KS „Contra '06” Kraków (M)
Klub: KS „Contra '06” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Nowy Bieżanów"
ul. Aleksandry 11
30-837 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bartosz Biszczad (tel. 791 197 854)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4K 1/1 2012-10-07 11:00 KS „Contra '06” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 9:9🏓 ⇔
2 4K 1/2 2012-10-13 14:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Contra '06” Kraków 10:3🏓 ⇓
3 4K 1/3 2012-10-19 18:00 KS „Contra '06” Kraków - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:7🏓 ⇑
4 4K 1/4 2012-10-27 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Contra '06” Kraków 8:10🏓 ⇑
5 4K 1/6 2012-11-24 16:00 GMKS Zielonki - KS „Contra '06” Kraków 10:0🏓 ⇓
6 4K 1/7 2012-11-30 17:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Contra '06” Kraków 1:10🏓 ⇑
7 4K 1/8 2012-12-09 11:00 KS „Contra '06” Kraków - MKS KSOS Kraków II 10:8🏓 ⇑
8 4K 1/9 2012-12-16 12:00 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - KS „Contra '06” Kraków 10:2🏓 ⇓
9 4K 1/5 2012-12-20 19:00 KS „Contra '06” Kraków - MKS KSOS Kraków III 9:9🏓 ⇔
10 4K 1/10 2012-12-23 11:00 KS „Contra '06” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 9:9🏓 ⇔
11 4K 1/11 2013-01-04 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Contra '06” Kraków 10:0 WO ⇓
12 4K 2/12 2013-02-10 11:00 KS „Contra '06” Kraków - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 4:10🏓 ⇓
13 4K 2/13 2013-03-03 11:00 KS „Contra '06” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków III 4:10🏓 ⇓
14 4K 2/14 2013-03-13 17:00 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Contra '06” Kraków 7:10🏓 ⇑
15 4K 2/15 2013-03-24 11:00 KS „Contra '06” Kraków - GMKS Zielonki 10:8🏓 ⇑
16 4K 2/16 2013-04-27 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Contra '06” Kraków 10:5🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0 4,0   2,0     1,0 9
2 (W) KS „Podwawelski” Kraków III 0,0 0,0   2,0     1,0 3
3 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków 2,0 3,5   2,5     2,0 10
4 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 2,5 3,0   2,0     2,5 10
5 (W) GMKS Zielonki 0,0 0,0   0,0     0,0 0
6 (W) UKS „Jola” Kraków 3,5   1,5 2,5     2,5 10
7 (D) MKS KSOS Kraków II 1,5 3,5   2,5     2,5 10
8 (W) UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 0,0 1,0   0,0     1,0 2
9 (D) MKS KSOS Kraków III 2,0 3,0   2,0     2,0 9
10 (D) KS „Górnik” Wieliczka 2,5 2,5 0,0 1,5     2,5 9
11 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie               0
12 (D) UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 2,0   1,0   0,0 1,0   4
13 (D) KS „Podwawelski” Kraków III 2,0   1,0   0,0 1,0   4
14 (W) KS „Górnik” Wieliczka 2,5   3,5   1,0 3,0   10
15 (D) GMKS Zielonki 3,5   2,5   1,0 3,0   10
16 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,5   0,5   0,0 3,0   5
Razem 27,5 20,5 10,0 17,0 2,0 11,0 17,0 105
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BISZCZAD Bartosz 1992 M brak 535
2 GONET Maciej 1975 M brak 651
3 KULIŚ Mateusz 1995 M brak 653
4 KURDZIEL Stanisław 1956 M brak 536
5 PALUSZKIEWICZ Krystian 1995 M brak 1007
6 WALA Tomasz 1976 M brak 1005
7 WOŹNY Dariusz 1986 M brak 778