B KULIŚ Mateusz Z BAKAŁA Sebastian 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 8:5
14   D BISZCZAD Bartosz X GARYCKI Andrzej 3:0 (11:2, 11:8, 11:5) 9:5
15   A WOŹNY Dariusz Z BAKAŁA Sebastian 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) 9:6
16   D BISZCZAD Bartosz W SZOTT Krzysztof 2:3 (9:11, 11:8, 11:6, 10:12, 6:11) 9:7
17   B KULIŚ Mateusz Y GĘDŁEK Władysław 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 9:8
18   C KURDZIEL Stanisław X GARYCKI Andrzej 2:3 (9:11, 12:14, 11:7, 11:9, 13:15) 9:9
2012-12-21 18:00 60 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 2:10
1   A ZIMNICKI Tomasz W ROSIEK Michał 1:3 (3:11, 11:8, 10:12, 11:13) 0:1
2   B PIĄSTKA Michał X PAWLUSIAK Jakub 0:3 (10:12, 6:11, 6:11) 0:2
3   C KUREK Jacek Y KWEK Aleksander 1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 10:12) 0:3
4   D PORĄBKA Dariusz Z KOZIEŁ Michał 0:3 (6:11, 2:11, 9:11) 0:4
5   A PORĄBKA Dariusz
KUREK Jacek
W KWEK Aleksander
KOZIEŁ Michał
1:3 (11:7, 4:11, 4:11, 4:11) 0:5
6   B ZIMNICKI Tomasz
PIĄSTKA Michał
X ROSIEK Michał
PAWLUSIAK Jakub
3:1 (13:11, 4:11, 11:8, 11:8) 1:5
7   A ZIMNICKI Tomasz X PAWLUSIAK Jakub 3:2 (7:11, 2:11, 11:9, 11:9, 12:10) 2:5
8   B PIĄSTKA Michał W ROSIEK Michał 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 4:11) 2:6
9   D PORĄBKA Dariusz Y KWEK Aleksander 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 2:7
10   C KUREK Jacek Z KOZIEŁ Michał 2:3 (11:6, 3:11, 11:7, 3:11, 4:11) 2:8
11   A ZIMNICKI Tomasz Y KWEK Aleksander 1:3 (9:11, 11:7, 15:17, 10:12) 2:9
12   C KUREK Jacek W ROSIEK Michał 1:3 (13:11, 9:11, 2:11, 2:11) 2:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8