IV liga rejon Kraków => Grupa "o awans"
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2013-04-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2013-04-27 11:00 79 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Contra '06” Kraków 10:5
1   A KASPRZYK Arkadiusz W KULIŚ Mateusz 3:2 (11:1, 11:9, 10:12, 10:12, 11:7) 1:0
2   B ZLEZARCZYK Rafał X BISZCZAD Bartosz 0:3 (10:12, 3:11, 9:11) 1:1
3   C ZAKRZYŃSKI Wojciech Y WALA Tomasz 0:3 (1:11, 6:11, 6:11) 1:2
4   D ZAKRZYŃSKI Dominik Z PALUSZKIEWICZ Krystian 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 2:2
5   A ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
W WALA Tomasz
PALUSZKIEWICZ Krystian
3:0 (11:2, 11:7, 11:9) 3:2
6   B ZAKRZYŃSKI Dominik
KASPRZYK Arkadiusz
X BISZCZAD Bartosz
KULIŚ Mateusz
2:3 (9:11, 11:9, 11:6, 8:11, 7:11) 3:3
7   A KASPRZYK Arkadiusz X BISZCZAD Bartosz 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:8) 4:3
8   B ZLEZARCZYK Rafał W KULIŚ Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 5:3
9   D ZAKRZYŃSKI Dominik Y WALA Tomasz 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 8:11) 5:4
10   C ZAKRZYŃSKI Wojciech Z PALUSZKIEWICZ Krystian 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 6:4
11   A KASPRZYK Arkadiusz Y WALA Tomasz 2:3 (11:13, 8:11, 11:6, 11:7, 6:11) 6:5
12   C ZAKRZYŃSKI Wojciech W KULIŚ Mateusz 3:2 (11:9, 8:11, 9:11, 11:8, 11:9) 7:5
13   B ZLEZARCZYK Rafał Z PALUSZKIEWICZ Krystian 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 8:5
14   D ZAKRZYŃSKI Dominik X BISZCZAD Bartosz 3:2 (11:13, 8:11, 11:6, 11:9, 11:6) 9:5
15   A KASPRZYK Arkadiusz Z PALUSZKIEWICZ Krystian 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 10:5
2013-04-24 17:30 80 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków III 1:10
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2013-04-26 16:00 81 GMKS Zielonki - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 3:10
1   A BIERNACKI Maciej W PAWLUSIAK Jakub 3:1 (11:7, 11:2, 4:11, 11:8) 1:0
2   B KUĆMIERCZYK Tomasz X ROSIEK Michał 0:3 (2:11, 6:11, 2:11) 1:1
3   C ROMANOWSKI Cezary Y KOZIEŁ Michał 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 1:2
4   D RUTKOWSKI Tadeusz Z KWEK Aleksander 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) 1:3
5   A KUĆMIERCZYK Tomasz
BIERNACKI Maciej
W ROSIEK Michał
PAWLUSIAK Ryszard
0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 1:4
6   B RUTKOWSKI Tadeusz
ROMANOWSKI Cezary
X KWEK Aleksander
KOZIEŁ Michał
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 1:5
7   A BIERNACKI Maciej X ROSIEK Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 2:5
8   B KUĆMIERCZYK Tomasz W PAWLUSIAK Jakub 1:3 (11:9, 8:11, 10:12, 7:11) 2:6
9   D RUTKOWSKI Tadeusz Y KOZIEŁ Michał 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 2:7
10   C ROMANOWSKI Cezary Z KWEK Aleksander 3:0 (13:11, 11:5, 11:4) 3:7
11   A BIERNACKI Maciej Y KOZIEŁ Michał 2:3 (11:6, 10:12, 11:7, 10:12, 8:11) 3:8
12   C ROMANOWSKI Cezary W PAWLUSIAK Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 3:9
13   B KUĆMIERCZYK Tomasz Z KWEK Aleksander 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 3:10
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8