IV liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2012-10-13
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-10-11 17:00 7 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Górnik” Wieliczka 3:10
1   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz W BAKAŁA Sebastian 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 4:11) 0:1
2   B KOŁOS Arkadiusz X GARYCKI Andrzej 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:7) 1:1
3   C BIESAGA Marek Y GĘDŁEK Władysław 3:2 (13:15, 6:11, 11:5, 11:9, 11:7) 2:1
4   D KUTAJ Maksymilian Z SZOTT Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 2:2
5   A BIESAGA Marek
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
W SZOTT Krzysztof
BAKAŁA Sebastian
1:3 (14:16, 1:11, 14:12, 6:11) 2:3
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
1:3 (12:14, 11:7, 8:11, 10:12) 2:4
7   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz X PUCZEK Robert 3:0 (11:2, 11:5, 11:3) 3:4
8   B KOŁOS Arkadiusz W BAKAŁA Sebastian 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 3:5
9   D KUTAJ Maksymilian Y GĘDŁEK Władysław 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 9:11) 3:6
10   C BIESAGA Marek Z SZOTT Krzysztof 1:3 (7:11, 11:4, 4:11, 12:14) 3:7
11   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y GĘDŁEK Władysław 1:3 (11:9, 8:11, 12:14, 7:11) 3:8
12   C BIESAGA Marek W BAKAŁA Sebastian 0:3 (4:11, 8:11, 11:13) 3:9
13   B KOŁOS Arkadiusz Z SZOTT Krzysztof 0:3 (10:12, 5:11, 7:11) 3:10
2012-10-13 10:00 8 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 4:10
1   A SZLAMKA Paweł W KOZIEŁ Michał 3:2 (9:11, 7:11, 12:10, 11:6, 11:6) 1:0
2   B PASIECZNY Jan X ROSIEK Michał 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 1:1
3   C SZLAMKA Andrzej Y KWEK Aleksander 2:3 (7:11, 8:11, 12:10, 11:9, 8:11) 1:2
4   D PALMOWSKI Lech Z PAWLUSIAK Jakub 1:3 (11:9, 2:11, 7:11, 10:12) 1:3
5   A SZLAMKA Paweł
SZLAMKA Andrzej
W ROSIEK Michał
PAWLUSIAK Jakub
1:3 (7:11, 12:10, 8:11, 8:11) 1:4
6   B PALMOWSKI Lech
PASIECZNY Jan
X KWEK Aleksander
KOZIEŁ Michał
3:2 (13:11, 11:5, 10:12, 3:11, 12:10) 2:4
7   A SZLAMKA Paweł X ROSIEK Michał 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 7:11) 2:5
8   B PASIECZNY Jan W KOZIEŁ Michał 2:3 (8:11, 12:10, 2:11, 11:5, 9:11) 2:6
9   D PALMOWSKI Lech Y KWEK Aleksander 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:7
10   C SZLAMKA Andrzej Z PAWLUSIAK Jakub 3:2 (11:9, 8:11, 14:12, 5:11, 11:8) 3:7
11   A SZLAMKA Paweł Y KWEK Aleksander 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:6) 4:7
12   C SZLAMKA Andrzej W KOZIEŁ Michał 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 4:8
13   B PASIECZNY Jan Z PAWLUSIAK Jakub 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 4:9
14   D PALMOWSKI Lech X ROSIEK Michał 0:3 (6:11, 11:13, 9:11) 4:10
2012-10-13 12:30 9 MKS KSOS Kraków II - GMKS Zielonki 8:10
1   A RAJTAR Marek W BIERNACKI Maciej 3:0 (11:2, 11:7, 12:10) 1:0
2   B KRASNY Michał X KUĆMIERCZYK Wojciech 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:7) 2:0
3   C GAWLIK Paweł Y ROMANOWSKI Cezary 1:3 (8:11, 6:11, 11:5, 6:11) 2:1
4   D BUJAK Piotr Z KUĆMIERCZYK Tomasz 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 2:2
5   A RAJTAR Marek
BUJAK Piotr
W KUĆMIERCZYK Tomasz
BIERNACKI Maciej
2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 7:11, 16:18) 2:3
6   B KRASNY Michał
GAWLIK Paweł
X KUĆMIERCZYK Wojciech
RUTKOWSKI Tadeusz
2:3 (7:11, 9:11, 11:9, 11:9, 8:11) 2:4
7   A RAJTAR Marek X KUĆMIERCZYK Wojciech 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 3:4
8   B KRASNY Michał W BIERNACKI Maciej 3:1 (11:9, 11:4, 5:11, 12:10) 4:4
9   D BUJAK Piotr Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (6:11, 2:11, 8:11) 4:5
10   C GAWLIK Paweł Z KUĆMIERCZYK Tomasz 1:3 (9:11, 10:12, 12:10, 6:11) 4:6
11   A RAJTAR Marek Y ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 11:5) 5:6
12   C GAWLIK Paweł W BIERNACKI Maciej 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 2:11) 5:7
13   B KRASNY Michał Z KUĆMIERCZYK Tomasz 3:1 (12:10, 10:12, 12:10, 11:6) 6:7
14   D BUJAK Piotr X KUĆMIERCZYK Wojciech 2:3 (9:11, 10:12, 11:6, 11:9, 9:11) 6:8
15   A RAJTAR Marek Z KUĆMIERCZYK Tomasz 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 7:8
16   D BUJAK Piotr W BIERNACKI Maciej 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 7:9
17   B KRASNY Michał Y ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) 8:9
18   C GAWLIK Paweł X KUĆMIERCZYK Wojciech 0:3 (12:14, 7:11, 9:11) 8:10
2012-10-13 11:00 10 MKS KSOS Kraków III - UKS „Jola” Kraków 10:0
1   A DĄBROWSKI Damian W STĘPIEŃ Piotr 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:6) 1:0
2   B ROSIEK Kamil X BURNETKO Arkadiusz 3:1 (11:7, 16:14, 5:11, 11:4) 2:0
3   C STANKIEWICZ Tomasz Y KONSTANTY Adam 3:1 (11:3, 8:11, 12:10, 11:9) 3:0
4   D GROMADA Arkadiusz Z PIETRZYK Marcin 3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 7:11, 16:14) 4:0
5   A GROMADA Arkadiusz
DĄBROWSKI Damian
W PIETRZYK Marcin
STĘPIEŃ Piotr
3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 5:0
6   B STANKIEWICZ Tomasz
ROSIEK Kamil
X KONSTANTY Adam
BURNETKO Arkadiusz
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:9) 6:0
7   A DĄBROWSKI Damian X BURNETKO Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 7:0
8   B ROSIEK Kamil W STĘPIEŃ Piotr 3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 11:9) 8:0
9   D GROMADA Arkadiusz Y KONSTANTY Adam 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 9:0
10   C STANKIEWICZ Tomasz Z PIETRZYK Marcin 3:2 (11:5, 12:14, 11:8, 9:11, 11:9) 10:0
2012-10-13 14:00 11 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Contra '06” Kraków 10:3
1   A BOCHENEK Mariusz W KURDZIEL Stanisław 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 1:0
2   B GADAWSKI Adrian X GONET Maciej 3:1 (11:9, 8:11, 14:12, 11:6) 2:0
3   C PALCZYŃSKI Bogdan Y BISZCZAD Bartosz 3:2 (11:8, 11:9, 6:11, 7:11, 11:8) 3:0
4   D CHŁĘDOWSKI Jakub Z WOŹNY Dariusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:6) 4:0
5   A BIEŃCZYCKI Łukasz
PETKA Krzysztof
W KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
3:1 (17:15, 11:9, 6:11, 11:9) 5:0
6   B GADAWSKI Adrian
CHŁĘDOWSKI Jakub
X BISZCZAD Bartosz
WOŹNY Dariusz
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 6:0
7   A BOCHENEK Mariusz X GONET Maciej 3:1 (11:9, 6:11, 11:5, 11:3) 7:0
8   B GADAWSKI Adrian W KURDZIEL Stanisław 1:3 (3:11, 9:11, 11:6, 10:12) 7:1
9   D CHŁĘDOWSKI Jakub Y BISZCZAD Bartosz 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 8:1
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z WOŹNY Dariusz 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) 8:2
11   A BOCHENEK Mariusz Y BISZCZAD Bartosz 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) 9:2
12   C BIEŃCZYCKI Łukasz W KURDZIEL Stanisław 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 9:3
13   B PETKA Krzysztof Z WOŹNY Dariusz 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 10:3
2012-10-13 11:00 12 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 10:5
1   A DUDZIAK Damian W PIĄSTKA Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 1:0
2   B ZLEZARCZYK Rafał X ZIMNICKI Tomasz 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 1:1
3   C ZAKRZYŃSKI Wojciech Y DAŃDA Krzysztof 1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 7:11) 1:2
4   D KASPRZYK Arkadiusz Z KUREK Jacek 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 2:2
5   A ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
W ZIMNICKI Tomasz
PIĄSTKA Michał
1:3 (12:14, 12:14, 11:7, 7:11) 2:3
6   B DUDZIAK Damian
KASPRZYK Arkadiusz
X DAŃDA Krzysztof
KUREK Jacek
3:2 (11:9, 11:7, 8:11, 4:11, 11:5) 3:3
7   A DUDZIAK Damian X ZIMNICKI Tomasz 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 7:11, 11:8) 4:3
8   B ZLEZARCZYK Rafał W PIĄSTKA Michał 2:3 (11:4, 11:8, 7:11, 8:11, 7:11) 4:4
9   D KASPRZYK Arkadiusz Y DAŃDA Krzysztof 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 5:4
10   C ZAKRZYŃSKI Wojciech Z KUREK Jacek 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 6:4
11   A DUDZIAK Damian Y DAŃDA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 7:4
12   C ZAKRZYŃSKI Wojciech W PIĄSTKA Michał 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:8) 8:4
13   B ZLEZARCZYK Rafał Z KUREK Jacek 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 9:4
14   D KASPRZYK Arkadiusz X ZIMNICKI Tomasz 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 7:11) 9:5
15   A DUDZIAK Damian Z KUREK Jacek 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 10:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8