IV liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2012-10-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-10-27 18:00 19 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Contra '06” Kraków 8:10
1   A KLIMCZAK Marek W BISZCZAD Bartosz 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X KURDZIEL Stanisław 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 1:1
3   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y GONET Maciej 1:3 (12:10, 6:11, 9:11, 8:11) 1:2
4   D STACH Sebastian Z WOŹNY Dariusz 3:1 (11:1, 9:11, 11:1, 12:10) 2:2
5   A STACH Sebastian
KLIMCZAK Marek
W KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 3:2
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X BISZCZAD Bartosz
WOŹNY Dariusz
0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 3:3
7   A KLIMCZAK Marek X KURDZIEL Stanisław 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 4:3
8   B KOŁOS Arkadiusz W BISZCZAD Bartosz 2:3 (11:7, 11:8, 5:11, 7:11, 6:11) 4:4
9   D STACH Sebastian Y GONET Maciej 3:0 (11:7, 11:6, 13:11) 5:4
10   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z WOŹNY Dariusz 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 5:11) 5:5
11   A KLIMCZAK Marek Y GONET Maciej 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 5:6
12   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz W BISZCZAD Bartosz 3:1 (13:11, 10:12, 11:9, 12:10) 6:6
13   B KUTAJ Maksymilian Z WOŹNY Dariusz 1:3 (11:9, 3:11, 8:11, 7:11) 6:7
14   D STACH Sebastian X KURDZIEL Stanisław 3:0 (11:8, 12:10, 11:5) 7:7
15   A KLIMCZAK Marek Z WOŹNY Dariusz 3:2 (12:10, 9:11, 10:12, 11:8, 11:8) 8:7
16   D STACH Sebastian W BISZCZAD Bartosz 1:3 (4:11, 10:12, 11:9, 5:11) 8:8
17   B KUTAJ Maksymilian Y GONET Maciej 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 8:9
18   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz X KURDZIEL Stanisław 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 8:10
2012-11-16 18:00 20 KS „Cracovia 1906” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 10:5
1   A SZLAMKA Paweł W ZIMNICKI Tomasz 3:0 (11:2, 11:9, 11:5) 1:0
2   B ŁAWROWSKI Tadeusz X DAŃDA Krzysztof 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 1:1
3   C PASIECZNY Jan Y PIĄSTKA Michał 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 13:11) 2:1
4   D SZLAMKA Andrzej Z KUREK Jacek 3:1 (11:13, 11:6, 11:8, 13:11) 3:1
5   A PASIECZNY Jan
ZAJĄC Grzegorz
W ZIMNICKI Tomasz
PIĄSTKA Michał
3:2 (7:11, 12:10, 13:11, 6:11, 11:8) 4:1
6   B SZLAMKA Paweł
SZLAMKA Andrzej
X PORĄBKA Dariusz
DAŃDA Krzysztof
3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:5, 11:8) 5:1
7   A SZLAMKA Paweł X DAŃDA Krzysztof 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) 6:1
8   B ŁAWROWSKI Tadeusz W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 6:2
9   D SZLAMKA Andrzej Y PIĄSTKA Michał 3:1 (11:7, 10:12, 11:6, 12:10) 7:2
10   C PASIECZNY Jan Z KUREK Jacek 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 8:2
11   A SZLAMKA Paweł Y PIĄSTKA Michał 2:3 (10:12, 11:8, 11:5, 7:11, 10:12) 8:3
12   C PASIECZNY Jan W ZIMNICKI Tomasz 2:3 (12:10, 7:11, 10:12, 11:5, 7:11) 8:4
13   B ZAJĄC Grzegorz Z PORĄBKA Dariusz 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 8:5
14   D SZLAMKA Andrzej X DAŃDA Krzysztof 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 9:5
15   A SZLAMKA Paweł Z PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:3) 10:5
2012-10-27 17:00 21 GMKS Zielonki - KS „Podwawelski” Kraków III 9:9
1   A LASAK Robert W BIEŃCZYCKI Łukasz 3:1 (12:10, 7:11, 11:9, 11:6) 1:0
2   B KUĆMIERCZYK Wojciech X KLUZEK Grzegorz 0:3 (2:11, 3:11, 3:11) 1:1
3   C BIERNACKI Maciej Y DROZD Paweł 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:1) 2:1
4   D KUĆMIERCZYK Tomasz Z CHŁĘDOWSKI Jakub 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 8:11, 11:9) 3:1
5   A KUĆMIERCZYK Wojciech
LASAK Robert
W KLUZEK Grzegorz
DROZD Paweł
1:3 (11:9, 4:11, 9:11, 9:11) 3:2
6   B KUĆMIERCZYK Tomasz
BIERNACKI Maciej
X BIEŃCZYCKI Łukasz
CHŁĘDOWSKI Jakub
3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 4:2
7   A LASAK Robert X KLUZEK Grzegorz 2:3 (8:11, 11:8, 19:17, 3:11, 7:11) 4:3
8   B KUĆMIERCZYK Wojciech W BIEŃCZYCKI Łukasz 3:0 (11:6, 16:14, 11:8) 5:3
9   D KUĆMIERCZYK Tomasz Y DROZD Paweł 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 10:12) 5:4
10   C BIERNACKI Maciej Z CHŁĘDOWSKI Jakub 3:0 (13:11, 11:3, 11:3) 6:4
11   A LASAK Robert Y DROZD Paweł 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 7:11) 6:5
12   C BIERNACKI Maciej W BIEŃCZYCKI Łukasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 7:5
13   B KUĆMIERCZYK Wojciech Z CHŁĘDOWSKI Jakub 1:3 (11:6, 14:16, 12:14, 10:12) 7:6
14   D KUĆMIERCZYK Tomasz X KLUZEK Grzegorz 2:3 (8:11, 11:9, 11:7, 7:11, 8:11) 7:7
15   A LASAK Robert Z CHŁĘDOWSKI Jakub 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 8:7
16   D KUĆMIERCZYK Tomasz W BIEŃCZYCKI Łukasz 3:1 (9:11, 11:8, 11:2, 11:9) 9:7
17   B KUĆMIERCZYK Wojciech Y DROZD Paweł 2:3 (6:11, 11:9, 2:11, 11:8, 8:11) 9:8
18   C BIERNACKI Maciej X KLUZEK Grzegorz 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 6:11) 9:9
2012-10-29 18:00 22 MKS KSOS Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice II 7:10
1   A DĄBROWSKI Damian W ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:0 (11:3, 11:9, 11:8) 1:0
2   B STANKIEWICZ Tomasz X ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (8:11, 3:11, 12:10, 11:9, 3:11) 1:1
3   C GROMADA Arkadiusz Y ZLEZARCZYK Rafał 3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 11:8) 2:1
4   D ROSIEK Kamil Z KASPRZYK Arkadiusz 1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 10:12) 2:2
5   A GROMADA Arkadiusz
DĄBROWSKI Damian
W KASPRZYK Arkadiusz
ŚWIATŁOŃ Sebastian
3:2 (11:6, 11:9, 11:13, 7:11, 11:7) 3:2
6   B STANKIEWICZ Tomasz
ROSIEK Kamil
X ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 11:13) 3:3
7   A DĄBROWSKI Damian X ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:2 (12:10, 11:9, 8:11, 9:11, 11:6) 4:3
8   B STANKIEWICZ Tomasz W ZAKRZYŃSKI Wojciech 1:3 (5:11, 11:8, 4:11, 8:11) 4:4
9   D ROSIEK Kamil Y ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (8:11, 13:11, 9:11, 1:11) 4:5
10   C GROMADA Arkadiusz Z KASPRZYK Arkadiusz 2:3 (11:9, 9:11, 13:15, 11:8, 4:11) 4:6
11   A DĄBROWSKI Damian Y ZLEZARCZYK Rafał 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 11:3) 5:6
12   C GROMADA Arkadiusz W ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 6:6
13   B STANKIEWICZ Tomasz Z KASPRZYK Arkadiusz 1:3 (9:11, 3:11, 11:8, 8:11) 6:7
14   D ROSIEK Kamil X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (11:7, 5:11, 11:13, 10:12) 6:8
15   A DĄBROWSKI Damian Z KASPRZYK Arkadiusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 7:8
16   D ROSIEK Kamil W ZAKRZYŃSKI Wojciech 1:3 (6:11, 11:8, 12:14, 6:11) 7:9
17   B STANKIEWICZ Tomasz Y ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 8:11) 7:10
2012-10-27 12:30 23 MKS KSOS Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka 5:10
1   A RAJTAR Marek W SZOTT Krzysztof 3:1 (11:2, 10:12, 11:6, 11:9) 1:0
2   B KRASNY Michał X GĘDŁEK Władysław 1:3 (6:11, 11:1, 10:12, 8:11) 1:1
3   C GAWLIK Paweł Y GARYCKI Andrzej 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 2:1
4   D HARMACIŃSKI Adrian Z BAKAŁA Sebastian 0:3 (7:11, 8:11, 12:14) 2:2
5   A HARMACIŃSKI Adrian
BUJAK Piotr
W GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
1:3 (10:12, 7:11, 11:7, 7:11) 2:3
6   B RAJTAR Marek
KRASNY Michał
X SZOTT Krzysztof
BAKAŁA Sebastian
0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 2:4
7   A RAJTAR Marek X GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:1, 11:6, 11:4) 3:4
8   B KRASNY Michał W SZOTT Krzysztof 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 1:11) 3:5
9   D HARMACIŃSKI Adrian Y PUCZEK Robert 3:1 (11:3, 11:5, 7:11, 11:7) 4:5
10   C GAWLIK Paweł Z BAKAŁA Sebastian 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 4:6
11   A RAJTAR Marek Y PUCZEK Robert 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 5:6
12   C GAWLIK Paweł W SZOTT Krzysztof 0:3 (4:11, 9:11, 3:11) 5:7
13   B KRASNY Michał Z BAKAŁA Sebastian 1:3 (5:11, 13:11, 8:11, 3:11) 5:8
14   D HARMACIŃSKI Adrian X GĘDŁEK Władysław 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 5:9
15   A RAJTAR Marek Z BAKAŁA Sebastian 2:3 (11:6, 6:11, 6:11, 11:5, 12:14) 5:10
2012-11-09 18:00 24 UKS „Jola” Kraków - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 3:10
1   A KONSTANTY Adam W PAWLUSIAK Ryszard 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:5, 11:8) 1:0
2   B BURNETKO Arkadiusz X KOZIEŁ Michał 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 1:1
3   C PIETRZYK Marcin Y PAWLUSIAK Jakub 0:3 (1:11, 7:11, 5:11) 1:2
4   D STĘPIEŃ Piotr Z ROSIEK Michał 0:3 (2:11, 3:11, 4:11) 1:3
5   A KONSTANTY Adam
BURNETKO Arkadiusz
W ROSIEK Michał
PAWLUSIAK Jakub
0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 1:4
6   B PIETRZYK Marcin
STĘPIEŃ Piotr
X KOZIEŁ Michał
PAWLUSIAK Ryszard
3:2 (12:14, 8:11, 12:10, 11:5, 12:10) 2:4
7   A KONSTANTY Adam X KOZIEŁ Michał 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 2:5
8   B BURNETKO Arkadiusz W PAWLUSIAK Ryszard 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 2:6
9   D STĘPIEŃ Piotr Y PAWLUSIAK Jakub 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 2:7
10   C PIETRZYK Marcin Z ROSIEK Michał 1:3 (11:9, 4:11, 3:11, 5:11) 2:8
11   A KONSTANTY Adam Y PAWLUSIAK Jakub 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 2:9
12   C PIETRZYK Marcin W PAWLUSIAK Ryszard 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 3:9
13   B BURNETKO Arkadiusz Z ROSIEK Michał 0:3 (3:11, 1:11, 4:11) 3:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8