UKS „Rokicie” Szczytniki II (M)
Klub: UKS „Rokicie” Szczytniki
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
Pierzchów 100
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Józef Mardosz (tel. 606 973 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Wojciech Biernat (tel. 501 269 593)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4K 1/1 2012-10-07 12:00 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:3🏓 ⇓
2 4K 1/2 2012-10-11 17:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Górnik” Wieliczka 3:10🏓 ⇓
3 4K 1/3 2012-10-19 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:8🏓 ⇓
4 4K 1/4 2012-10-27 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Contra '06” Kraków 8:10🏓 ⇓
5 4K 1/5 2012-11-16 18:00 UKS „Jola” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 7:10🏓 ⇑
6 4K 1/6 2012-11-24 12:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS KSOS Kraków II 9:9🏓 ⇔
7 4K 1/7 2012-12-04 18:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:2🏓 ⇓
8 4K 1/9 2012-12-15 10:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:4🏓 ⇓
9 4K 1/10 2012-12-21 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - GMKS Zielonki 4:10🏓 ⇓
10 4K 1/11 2013-01-05 10:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:0🏓 ⇓
11 4K 1/8 2013-01-10 19:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Podwawelski” Kraków III 1:10🏓 ⇓
12 4K 2/12 2013-02-20 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:10🏓 ⇓
13 4K 2/13 2013-03-03 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Cracovia 1906” Kraków 2:10🏓 ⇓
14 4K 2/14 2013-03-16 12:30 MKS KSOS Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:8🏓 ⇓
15 4K 2/15 2013-03-24 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS KSOS Kraków III 6:10🏓 ⇓
16 4K 2/16 2013-05-06 19:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - UKS „Jola” Kraków 9:9🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II     1,0 1,0   1,0   0,0 3
2 (D) KS „Górnik” Wieliczka 1,0   1,0 0,0   1,0     3
3 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,0   0,5 0,0   2,5 4,0   8
4 (D) KS „Contra '06” Kraków   3,5 0,0 0,0   1,0 3,5   8
5 (W) UKS „Jola” Kraków 2,5   2,5 0,5 0,0 4,5     10
6 (D) MKS KSOS Kraków II   3,0 2,5 1,5   2,0     9
7 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,0   0,0 1,0   1,0     2
8 (W) MKS KSOS Kraków III 1,0     1,5 0,0 1,5     4
9 (D) GMKS Zielonki 1,0 0,5 0,0 0,0   1,0 1,5   4
10 (W) KS „Cracovia 1906” Kraków 0,0   0,0   0,0 0,0     0
11 (D) KS „Podwawelski” Kraków III 0,0       0,0 0,5 0,5   1
12 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,5     0,0 0,5 3,0     5
13 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków         0,0 0,0 0,5 1,5 2
14 (W) MKS KSOS Kraków II 2,0   3,5 0,5   2,0     8
15 (D) MKS KSOS Kraków III 1,0   2,0   0,0 3,0     6
16 (D) UKS „Jola” Kraków         0,0 4,5 4,5 0,0 9
Razem 11,0 7,0 13,0 6,0 0,5 28,5 14,5 1,5 82
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIESAGA Marek 1964 M brak 218
2 KLIMCZAK Marek 1965 M brak 176
3 KOŁOS Arkadiusz 2001 M brak 163
4 KUTAJ Maksymilian 2002 M brak 178
5 LEWICKI Piotr 1969 M brak 939
6 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955 M brak 664
7 STACH Sebastian 1997 M brak 161
8 ZAWADZKI Oskar 2000 M brak 919