IV liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2012-12-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-12-15 10:00 49 MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:4
1   A DĄBROWSKI Damian W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 1:0
2   B GROMADA Arkadiusz X LEWICKI Piotr 3:0 (11:7, 11:3, 11:4) 2:0
3   C WRÓBLEWSKI Marek Y KUTAJ Maksymilian 2:3 (11:9, 5:11, 8:11, 16:14, 7:11) 2:1
4   D JEDYNAK Damian Z BIESAGA Marek 2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 6:11, 11:13) 2:2
5   A GROMADA Arkadiusz
DĄBROWSKI Damian
W BIESAGA Marek
LEWICKI Piotr
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 3:2
6   B WRÓBLEWSKI Marek
JEDYNAK Damian
X KUTAJ Maksymilian
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 8:11, 7:11) 3:3
7   A DĄBROWSKI Damian X LEWICKI Piotr 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 4:3
8   B GROMADA Arkadiusz W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 4:4
9   D JEDYNAK Damian Y KUTAJ Maksymilian 3:0 (16:14, 14:12, 13:11) 5:4
10   C WRÓBLEWSKI Marek Z BIESAGA Marek 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:8) 6:4
11   A DĄBROWSKI Damian Y KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:1, 11:4, 11:5) 7:4
12   C WRÓBLEWSKI Marek W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:1 (11:3, 11:6, 7:11, 11:6) 8:4
13   B GROMADA Arkadiusz Z BIESAGA Marek 3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 6:11, 13:11) 9:4
14   D JEDYNAK Damian X LEWICKI Piotr 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 10:4
2012-12-15 16:00 50 GMKS Zielonki - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:6
1   A ROMANOWSKI Cezary W SZLAMKA Andrzej 2:3 (6:11, 11:2, 7:11, 12:10, 7:11) 0:1
2   B BIERNACKI Maciej X ZAJĄC Grzegorz 3:0 (11:3, 11:5, 12:10) 1:1
3   C LASAK Robert Y SZLAMKA Paweł 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 8:11) 1:2
4   D KUĆMIERCZYK Tomasz Z PASIECZNY Jan 3:0 (15:13, 11:3, 11:7) 2:2
5   A KUĆMIERCZYK Tomasz
BIERNACKI Maciej
W PASIECZNY Jan
ZAJĄC Grzegorz
3:0 (11:6, 11:5, 11:1) 3:2
6   B ROMANOWSKI Cezary
LASAK Robert
X SZLAMKA Paweł
SZLAMKA Andrzej
3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:9) 4:2
7   A ROMANOWSKI Cezary X ZAJĄC Grzegorz 3:0 (11:2, 11:1, 11:5) 5:2
8   B BIERNACKI Maciej W SZLAMKA Andrzej 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 6:11) 5:3
9   D KUĆMIERCZYK Tomasz Y SZLAMKA Paweł 1:3 (0:11, 11:9, 8:11, 9:11) 5:4
10   C LASAK Robert Z PASIECZNY Jan 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 6:4
11   A ROMANOWSKI Cezary Y SZLAMKA Paweł 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 6:5
12   C LASAK Robert W SZLAMKA Andrzej 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 7:5
13   B BIERNACKI Maciej Z PASIECZNY Jan 3:2 (11:8, 8:11, 11:5, 8:11, 11:7) 8:5
14   D KUĆMIERCZYK Tomasz X ZAJĄC Grzegorz 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 9:5
15   A ROMANOWSKI Cezary Z PASIECZNY Jan 2:3 (9:11, 9:11, 11:9, 11:9, 10:12) 9:6
16   D KUĆMIERCZYK Tomasz W SZLAMKA Andrzej 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 10:6
2012-12-14 17:00 51 UKS „Jola” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków III 0:10
1   A STĘPIEŃ Piotr W CHŁĘDOWSKI Jakub 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B PIETRZYK Marcin X SITKO Mirosław 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 0:2
3   C WÓJCIK Albert Y PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (2:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D JASTRZĘBSKI Zygmunt Z PETKA Krzysztof 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 0:4
5   A PIETRZYK Marcin
STĘPIEŃ Piotr
W SITKO Mirosław
PETKA Krzysztof
0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 0:5
6   B JASTRZĘBSKI Zygmunt
KONSTANTY Adam
X PALCZYŃSKI Bogdan
CHŁĘDOWSKI Jakub
0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 0:6
7   A STĘPIEŃ Piotr X SITKO Mirosław 0:3 (6:11, 1:11, 6:11) 0:7
8   B PIETRZYK Marcin W CHŁĘDOWSKI Jakub 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) 0:8
9   D JASTRZĘBSKI Zygmunt Y PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 2:11, 7:11) 0:9
10   C KONSTANTY Adam Z PETKA Krzysztof 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 0:10
2012-12-29 11:00 52 MKS KSOS Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:10
1   A RAJTAR Marek W ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 1:0
2   B PODSIADŁO Dominik X ZLEZARCZYK Rafał 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:7) 2:0
3   C MRÓZEK Mateusz Y KASPRZYK Arkadiusz 1:3 (11:4, 6:11, 6:11, 9:11) 2:1
4   D HARMACIŃSKI Adrian Z KNAPCZYK Józef 3:2 (9:11, 6:11, 13:11, 11:6, 11:5) 3:1
5   A RAJTAR Marek
PODSIADŁO Dominik
W ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
2:3 (11:9, 11:7, 8:11, 4:11, 9:11) 3:2
6   B HARMACIŃSKI Adrian
MRÓZEK Mateusz
X KASPRZYK Arkadiusz
KNAPCZYK Józef
1:3 (10:12, 3:11, 11:8, 7:11) 3:3
7   A RAJTAR Marek X ZLEZARCZYK Rafał 2:3 (11:7, 11:5, 9:11, 7:11, 6:11) 3:4
8   B PODSIADŁO Dominik W ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:2 (11:7, 6:11, 10:12, 11:9, 11:4) 4:4
9   D HARMACIŃSKI Adrian Y KASPRZYK Arkadiusz 3:1 (11:13, 13:11, 11:7, 11:9) 5:4
10   C MRÓZEK Mateusz Z KNAPCZYK Józef 1:3 (4:11, 6:11, 11:5, 6:11) 5:5
11   A RAJTAR Marek Y KASPRZYK Arkadiusz 3:2 (11:1, 11:4, 8:11, 8:11, 11:5) 6:5
12   C MRÓZEK Mateusz W ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (2:11, 4:11, 3:11) 6:6
13   B PODSIADŁO Dominik Z KNAPCZYK Józef 3:2 (11:5, 8:11, 11:8, 8:11, 11:6) 7:6
14   D HARMACIŃSKI Adrian X ZLEZARCZYK Rafał 2:3 (7:11, 11:9, 11:7, 3:11, 4:11) 7:7
15   A RAJTAR Marek Z KNAPCZYK Józef 3:0 (11:3, 11:7, 11:3) 8:7
16   D HARMACIŃSKI Adrian W ZAKRZYŃSKI Wojciech 2:3 (11:3, 4:11, 11:5, 7:11, 7:11) 8:8
17   B PODSIADŁO Dominik Y KASPRZYK Arkadiusz 2:3 (11:8, 11:9, 9:11, 10:12, 11:13) 8:9
18   C MRÓZEK Mateusz X ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 5:11) 8:10
2012-12-16 12:00 53 UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II - KS „Contra '06” Kraków 10:2
1   A KOZIEŁ Michał W BISZCZAD Bartosz 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 1:0
2   B KWEK Aleksander X KURDZIEL Stanisław 3:1 (7:11, 11:9, 11:4, 11:9) 2:0
3   C ROSIEK Michał Y GONET Maciej 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 3:0
4   D PAWLUSIAK Jakub Z WOŹNY Dariusz 0:3 (6:11, 11:13, 4:11) 3:1
5   A KWEK Aleksander
KOZIEŁ Michał
W KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
3:0 (11:8, 11:9, 13:11) 4:1
6   B ROSIEK Michał
PAWLUSIAK Jakub
X BISZCZAD Bartosz
WOŹNY Dariusz
3:2 (5:11, 11:9, 3:11, 11:3, 14:12) 5:1
7   A KOZIEŁ Michał X KURDZIEL Stanisław 3:0 (11:5, 11:7, 12:10) 6:1
8   B KWEK Aleksander W BISZCZAD Bartosz 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:8) 7:1
9   D PAWLUSIAK Jakub Y GONET Maciej 0:3 (3:11, 9:11, 9:11) 7:2
10   C ROSIEK Michał Z WOŹNY Dariusz 3:1 (8:11, 11:5, 11:9, 11:5) 8:2
11   A KOZIEŁ Michał Y GONET Maciej 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 9:2
12   C ROSIEK Michał W BISZCZAD Bartosz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 10:2
2013-01-20 15:00 54 KS „Górnik” Wieliczka - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 9:9
1   A BAKAŁA Sebastian W PIĄSTKA Michał 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:7) 1:0
2   B GĘDŁEK Władysław X DAŃDA Krzysztof 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:8) 2:0
3   C PUCZEK Robert Y ZIMNICKI Tomasz 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 2:1
4   D SZOTT Krzysztof Z PORĄBKA Dariusz 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 11:9) 3:1
5   A SZOTT Krzysztof
BAKAŁA Sebastian
W PORĄBKA Dariusz
DAŃDA Krzysztof
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 4:1
6   B GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
X ZIMNICKI Tomasz
PIĄSTKA Michał
0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 4:2
7   A BAKAŁA Sebastian X DAŃDA Krzysztof 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 5:2
8   B GĘDŁEK Władysław W PIĄSTKA Michał 2:3 (7:11, 11:8, 7:11, 11:6, 9:11) 5:3
9   D SZOTT Krzysztof Y ZIMNICKI Tomasz 2:3 (11:7, 9:11, 9:11, 11:9, 9:11) 5:4
10   C PUCZEK Robert Z PORĄBKA Dariusz 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 8:11) 5:5
11   A BAKAŁA Sebastian Y ZIMNICKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 6:5
12   C GARYCKI Andrzej W PIĄSTKA Michał 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 6:6
13   B GĘDŁEK Władysław Z PORĄBKA Dariusz 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:7) 7:6
14   D SZOTT Krzysztof X DAŃDA Krzysztof 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 8:11) 7:7
15   A BAKAŁA Sebastian Z PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 8:7
16   D SZOTT Krzysztof W PIĄSTKA Michał 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:8) 9:7
17   B GĘDŁEK Władysław Y ZIMNICKI Tomasz 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:7, 8:11) 9:8
18   C GARYCKI Andrzej X DAŃDA Krzysztof 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8