IV liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2012-10-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-10-19 18:00 13 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:8
1   A ZIMNICKI Tomasz W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:0 (13:11, 11:5, 11:8) 1:0
2   B PIĄSTKA Michał X BIESAGA Marek 3:1 (8:11, 13:11, 11:8, 11:8) 2:0
3   C KUREK Jacek Y STACH Sebastian 0:3 (7:11, 5:11, 12:14) 2:1
4   D DAŃDA Krzysztof Z KOŁOS Arkadiusz 3:1 (11:9, 13:11, 11:13, 11:9) 3:1
5   A ZIMNICKI Tomasz
PIĄSTKA Michał
W STACH Sebastian
BIESAGA Marek
3:0 (11:5, 13:11, 11:7) 4:1
6   B PORĄBKA Dariusz
DAŃDA Krzysztof
X KOŁOS Arkadiusz
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
1:3 (11:5, 7:11, 5:11, 7:11) 4:2
7   A ZIMNICKI Tomasz X BIESAGA Marek 3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 11:8) 5:2
8   B PIĄSTKA Michał W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:2 (7:11, 5:11, 11:8, 11:9, 11:0) 6:2
9   D DAŃDA Krzysztof Y STACH Sebastian 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 7:11) 6:3
10   C KUREK Jacek Z KUTAJ Maksymilian 3:1 (11:5, 11:4, 4:11, 11:7) 7:3
11   A ZIMNICKI Tomasz Y STACH Sebastian 1:3 (11:9, 14:16, 7:11, 10:12) 7:4
12   C KUREK Jacek W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:4, 11:13) 7:5
13   B PIĄSTKA Michał Z KUTAJ Maksymilian 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:8) 8:5
14   D DAŃDA Krzysztof X BIESAGA Marek 2:3 (9:11, 11:7, 6:11, 12:10, 7:11) 8:6
15   A ZIMNICKI Tomasz Z KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:0, 11:6, 11:5) 9:6
16   D DAŃDA Krzysztof W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (1:11, 4:11, 3:11) 9:7
17   B PIĄSTKA Michał Y STACH Sebastian 2:3 (11:1, 5:11, 8:11, 11:7, 8:11) 9:8
18   C KUREK Jacek X BIESAGA Marek 3:1 (7:11, 12:10, 11:9, 11:7) 10:8
2012-10-19 18:00 14 KS „Contra '06” Kraków - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:7
1   A BISZCZAD Bartosz W SZLAMKA Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B GONET Maciej X ŁAWROWSKI Tadeusz 3:0 (13:11, 11:8, 11:4) 1:1
3   C KURDZIEL Stanisław Y PASIECZNY Jan 3:2 (12:14, 11:9, 12:10, 16:18, 11:8) 2:1
4   D WOŹNY Dariusz Z SZLAMKA Andrzej 3:2 (11:6, 11:13, 6:11, 11:8, 11:5) 3:1
5   A BISZCZAD Bartosz
WOŹNY Dariusz
W SZLAMKA Paweł
SZLAMKA Andrzej
0:3 (7:11, 9:11, 3:11) 3:2
6   B KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
X PASIECZNY Jan
ZAJĄC Grzegorz
3:2 (12:14, 11:5, 9:11, 13:11, 11:9) 4:2
7   A BISZCZAD Bartosz X ŁAWROWSKI Tadeusz 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) 5:2
8   B GONET Maciej W SZLAMKA Paweł 2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 6:11, 6:11) 5:3
9   D WOŹNY Dariusz Y PASIECZNY Jan 0:3 (10:12, 8:11, 7:11) 5:4
10   C KURDZIEL Stanisław Z SZLAMKA Andrzej 3:1 (7:11, 11:9, 14:12, 11:2) 6:4
11   A BISZCZAD Bartosz Y PASIECZNY Jan 2:3 (6:11, 16:14, 7:11, 11:7, 6:11) 6:5
12   C KURDZIEL Stanisław W SZLAMKA Paweł 2:3 (11:6, 10:12, 9:11, 11:8, 10:12) 6:6
13   B GONET Maciej Z SZLAMKA Andrzej 3:2 (8:11, 11:13, 11:9, 11:5, 11:2) 7:6
14   D WOŹNY Dariusz X ŁAWROWSKI Tadeusz 3:0 (11:1, 11:9, 12:10) 8:6
15   A BISZCZAD Bartosz Z SZLAMKA Andrzej 3:1 (7:11, 18:16, 11:1, 11:9) 9:6
16   D WOŹNY Dariusz W SZLAMKA Paweł 2:3 (11:5, 3:11, 7:11, 11:2, 10:12) 9:7
17   B GONET Maciej Y PASIECZNY Jan 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 10:7
2012-10-19 20:00 15 UKS „Zarabie” Myślenice II - GMKS Zielonki 6:10
1   A KUZIO Waldemar W BIERNACKI Maciej 3:1 (11:8, 10:12, 11:5, 11:7) 1:0
2   B ZLEZARCZYK Rafał X KUĆMIERCZYK Wojciech 2:3 (11:4, 7:11, 11:9, 8:11, 9:11) 1:1
3   C KASPRZYK Arkadiusz Y KUĆMIERCZYK Tomasz 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 7:11) 1:2
4   D ZAKRZYŃSKI Wojciech Z LASAK Robert 3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 11:5, 11:9) 2:2
5   A ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
W KUĆMIERCZYK Tomasz
BIERNACKI Maciej
1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 7:11) 2:3
6   B KUZIO Waldemar
KASPRZYK Arkadiusz
X KUĆMIERCZYK Wojciech
LASAK Robert
2:3 (11:8, 7:11, 7:11, 11:8, 7:11) 2:4
7   A KUZIO Waldemar X KUĆMIERCZYK Wojciech 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 3:4
8   B ZLEZARCZYK Rafał W BIERNACKI Maciej 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:8) 4:4
9   D ZAKRZYŃSKI Wojciech Y KUĆMIERCZYK Tomasz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 4:5
10   C KASPRZYK Arkadiusz Z LASAK Robert 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:8) 5:5
11   A KUZIO Waldemar Y KUĆMIERCZYK Tomasz 2:3 (15:13, 11:8, 7:11, 8:11, 10:12) 5:6
12   C KASPRZYK Arkadiusz W BIERNACKI Maciej 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 8:11) 5:7
13   B ZLEZARCZYK Rafał Z LASAK Robert 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 5:8
14   D ZAKRZYŃSKI Wojciech X KUĆMIERCZYK Wojciech 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:7) 6:8
15   A KUZIO Waldemar Z LASAK Robert 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:7, 7:11) 6:9
16   D ZAKRZYŃSKI Wojciech W BIERNACKI Maciej 2:3 (7:11, 11:7, 7:11, 11:8, 7:11) 6:10
2012-10-20 14:00 16 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków III 10:3
1   A CHŁĘDOWSKI Jakub W DĄBROWSKI Damian 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B BIEŃCZYCKI Łukasz X STANKIEWICZ Tomasz 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 1:1
3   C SITKO Mirosław Y GROMADA Arkadiusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 2:1
4   D JANIK Angelika Z ROSIEK Kamil 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 3:1
5   A SITKO Mirosław
JANIK Angelika
W STANKIEWICZ Tomasz
ROSIEK Kamil
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 4:1
6   B BIEŃCZYCKI Łukasz
CHŁĘDOWSKI Jakub
X GROMADA Arkadiusz
DĄBROWSKI Damian
3:2 (9:11, 9:11, 14:12, 11:7, 11:6) 5:1
7   A CHŁĘDOWSKI Jakub X STANKIEWICZ Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 6:1
8   B BIEŃCZYCKI Łukasz W DĄBROWSKI Damian 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 6:2
9   D JANIK Angelika Y GROMADA Arkadiusz 3:1 (11:9, 12:10, 10:12, 11:7) 7:2
10   C SITKO Mirosław Z ROSIEK Kamil 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 8:2
11   A CHŁĘDOWSKI Jakub Y GROMADA Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 9:2
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W DĄBROWSKI Damian 1:3 (14:12, 8:11, 8:11, 8:11) 9:3
13   B BIEŃCZYCKI Łukasz Z ROSIEK Kamil 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 10:3
2012-10-21 10:30 17 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - MKS KSOS Kraków II 10:2
1   A KOZIEŁ Michał W RAJTAR Marek 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 1:0
2   B KWEK Aleksander X BUJAK Piotr 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:7) 2:0
3   C ROSIEK Michał Y GAWLIK Paweł 3:1 (4:11, 11:1, 11:8, 11:4) 3:0
4   D PAWLUSIAK Jakub Z KRASNY Michał 0:3 (4:11, 13:15, 3:11) 3:1
5   A KWEK Aleksander
KOZIEŁ Michał
W GAWLIK Paweł
BUJAK Piotr
3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 4:1
6   B ROSIEK Michał
PAWLUSIAK Jakub
X RAJTAR Marek
KRASNY Michał
0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 4:2
7   A KOZIEŁ Michał X BUJAK Piotr 3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 11:2) 5:2
8   B KWEK Aleksander W RAJTAR Marek 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:9) 6:2
9   D PAWLUSIAK Jakub Y GAWLIK Paweł 3:0 (11:9, 11:1, 12:10) 7:2
10   C ROSIEK Michał Z KRASNY Michał 3:0 (13:11, 11:4, 11:9) 8:2
11   A KOZIEŁ Michał Y GAWLIK Paweł 3:2 (8:11, 11:4, 9:11, 14:12, 11:2) 9:2
12   C ROSIEK Michał W RAJTAR Marek 3:0 (11:9, 13:11, 11:6) 10:2
2012-10-20 15:00 18 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Jola” Kraków 10:0
1   A BAKAŁA Sebastian W JASTRZĘBSKI Zygmunt 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 1:0
2   B GĘDŁEK Władysław X STĘPIEŃ Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 2:0
3   C PUCZEK Robert Y WÓJCIK Albert 3:2 (8:11, 7:11, 11:9, 11:7, 13:11) 3:0
4   D SZOTT Krzysztof Z PIETRZYK Marcin 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 4:0
5   A SZOTT Krzysztof
BAKAŁA Sebastian
W JASTRZĘBSKI Zygmunt
WÓJCIK Albert
3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 5:0
6   B GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
X PIETRZYK Marcin
STĘPIEŃ Piotr
3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 6:0
7   A BAKAŁA Sebastian X STĘPIEŃ Piotr 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:5) 7:0
8   B GĘDŁEK Władysław W JASTRZĘBSKI Zygmunt 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 8:0
9   D SZOTT Krzysztof Y WÓJCIK Albert 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 9:0
10   C PUCZEK Robert Z PIETRZYK Marcin 3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 10:12, 11:7) 10:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8