IV liga rejon Kraków => Grupa "o awans"
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2013-03-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2013-03-23 11:00 76 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Górnik” Wieliczka 10:5
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W SZOTT Krzysztof 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) 1:0
2   B ZLEZARCZYK Rafał X GARYCKI Andrzej 3:0 (13:11, 11:5, 11:8) 2:0
3   C ZAKRZYŃSKI Wojciech Y PUCZEK Robert 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 3:0
4   D KASPRZYK Arkadiusz Z BAKAŁA Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 3:1
5   A KASPRZYK Arkadiusz
ŚWIATŁOŃ Sebastian
W GARYCKI Andrzej
PUCZEK Robert
3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 4:1
6   B ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
X SZOTT Krzysztof
BAKAŁA Sebastian
2:3 (11:7, 9:11, 11:13, 11:9, 8:11) 4:2
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X GARYCKI Andrzej 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 5:2
8   B ZLEZARCZYK Rafał W SZOTT Krzysztof 3:2 (3:11, 11:6, 11:7, 9:11, 11:2) 6:2
9   D KASPRZYK Arkadiusz Y PUCZEK Robert 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 7:2
10   C ZAKRZYŃSKI Wojciech Z BAKAŁA Sebastian 2:3 (4:11, 11:7, 11:8, 5:11, 2:11) 7:3
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y PUCZEK Robert 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) 8:3
12   C ZAKRZYŃSKI Wojciech W SZOTT Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 8:4
13   B ZLEZARCZYK Rafał Z BAKAŁA Sebastian 0:3 (4:11, 3:11, 6:11) 8:5
14   D KASPRZYK Arkadiusz X GARYCKI Andrzej 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 9:5
15   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Z BAKAŁA Sebastian 3:2 (5:11, 5:11, 11:4, 11:8, 11:9) 10:5
2013-03-24 11:00 77 KS „Contra '06” Kraków - GMKS Zielonki 10:8
1   A PALUSZKIEWICZ Krystian W ROMANOWSKI Cezary 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X KUĆMIERCZYK Tomasz 3:1 (11:9, 6:11, 11:5, 11:6) 1:1
3   C BISZCZAD Bartosz Y RUTKOWSKI Tadeusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 2:1
4   D KULIŚ Mateusz Z LASAK Robert 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 2:2
5   A WALA Tomasz
PALUSZKIEWICZ Krystian
W ROMANOWSKI Cezary
LASAK Robert
0:3 (8:11, 10:12, 6:11) 2:3
6   B BISZCZAD Bartosz
KULIŚ Mateusz
X KUĆMIERCZYK Tomasz
RUTKOWSKI Tadeusz
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 3:3
7   A PALUSZKIEWICZ Krystian X KUĆMIERCZYK Tomasz 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 3:4
8   B WALA Tomasz W ROMANOWSKI Cezary 3:2 (11:6, 11:7, 6:11, 9:11, 11:7) 4:4
9   D KULIŚ Mateusz Y RUTKOWSKI Tadeusz 3:0 (11:7, 11:8, 14:12) 5:4
10   C BISZCZAD Bartosz Z LASAK Robert 2:3 (15:13, 9:11, 11:9, 4:11, 9:11) 5:5
11   A PALUSZKIEWICZ Krystian Y RUTKOWSKI Tadeusz 3:1 (11:7, 10:12, 11:4, 11:6) 6:5
12   C BISZCZAD Bartosz W ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:4, 12:10, 12:10) 7:5
13   B WALA Tomasz Z LASAK Robert 1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 7:11) 7:6
14   D KULIŚ Mateusz X KUĆMIERCZYK Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 7:7
15   A PALUSZKIEWICZ Krystian Z LASAK Robert 0:3 (6:11, 2:11, 2:11) 7:8
16   D KULIŚ Mateusz W ROMANOWSKI Cezary 3:2 (7:11, 12:10, 8:11, 11:9, 12:10) 8:8
17   B WALA Tomasz Y RUTKOWSKI Tadeusz 3:1 (8:11, 11:3, 11:3, 11:3) 9:8
18   C BISZCZAD Bartosz X KUĆMIERCZYK Tomasz 3:2 (11:8, 11:4, 8:11, 7:11, 11:7) 10:8
2013-04-10 20:00 78 KS „Podwawelski” Kraków III - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 10:7
1   A SITKO Mirosław W ROSIEK Michał 3:0 (11:5, 11:4, 11:1) 1:0
2   B CHŁĘDOWSKI Jakub X KWEK Aleksander 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:5) 2:0
3   C PETKA Krzysztof Y PAWLUSIAK Jakub 1:3 (8:11, 11:8, 3:11, 9:11) 2:1
4   D BIEŃCZYCKI Łukasz Z KOZIEŁ Michał 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) 2:2
5   A BIEŃCZYCKI Łukasz
CHŁĘDOWSKI Jakub
W HELENIAK Adam
SARNA Ryszard
2:3 (5:11, 11:8, 9:11, 11:8, 4:11) 2:3
6   B SITKO Mirosław
PETKA Krzysztof
X ROSIEK Michał
KOZIEŁ Michał
3:1 (5:11, 11:5, 12:10, 11:7) 3:3
7   A SITKO Mirosław X KWEK Aleksander 3:2 (8:11, 11:7, 8:11, 11:4, 11:6) 4:3
8   B CHŁĘDOWSKI Jakub W ROSIEK Michał 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) 5:3
9   D BIEŃCZYCKI Łukasz Y PAWLUSIAK Jakub 0:3 (4:11, 8:11, 11:13) 5:4
10   C PETKA Krzysztof Z KOZIEŁ Michał 3:1 (11:3, 9:11, 14:12, 13:11) 6:4
11   A SITKO Mirosław Y PAWLUSIAK Jakub 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 11:6) 7:4
12   C PETKA Krzysztof W ROSIEK Michał 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 5:11) 7:5
13   B CHŁĘDOWSKI Jakub Z KOZIEŁ Michał 3:1 (11:6, 11:7, 12:14, 11:7) 8:5
14   D BIEŃCZYCKI Łukasz X SARNA Ryszard 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) 8:6
15   A SITKO Mirosław Z KOZIEŁ Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:0) 9:6
16   D BIEŃCZYCKI Łukasz W ROSIEK Michał 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 9:7
17   B CHŁĘDOWSKI Jakub Y PAWLUSIAK Jakub 3:0 (11:4, 16:14, 11:8) 10:7
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8