„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Dariusz Porąbka (tel. 600 440 021)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dominik Wojdyła (tel. 507 362 557)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4K 1/1 2012-10-03 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków III 6:10🏓 ⇓
2 4K 1/2 2012-10-13 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 10:5🏓 ⇓
3 4K 1/3 2012-10-19 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:8🏓 ⇑
4 4K 1/5 2012-11-09 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - GMKS Zielonki 8:10🏓 ⇓
5 4K 1/4 2012-11-16 18:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 10:5🏓 ⇓
6 4K 1/6 2012-11-24 10:00 MKS KSOS Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 9:9🏓 ⇔
7 4K 1/7 2012-12-01 12:30 MKS KSOS Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 10:5🏓 ⇓
8 4K 1/8 2012-12-07 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Jola” Kraków 10:0🏓 ⇑
9 4K 1/10 2012-12-21 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 2:10🏓 ⇓
10 4K 1/11 2013-01-04 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Contra '06” Kraków 10:0 WO ⇑
11 4K 1/9 2013-01-20 15:00 KS „Górnik” Wieliczka - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 9:9🏓 ⇔
12 4K 2/12 2013-02-20 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:10🏓 ⇑
13 4K 2/13 2013-03-01 17:00 UKS „Jola” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0:10🏓 ⇑
14 4K 2/14 2013-03-15 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Cracovia 1906” Kraków 9:9🏓 ⇔
15 4K 2/15 2013-03-22 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS KSOS Kraków II 10:8🏓 ⇑
16 4K 2/16 2013-04-26 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS KSOS Kraków III 10:8🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) KS „Podwawelski” Kraków III 1,0 2,0 0,0     3,0 6
2 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,0 0,0 1,5     2,5 5
3 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 1,0 2,0 3,5 0,0   3,5 10
4 (D) GMKS Zielonki 2,5 0,5 2,0     3,0 8
5 (W) KS „Cracovia 1906” Kraków 1,0 0,0 1,0 1,0   2,0 5
6 (W) MKS KSOS Kraków III   2,5 2,0 0,0 0,0 4,5 9
7 (W) MKS KSOS Kraków II 2,0 1,0 0,0     2,0 5
8 (D) UKS „Jola” Kraków 2,5 2,5 2,5     2,5 10
9 (D) UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II   0,0 0,5 0,0   1,5 2
10 (D) KS „Contra '06” Kraków             0
11 (W) KS „Górnik” Wieliczka 2,0   2,5 1,0   3,5 9
12 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II   1,0 3,5 3,0   2,5 10
13 (W) UKS „Jola” Kraków 2,5 1,0 2,5 1,5   2,5 10
14 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków 3,0 1,0 1,5 0,0   3,5 9
15 (D) MKS KSOS Kraków II 1,5 2,0 2,5 0,5   3,5 10
16 (D) MKS KSOS Kraków III 3,0 1,0 2,5 0,0   3,5 10
Razem 23,0 16,5 28,0 7,0 0,0 43,5 118
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DAŃDA Krzysztof 1969 M brak 79
2 KUREK Jacek 1968 M brak 639
3 PIĄSTKA Michał 1994 M brak 81
4 PORĄBKA Dariusz 1968 M brak 78
5 ZGUD Stanisław 1968 M brak 217
6 ZIMNICKI Tomasz 1995 M brak 80