IV liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2013-01-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2013-01-05 10:00 61 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:0
1   A SZLAMKA Paweł W KOŁOS Arkadiusz 3:1 (11:7, 1:11, 13:11, 11:3) 1:0
2   B PASIECZNY Jan X BIESAGA Marek 3:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:4) 2:0
3   C SZLAMKA Andrzej Y LEWICKI Piotr 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) 3:0
4   D PALMOWSKI Lech Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) 4:0
5   A SZLAMKA Paweł
SZLAMKA Andrzej
W BIESAGA Marek
LEWICKI Piotr
3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 5:0
6   B PALMOWSKI Lech
PASIECZNY Jan
X KOŁOS Arkadiusz
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
3:1 (12:10, 11:7, 11:13, 11:3) 6:0
7   A SZLAMKA Paweł X BIESAGA Marek 3:2 (8:11, 14:12, 9:11, 11:3, 11:9) 7:0
8   B PASIECZNY Jan W KOŁOS Arkadiusz 3:1 (4:11, 11:6, 11:9, 11:9) 8:0
9   D PALMOWSKI Lech Y LEWICKI Piotr 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 9:0
10   C SZLAMKA Andrzej Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:2 (11:8, 9:11, 11:6, 5:11, 11:3) 10:0
2013-01-05 10:00 62 MKS KSOS Kraków III - GMKS Zielonki 4:10
1   A DĄBROWSKI Damian W BIERNACKI Maciej 2:3 (11:6, 11:8, 8:11, 7:11, 12:14) 0:1
2   B ROSIEK Kamil X ROMANOWSKI Cezary 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 0:2
3   C GROMADA Arkadiusz Y KUĆMIERCZYK Tomasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 1:2
4   D JEDYNAK Damian Z LASAK Robert 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 1:3
5   A GROMADA Arkadiusz
DĄBROWSKI Damian
W KUĆMIERCZYK Tomasz
RUTKOWSKI Tadeusz
3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 2:3
6   B ROSIEK Kamil
JEDYNAK Damian
X BIERNACKI Maciej
LASAK Robert
0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 2:4
7   A DĄBROWSKI Damian X ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:8) 3:4
8   B ROSIEK Kamil W BIERNACKI Maciej 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 3:5
9   D JEDYNAK Damian Y KUĆMIERCZYK Tomasz 0:3 (7:11, 12:14, 7:11) 3:6
10   C GROMADA Arkadiusz Z LASAK Robert 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 3:7
11   A DĄBROWSKI Damian Y KUĆMIERCZYK Tomasz 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:7) 4:7
12   C GROMADA Arkadiusz W BIERNACKI Maciej 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 4:8
13   B ROSIEK Kamil Z LASAK Robert 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 4:9
14   D JEDYNAK Damian X ROMANOWSKI Cezary 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 8:11) 4:10
2013-01-05 11:00 63 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków III 3:10
1   A KNAPCZYK Józef W KAPIK Krzysztof 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B ZLEZARCZYK Rafał X CHŁĘDOWSKI Jakub 3:2 (6:11, 11:8, 7:11, 11:7, 11:7) 1:1
3   C ZAKRZYŃSKI Wojciech Y SITKO Mirosław 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 7:11) 1:2
4   D KASPRZYK Arkadiusz Z PETKA Krzysztof 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 8:11) 1:3
5   A ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
W KAPIK Krzysztof
CHŁĘDOWSKI Jakub
1:3 (9:11, 10:12, 11:7, 9:11) 1:4
6   B KASPRZYK Arkadiusz
KNAPCZYK Józef
X SITKO Mirosław
PETKA Krzysztof
1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 9:11) 1:5
7   A KNAPCZYK Józef X CHŁĘDOWSKI Jakub 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 1:6
8   B ZLEZARCZYK Rafał W KAPIK Krzysztof 0:3 (5:11, 9:11, 1:11) 1:7
9   D KASPRZYK Arkadiusz Y SITKO Mirosław 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 1:8
10   C ZAKRZYŃSKI Wojciech Z PETKA Krzysztof 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:7) 2:8
11   A KNAPCZYK Józef Y SITKO Mirosław 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 2:9
12   C ZAKRZYŃSKI Wojciech W KAPIK Krzysztof 3:2 (11:8, 7:11, 9:11, 11:9, 11:9) 3:9
13   B ZLEZARCZYK Rafał Z PETKA Krzysztof 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 7:11) 3:10
2013-01-04 17:00 64 UKS „Jola” Kraków - MKS KSOS Kraków II 2:10
1   A STĘPIEŃ Piotr W RAJTAR Marek 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 10:12) 0:1
2   B PIETRZYK Marcin X KRASNY Michał 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) 0:2
3   C WÓJCIK Albert Y HARMACIŃSKI Adrian 1:3 (5:11, 11:9, 4:11, 9:11) 0:3
4   D KONSTANTY Adam Z PODSIADŁO Dominik 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 0:4
5   A KONSTANTY Adam
WÓJCIK Albert
W RAJTAR Marek
KRASNY Michał
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 0:5
6   B PIETRZYK Marcin
STĘPIEŃ Piotr
X PODSIADŁO Dominik
HARMACIŃSKI Adrian
1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 7:11) 0:6
7   A STĘPIEŃ Piotr X KRASNY Michał 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 8:11, 3:11) 0:7
8   B PIETRZYK Marcin W RAJTAR Marek 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 1:7
9   D KONSTANTY Adam Y HARMACIŃSKI Adrian 3:1 (11:9, 12:14, 11:9, 11:9) 2:7
10   C WÓJCIK Albert Z PODSIADŁO Dominik 0:3 (8:11, 9:11, 12:14) 2:8
11   A STĘPIEŃ Piotr Y HARMACIŃSKI Adrian 2:3 (10:12, 7:11, 11:6, 11:5, 6:11) 2:9
12   C WÓJCIK Albert W RAJTAR Marek 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 2:10
2013-01-04 18:00 65 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Contra '06” Kraków 10:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2013-01-06 12:00 66 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - KS „Górnik” Wieliczka 10:6
1   A KOZIEŁ Michał W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 1:0
2   B KWEK Aleksander X SZOTT Krzysztof 3:2 (11:8, 5:11, 11:9, 7:11, 11:3) 2:0
3   C ROSIEK Michał Y PUCZEK Robert 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 3:0
4   D PAWLUSIAK Jakub Z BAKAŁA Sebastian 0:3 (8:11, 3:11, 10:12) 3:1
5   A KWEK Aleksander
KOZIEŁ Michał
W GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
3:0 (11:7, 11:8, 11:1) 4:1
6   B ROSIEK Michał
PAWLUSIAK Jakub
X SZOTT Krzysztof
BAKAŁA Sebastian
3:1 (13:11, 7:11, 13:11, 11:7) 5:1
7   A KOZIEŁ Michał X SZOTT Krzysztof 1:3 (9:11, 11:3, 10:12, 3:11) 5:2
8   B KWEK Aleksander W GĘDŁEK Władysław 3:1 (7:11, 11:5, 11:1, 11:7) 6:2
9   D PAWLUSIAK Jakub Y PUCZEK Robert 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 7:2
10   C ROSIEK Michał Z BAKAŁA Sebastian 1:3 (11:9, 11:13, 8:11, 9:11) 7:3
11   A KOZIEŁ Michał Y PUCZEK Robert 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 8:3
12   C ROSIEK Michał W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 9:3
13   B KWEK Aleksander Z BAKAŁA Sebastian 0:3 (9:11, 10:12, 11:13) 9:4
14   D PAWLUSIAK Jakub X SZOTT Krzysztof 1:3 (12:14, 1:11, 11:6, 10:12) 9:5
15   A KOZIEŁ Michał Z BAKAŁA Sebastian 2:3 (8:11, 11:8, 12:10, 9:11, 10:12) 9:6
16   D PAWLUSIAK Jakub W GĘDŁEK Władysław 3:1 (10:12, 11:5, 11:5, 11:9) 10:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8