IV liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2012-12-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-12-04 18:00 37 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:2
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W KOŁOS Arkadiusz 3:0 (11:8, 13:11, 11:9) 1:0
2   B ZAKRZYŃSKI Wojciech X BIESAGA Marek 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 2:0
3   C KASPRZYK Arkadiusz Y KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 3:0
4   D ZLEZARCZYK Rafał Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 4:0
5   A ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
W BIESAGA Marek
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
3:1 (11:8, 12:14, 11:8, 11:9) 5:0
6   B KASPRZYK Arkadiusz
ŚWIATŁOŃ Sebastian
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 6:0
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X BIESAGA Marek 3:0 (11:7, 11:6, 14:12) 7:0
8   B ZAKRZYŃSKI Wojciech W KOŁOS Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 8:0
9   D ZLEZARCZYK Rafał Y KUTAJ Maksymilian 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:8, 8:11) 8:1
10   C KASPRZYK Arkadiusz Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 8:11) 8:2
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 9:2
12   C KASPRZYK Arkadiusz W KOŁOS Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 10:2
2012-12-01 14:00 38 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:0
1   A CHŁĘDOWSKI Jakub W SZLAMKA Paweł 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 12:10) 1:0
2   B PETKA Krzysztof X ZAJĄC Grzegorz 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 2:0
3   C JANIK Angelika Y SZLAMKA Andrzej 3:2 (17:15, 6:11, 8:11, 12:10, 13:11) 3:0
4   D SITKO Mirosław Z PALMOWSKI Lech 3:1 (8:11, 11:9, 11:4, 11:6) 4:0
5   A SITKO Mirosław
PETKA Krzysztof
W SZLAMKA Paweł
SZLAMKA Andrzej
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 5:0
6   B JANIK Angelika
CHŁĘDOWSKI Jakub
X PALMOWSKI Lech
ZAJĄC Grzegorz
3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:4) 6:0
7   A CHŁĘDOWSKI Jakub X ZAJĄC Grzegorz 3:1 (10:12, 11:4, 11:8, 11:4) 7:0
8   B PETKA Krzysztof W SZLAMKA Paweł 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 12:10) 8:0
9   D SITKO Mirosław Y SZLAMKA Andrzej 3:0 (11:8, 13:11, 14:12) 9:0
10   C JANIK Angelika Z PALMOWSKI Lech 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 10:0
2013-01-12 18:00 39 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - GMKS Zielonki 10:5
1   A KOZIEŁ Michał W ROMANOWSKI Cezary 3:1 (13:15, 11:9, 13:11, 11:4) 1:0
2   B KWEK Aleksander X BIERNACKI Maciej 2:3 (8:11, 9:11, 11:8, 11:2, 12:14) 1:1
3   C ROSIEK Michał Y KUĆMIERCZYK Tomasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 2:1
4   D PAWLUSIAK Jakub Z LASAK Robert 1:3 (11:13, 11:9, 6:11, 9:11) 2:2
5   A KWEK Aleksander
KOZIEŁ Michał
W KUĆMIERCZYK Tomasz
BIERNACKI Maciej
1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 8:11) 2:3
6   B ROSIEK Michał
PAWLUSIAK Jakub
X ROMANOWSKI Cezary
LASAK Robert
3:0 (11:6, 12:10, 11:8) 3:3
7   A KOZIEŁ Michał X BIERNACKI Maciej 2:3 (11:8, 7:11, 11:7, 8:11, 11:13) 3:4
8   B KWEK Aleksander W ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:5, 10:12, 11:9, 11:6) 4:4
9   D PAWLUSIAK Jakub Y KUĆMIERCZYK Tomasz 3:1 (11:2, 8:11, 11:9, 11:9) 5:4
10   C ROSIEK Michał Z LASAK Robert 3:1 (11:9, 11:9, 4:11, 11:6) 6:4
11   A KOZIEŁ Michał Y KUĆMIERCZYK Tomasz 3:1 (7:11, 11:4, 11:6, 16:14) 7:4
12   C ROSIEK Michał W ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) 8:4
13   B KWEK Aleksander Z LASAK Robert 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 8:5
14   D PAWLUSIAK Jakub X BIERNACKI Maciej 3:1 (7:11, 11:2, 11:9, 11:2) 9:5
15   A KOZIEŁ Michał Z LASAK Robert 3:1 (11:5, 11:5, 11:13, 11:9) 10:5
2012-12-01 15:00 40 KS „Górnik” Wieliczka - MKS KSOS Kraków III 10:8
1   A BAKAŁA Sebastian W GROMADA Arkadiusz 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:5) 1:0
2   B GĘDŁEK Władysław X ROSIEK Kamil 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:7) 2:0
3   C PUCZEK Robert Y JEDYNAK Damian 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 2:1
4   D SZOTT Krzysztof Z DĄBROWSKI Damian 1:3 (4:11, 4:11, 11:3, 8:11) 2:2
5   A SZOTT Krzysztof
BAKAŁA Sebastian
W GROMADA Arkadiusz
DĄBROWSKI Damian
2:3 (11:8, 13:11, 4:11, 10:12, 9:11) 2:3
6   B GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
X ROSIEK Kamil
JEDYNAK Damian
2:3 (11:7, 11:13, 10:12, 11:4, 9:11) 2:4
7   A BAKAŁA Sebastian X ROSIEK Kamil 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) 3:4
8   B GĘDŁEK Władysław W GROMADA Arkadiusz 1:3 (9:11, 11:7, 10:12, 11:13) 3:5
9   D SZOTT Krzysztof Y JEDYNAK Damian 3:1 (10:12, 11:4, 11:3, 11:6) 4:5
10   C PUCZEK Robert Z DĄBROWSKI Damian 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 4:6
11   A BAKAŁA Sebastian Y JEDYNAK Damian 3:0 (11:6, 12:10, 11:6) 5:6
12   C PUCZEK Robert W GROMADA Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 6:6
13   B GĘDŁEK Władysław Z DĄBROWSKI Damian 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 6:7
14   D SZOTT Krzysztof X ROSIEK Kamil 3:0 (11:2, 11:3, 11:5) 7:7
15   A BAKAŁA Sebastian Z DĄBROWSKI Damian 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 8:7
16   D SZOTT Krzysztof W GROMADA Arkadiusz 3:2 (7:11, 6:11, 11:9, 11:7, 11:6) 9:7
17   B GĘDŁEK Władysław Y JEDYNAK Damian 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 7:11) 9:8
18   C PUCZEK Robert X ROSIEK Kamil 3:1 (11:2, 7:11, 11:7, 11:7) 10:8
2012-11-30 17:00 41 UKS „Jola” Kraków - KS „Contra '06” Kraków 1:10
1   A STĘPIEŃ Piotr W WOŹNY Dariusz 2:3 (11:8, 11:9, 4:11, 5:11, 10:12) 0:1
2   B REPETOWSKI Zbigniew X KURDZIEL Stanisław 1:3 (5:11, 7:11, 12:10, 7:11) 0:2
3   C JASTRZĘBSKI Zygmunt Y BISZCZAD Bartosz 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 0:3
4   D PIETRZYK Marcin Z KULIŚ Mateusz 3:2 (7:11, 9:11, 14:12, 15:13, 11:4) 1:3
5   A REPETOWSKI Zbigniew
PIETRZYK Marcin
W BISZCZAD Bartosz
WOŹNY Dariusz
0:3 (11:13, 5:11, 10:12) 1:4
6   B JASTRZĘBSKI Zygmunt
STĘPIEŃ Piotr
X KURDZIEL Stanisław
KULIŚ Mateusz
1:3 (13:11, 5:11, 7:11, 5:11) 1:5
7   A STĘPIEŃ Piotr X KURDZIEL Stanisław 0:3 (3:11, 5:11, 1:11) 1:6
8   B REPETOWSKI Zbigniew W WOŹNY Dariusz 0:3 (2:11, 9:11, 2:11) 1:7
9   D PIETRZYK Marcin Y BISZCZAD Bartosz 1:3 (10:12, 12:10, 5:11, 7:11) 1:8
10   C JASTRZĘBSKI Zygmunt Z KULIŚ Mateusz 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) 1:9
11   A STĘPIEŃ Piotr Y BISZCZAD Bartosz 1:3 (5:11, 11:5, 6:11, 6:11) 1:10
2012-12-01 12:30 42 MKS KSOS Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 10:5
1   A RAJTAR Marek W PIĄSTKA Michał 3:1 (13:11, 8:11, 11:6, 11:6) 1:0
2   B KRASNY Michał X DAŃDA Krzysztof 2:3 (11:7, 8:11, 8:11, 11:5, 10:12) 1:1
3   C PODSIADŁO Dominik Y ZIMNICKI Tomasz 2:3 (13:11, 11:5, 6:11, 4:11, 7:11) 1:2
4   D GAWLIK Paweł Z KUREK Jacek 3:2 (11:8, 4:11, 4:11, 11:4, 11:8) 2:2
5   A RAJTAR Marek
KRASNY Michał
W DAŃDA Krzysztof
KUREK Jacek
3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:6) 3:2
6   B GAWLIK Paweł
PODSIADŁO Dominik
X ZIMNICKI Tomasz
PIĄSTKA Michał
3:2 (12:10, 7:11, 11:8, 8:11, 11:8) 4:2
7   A RAJTAR Marek X DAŃDA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 5:2
8   B KRASNY Michał W PIĄSTKA Michał 3:2 (11:2, 8:11, 11:8, 10:12, 11:8) 6:2
9   D GAWLIK Paweł Y ZIMNICKI Tomasz 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 8:11) 6:3
10   C PODSIADŁO Dominik Z KUREK Jacek 0:3 (5:11, 8:11, 11:13) 6:4
11   A RAJTAR Marek Y ZIMNICKI Tomasz 3:0 (11:4, 16:14, 12:10) 7:4
12   C PODSIADŁO Dominik W PIĄSTKA Michał 3:1 (11:5, 5:11, 11:3, 11:8) 8:4
13   B KRASNY Michał Z KUREK Jacek 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:9) 9:4
14   D GAWLIK Paweł X DAŃDA Krzysztof 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 9:5
15   A RAJTAR Marek Z KUREK Jacek 3:1 (11:2, 8:11, 11:1, 12:10) 10:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8