IV liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2012-11-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-11-24 12:00 31 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS KSOS Kraków II 9:9
1   A KLIMCZAK Marek W KRASNY Michał 3:1 (11:6, 11:9, 6:11, 11:5) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X PODSIADŁO Dominik 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 2:0
3   C KUTAJ Maksymilian Y BUJAK Piotr 3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 12:10) 3:0
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z RAJTAR Marek 0:3 (6:11, 11:13, 6:11) 3:1
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W PODSIADŁO Dominik
BUJAK Piotr
3:2 (11:5, 7:11, 8:11, 11:4, 11:6) 4:1
6   B KLIMCZAK Marek
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X RAJTAR Marek
KRASNY Michał
0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 4:2
7   A KLIMCZAK Marek X PODSIADŁO Dominik 3:1 (11:5, 11:5, 7:11, 11:8) 5:2
8   B KOŁOS Arkadiusz W KRASNY Michał 2:3 (9:11, 11:5, 10:12, 16:14, 6:11) 5:3
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y BUJAK Piotr 3:1 (15:13, 11:7, 8:11, 11:4) 6:3
10   C KUTAJ Maksymilian Z RAJTAR Marek 1:3 (10:12, 4:11, 12:10, 6:11) 6:4
11   A KLIMCZAK Marek Y BUJAK Piotr 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 7:4
12   C KUTAJ Maksymilian W KRASNY Michał 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 7:5
13   B KOŁOS Arkadiusz Z RAJTAR Marek 0:3 (1:11, 1:11, 2:11) 7:6
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X PODSIADŁO Dominik 3:2 (11:7, 13:11, 2:11, 7:11, 11:8) 8:6
15   A KLIMCZAK Marek Z RAJTAR Marek 1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 6:11) 8:7
16   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz W KRASNY Michał 1:3 (12:14, 11:8, 5:11, 4:11) 8:8
17   B KOŁOS Arkadiusz Y BUJAK Piotr 3:0 (11:3, 11:8, 14:12) 9:8
18   C KUTAJ Maksymilian X PODSIADŁO Dominik 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 9:9
2012-11-24 10:00 32 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Jola” Kraków 10:1
1   A SZLAMKA Paweł W WÓJCIK Albert 3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 1:0
2   B SZLAMKA Andrzej X PIETRZYK Marcin 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 8:11) 1:1
3   C PASIECZNY Jan Y STĘPIEŃ Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 2:1
4   D PALMOWSKI Lech Z JASTRZĘBSKI Zygmunt 3:0 (11:6, 11:2, 11:5) 3:1
5   A SZLAMKA Paweł
SZLAMKA Andrzej
W JASTRZĘBSKI Zygmunt
WÓJCIK Albert
3:1 (10:12, 11:2, 11:4, 11:4) 4:1
6   B PALMOWSKI Lech
PASIECZNY Jan
X PIETRZYK Marcin
STĘPIEŃ Piotr
3:1 (11:13, 11:7, 11:6, 11:8) 5:1
7   A SZLAMKA Paweł X PIETRZYK Marcin 3:0 (11:2, 11:7, 11:2) 6:1
8   B SZLAMKA Andrzej W WÓJCIK Albert 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 7:1
9   D PALMOWSKI Lech Y STĘPIEŃ Piotr 3:1 (11:2, 11:7, 7:11, 11:2) 8:1
10   C PASIECZNY Jan Z JASTRZĘBSKI Zygmunt 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 9:1
11   A SZLAMKA Paweł Y STĘPIEŃ Piotr 3:0 (11:5, 11:8, 11:3) 10:1
2012-11-24 16:00 33 GMKS Zielonki - KS „Contra '06” Kraków 10:0
1   A BIERNACKI Maciej W BISZCZAD Bartosz 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 1:0
2   B KUĆMIERCZYK Wojciech X KURDZIEL Stanisław 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:8) 2:0
3   C KUĆMIERCZYK Tomasz Y GONET Maciej 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 11:9) 3:0
4   D LASAK Robert Z WOŹNY Dariusz 3:2 (11:8, 8:11, 9:11, 11:7, 11:9) 4:0
5   A KUĆMIERCZYK Wojciech
LASAK Robert
W KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
3:1 (11:5, 4:11, 11:5, 11:9) 5:0
6   B KUĆMIERCZYK Tomasz
BIERNACKI Maciej
X BISZCZAD Bartosz
WOŹNY Dariusz
3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:5) 6:0
7   A BIERNACKI Maciej X KURDZIEL Stanisław 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 7:0
8   B KUĆMIERCZYK Wojciech W BISZCZAD Bartosz 3:2 (6:11, 11:8, 12:10, 5:11, 15:13) 8:0
9   D LASAK Robert Y GONET Maciej 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:8) 9:0
10   C KUĆMIERCZYK Tomasz Z WOŹNY Dariusz 3:1 (11:3, 11:9, 8:11, 11:7) 10:0
2012-11-24 10:00 34 MKS KSOS Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 9:9
1   A DĄBROWSKI Damian W ZIMNICKI Tomasz 2:3 (9:11, 11:4, 11:8, 12:14, 6:11) 0:1
2   B STANKIEWICZ Tomasz X PIĄSTKA Michał 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) 0:2
3   C ROSIEK Kamil Y KUREK Jacek 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:7) 1:2
4   D GROMADA Arkadiusz Z ZGUD Stanisław 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:9) 2:2
5   A ROSIEK Kamil
JEDYNAK Damian
W ZIMNICKI Tomasz
KUREK Jacek
2:3 (11:13, 11:8, 3:11, 11:2, 5:11) 2:3
6   B GROMADA Arkadiusz
DĄBROWSKI Damian
X PORĄBKA Dariusz
PIĄSTKA Michał
3:0 (11:6, 11:7, 12:10) 3:3
7   A DĄBROWSKI Damian X PIĄSTKA Michał 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:9) 4:3
8   B STANKIEWICZ Tomasz W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (15:17, 9:11, 7:11) 4:4
9   D GROMADA Arkadiusz Y KUREK Jacek 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 10:12) 4:5
10   C ROSIEK Kamil Z ZGUD Stanisław 3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:8) 5:5
11   A DĄBROWSKI Damian Y KUREK Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 6:5
12   C ROSIEK Kamil W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 6:6
13   B JEDYNAK Damian Z ZGUD Stanisław 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 7:6
14   D GROMADA Arkadiusz X PIĄSTKA Michał 3:0 (12:10, 11:2, 11:9) 8:6
15   A DĄBROWSKI Damian Z PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 9:6
16   D GROMADA Arkadiusz W ZIMNICKI Tomasz 2:3 (11:13, 11:9, 12:10, 4:11, 12:14) 9:7
17   B JEDYNAK Damian Y KUREK Jacek 1:3 (4:11, 5:11, 11:8, 8:11) 9:8
18   C ROSIEK Kamil X PIĄSTKA Michał 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 8:11, 10:12) 9:9
2012-11-28 17:00 35 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Górnik” Wieliczka 10:2
1   A CHŁĘDOWSKI Jakub W SZOTT Krzysztof 3:0 (11:7, 11:2, 11:8) 1:0
2   B PETKA Krzysztof X GARYCKI Andrzej 3:0 (11:3, 12:10, 11:6) 2:0
3   C SITKO Mirosław Y GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 3:0
4   D PALCZYŃSKI Bogdan Z BAKAŁA Sebastian 2:3 (8:11, 11:9, 13:11, 7:11, 7:11) 3:1
5   A SITKO Mirosław
PETKA Krzysztof
W SZOTT Krzysztof
BAKAŁA Sebastian
3:2 (12:10, 7:11, 11:1, 8:11, 11:4) 4:1
6   B PALCZYŃSKI Bogdan
CHŁĘDOWSKI Jakub
X GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 9:11) 4:2
7   A CHŁĘDOWSKI Jakub X GARYCKI Andrzej 3:1 (11:5, 11:5, 2:11, 11:9) 5:2
8   B PETKA Krzysztof W SZOTT Krzysztof 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 6:2
9   D PALCZYŃSKI Bogdan Y GĘDŁEK Władysław 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 14:12) 7:2
10   C SITKO Mirosław Z BAKAŁA Sebastian 3:1 (9:11, 11:9, 11:5, 11:9) 8:2
11   A CHŁĘDOWSKI Jakub Y GĘDŁEK Władysław 3:2 (2:11, 3:11, 11:9, 11:5, 11:7) 9:2
12   C SITKO Mirosław W SZOTT Krzysztof 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 10:2
2012-11-24 11:00 36 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 3:10
1   A DUDZIAK Damian W ROSIEK Michał 1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 5:11) 0:1
2   B ZLEZARCZYK Rafał X KWEK Aleksander 1:3 (4:11, 13:11, 9:11, 8:11) 0:2
3   C ŚWIATŁOŃ Sebastian Y PAWLUSIAK Jakub 3:2 (11:8, 9:11, 4:11, 11:3, 13:11) 1:2
4   D ZAKRZYŃSKI Wojciech Z KOZIEŁ Michał 0:3 (8:11, 12:14, 5:11) 1:3
5   A DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Sebastian
W KWEK Aleksander
KOZIEŁ Michał
2:3 (11:7, 7:11, 11:8, 7:11, 8:11) 1:4
6   B ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
X ROSIEK Michał
PAWLUSIAK Jakub
1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 7:11) 1:5
7   A DUDZIAK Damian X KWEK Aleksander 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 8:11) 1:6
8   B ZLEZARCZYK Rafał W ROSIEK Michał 0:3 (3:11, 3:11, 12:14) 1:7
9   D ZAKRZYŃSKI Wojciech Y PAWLUSIAK Jakub 3:2 (9:11, 11:9, 9:11, 11:7, 13:11) 2:7
10   C ŚWIATŁOŃ Sebastian Z KOZIEŁ Michał 2:3 (12:10, 8:11, 11:9, 10:12, 8:11) 2:8
11   A DUDZIAK Damian Y PAWLUSIAK Jakub 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 3:8
12   C ŚWIATŁOŃ Sebastian W ROSIEK Michał 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 3:9
13   B ZLEZARCZYK Rafał Z KOZIEŁ Michał 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 3:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8