IV liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2012-12-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2013-01-10 19:00 43 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Podwawelski” Kraków III 1:10
1   A STACH Sebastian W SITKO Mirosław 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 0:1
2   B BIESAGA Marek X PETKA Krzysztof 2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:4, 6:11) 0:2
3   C LEWICKI Piotr Y CHŁĘDOWSKI Jakub 1:3 (10:12, 4:11, 11:8, 8:11) 0:3
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z PALCZYŃSKI Bogdan 2:3 (5:11, 11:8, 11:6, 10:12, 8:11) 0:4
5   A STACH Sebastian
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
W PALCZYŃSKI Bogdan
CHŁĘDOWSKI Jakub
3:2 (11:13, 4:11, 11:6, 11:8, 11:5) 1:4
6   B BIESAGA Marek
LEWICKI Piotr
X SITKO Mirosław
PETKA Krzysztof
0:3 (6:11, 9:11, 11:13) 1:5
7   A STACH Sebastian X PETKA Krzysztof 1:3 (3:11, 11:2, 9:11, 8:11) 1:6
8   B BIESAGA Marek W SITKO Mirosław 2:3 (8:11, 11:8, 5:11, 14:12, 6:11) 1:7
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y CHŁĘDOWSKI Jakub 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 5:11) 1:8
10   C LEWICKI Piotr Z PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 4:11) 1:9
11   A STACH Sebastian Y CHŁĘDOWSKI Jakub 0:3 (6:11, 8:11, 2:11) 1:10
2012-12-20 18:00 44 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 9:9
1   A SZLAMKA Paweł W ZLEZARCZYK Rafał 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 1:0
2   B SZLAMKA Andrzej X ZAKRZYŃSKI Wojciech 1:3 (11:6, 10:12, 8:11, 7:11) 1:1
3   C PASIECZNY Jan Y KASPRZYK Arkadiusz 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 9:11) 1:2
4   D ŁAWROWSKI Tadeusz Z ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 1:3
5   A SZLAMKA Paweł
SZLAMKA Andrzej
W ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 2:3
6   B PASIECZNY Jan
ZAJĄC Grzegorz
X KASPRZYK Arkadiusz
ŚWIATŁOŃ Sebastian
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 2:4
7   A SZLAMKA Paweł X ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:1 (11:5, 8:11, 14:12, 11:7) 3:4
8   B SZLAMKA Andrzej W ZLEZARCZYK Rafał 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:1) 4:4
9   D ŁAWROWSKI Tadeusz Y KASPRZYK Arkadiusz 1:3 (11:6, 6:11, 6:11, 6:11) 4:5
10   C PASIECZNY Jan Z ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) 4:6
11   A SZLAMKA Paweł Y KASPRZYK Arkadiusz 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 15:13) 5:6
12   C PASIECZNY Jan W ZLEZARCZYK Rafał 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 6:6
13   B SZLAMKA Andrzej Z ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) 6:7
14   D ZAJĄC Grzegorz X ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (4:11, 3:11, 6:11) 6:8
15   A SZLAMKA Paweł Z ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:2 (4:11, 11:5, 11:8, 8:11, 11:9) 7:8
16   D ZAJĄC Grzegorz W ZLEZARCZYK Rafał 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) 7:9
17   B SZLAMKA Andrzej Y KASPRZYK Arkadiusz 3:2 (9:11, 11:9, 18:20, 11:9, 11:5) 8:9
18   C PASIECZNY Jan X ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:7) 9:9
2012-12-08 16:00 45 GMKS Zielonki - KS „Górnik” Wieliczka 10:6
1   A LASAK Robert W SZOTT Krzysztof 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:7, 12:10) 1:0
2   B KUĆMIERCZYK Wojciech X PUCZEK Robert 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 2:0
3   C KUĆMIERCZYK Tomasz Y GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 3:0
4   D BIERNACKI Maciej Z BAKAŁA Sebastian 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 4:11) 3:1
5   A KUĆMIERCZYK Wojciech
LASAK Robert
W SZOTT Krzysztof
BAKAŁA Sebastian
2:3 (6:11, 9:11, 11:7, 11:8, 9:11) 3:2
6   B KUĆMIERCZYK Tomasz
BIERNACKI Maciej
X GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
3:0 (11:9, 11:1, 11:4) 4:2
7   A LASAK Robert X PUCZEK Robert 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 5:2
8   B KUĆMIERCZYK Wojciech W SZOTT Krzysztof 1:3 (11:7, 9:11, 10:12, 9:11) 5:3
9   D BIERNACKI Maciej Y GĘDŁEK Władysław 3:2 (11:4, 6:11, 8:11, 11:4, 11:8) 6:3
10   C KUĆMIERCZYK Tomasz Z BAKAŁA Sebastian 0:3 (15:17, 9:11, 7:11) 6:4
11   A LASAK Robert Y GĘDŁEK Władysław 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:6) 7:4
12   C KUĆMIERCZYK Tomasz W SZOTT Krzysztof 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 8:4
13   B KUĆMIERCZYK Wojciech Z BAKAŁA Sebastian 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 8:5
14   D BIERNACKI Maciej X PUCZEK Robert 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) 9:5
15   A LASAK Robert Z BAKAŁA Sebastian 1:3 (11:2, 9:11, 6:11, 0:11) 9:6
16   D BIERNACKI Maciej W SZOTT Krzysztof 3:0 (14:12, 12:10, 15:13) 10:6
2012-12-13 18:00 46 MKS KSOS Kraków III - UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II 1:10
1   A DĄBROWSKI Damian W KOZIEŁ Michał 3:1 (11:4, 6:11, 11:8, 11:7) 1:0
2   B JEDYNAK Damian X KWEK Aleksander 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 1:1
3   C NOSEK Robert Y ROSIEK Michał 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) 1:2
4   D GROMADA Arkadiusz Z PAWLUSIAK Jakub 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 1:3
5   A ROSIEK Kamil
NOSEK Robert
W KWEK Aleksander
KOZIEŁ Michał
0:3 (4:11, 4:11, 10:12) 1:4
6   B GROMADA Arkadiusz
DĄBROWSKI Damian
X ROSIEK Michał
PAWLUSIAK Jakub
2:3 (11:8, 11:8, 7:11, 8:11, 10:12) 1:5
7   A DĄBROWSKI Damian X KWEK Aleksander 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 8:11, 6:11) 1:6
8   B JEDYNAK Damian W KOZIEŁ Michał 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 1:7
9   D GROMADA Arkadiusz Y ROSIEK Michał 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 8:11) 1:8
10   C NOSEK Robert Z PAWLUSIAK Jakub 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:9
11   A DĄBROWSKI Damian Y ROSIEK Michał 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 8:11) 1:10
2012-12-09 11:00 47 KS „Contra '06” Kraków - MKS KSOS Kraków II 10:8
1   A WOŹNY Dariusz W KRASNY Michał 2:3 (11:7, 7:11, 11:5, 5:11, 4:11) 0:1
2   B GONET Maciej X GAWLIK Paweł 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:1) 1:1
3   C KURDZIEL Stanisław Y PODSIADŁO Dominik 2:3 (11:13, 9:11, 12:10, 11:5, 9:11) 1:2
4   D BISZCZAD Bartosz Z RAJTAR Marek 2:3 (13:11, 11:7, 11:13, 7:11, 9:11) 1:3
5   A BISZCZAD Bartosz
WOŹNY Dariusz
W RAJTAR Marek
KRASNY Michał
3:2 (7:11, 11:9, 8:11, 11:7, 11:8) 2:3
6   B KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
X GAWLIK Paweł
PODSIADŁO Dominik
3:1 (11:8, 11:5, 9:11, 11:8) 3:3
7   A WOŹNY Dariusz X HARMACIŃSKI Adrian 3:2 (8:11, 11:2, 13:11, 7:11, 11:7) 4:3
8   B GONET Maciej W KRASNY Michał 3:2 (11:3, 5:11, 8:11, 11:7, 11:9) 5:3
9   D BISZCZAD Bartosz Y PODSIADŁO Dominik 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 5:4
10   C KURDZIEL Stanisław Z RAJTAR Marek 0:3 (4:11, 5:11, 2:11) 5:5
11   A WOŹNY Dariusz Y PODSIADŁO Dominik 3:2 (11:4, 6:11, 12:14, 11:7, 11:6) 6:5
12   C KURDZIEL Stanisław W KRASNY Michał 3:1 (11:13, 11:2, 11:8, 11:9) 7:5
13   B GONET Maciej Z RAJTAR Marek 0:3 (10:12, 11:13, 9:11) 7:6
14   D BISZCZAD Bartosz X HARMACIŃSKI Adrian 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 11:7, 11:5) 8:6
15   A WOŹNY Dariusz Z RAJTAR Marek 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 8:7
16   D BISZCZAD Bartosz W KRASNY Michał 1:3 (11:7, 10:12, 6:11, 9:11) 8:8
17   B GONET Maciej Y PODSIADŁO Dominik 3:2 (7:11, 12:10, 7:11, 11:7, 11:6) 9:8
18   C KURDZIEL Stanisław X HARMACIŃSKI Adrian 3:2 (11:8, 9:11, 7:11, 11:6, 11:3) 10:8
2012-12-07 18:00 48 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Jola” Kraków 10:0
1   A ZIMNICKI Tomasz W KONSTANTY Adam 3:0 (11:8, 11:6, 13:11) 1:0
2   B DAŃDA Krzysztof X JASTRZĘBSKI Zygmunt 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 2:0
3   C PIĄSTKA Michał Y STĘPIEŃ Piotr 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 3:0
4   D KUREK Jacek Z PIETRZYK Marcin 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:2) 4:0
5   A ZIMNICKI Tomasz
PIĄSTKA Michał
W JASTRZĘBSKI Zygmunt
KONSTANTY Adam
3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 5:0
6   B DAŃDA Krzysztof
KUREK Jacek
X PIETRZYK Marcin
STĘPIEŃ Piotr
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 6:0
7   A ZIMNICKI Tomasz X JASTRZĘBSKI Zygmunt 3:1 (11:7, 11:6, 7:11, 11:5) 7:0
8   B DAŃDA Krzysztof W KONSTANTY Adam 3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 13:11) 8:0
9   D KUREK Jacek Y STĘPIEŃ Piotr 3:1 (5:11, 11:5, 11:4, 11:8) 9:0
10   C PIĄSTKA Michał Z PIETRZYK Marcin 3:1 (12:14, 12:10, 11:6, 11:2) 10:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8