LKS Orawa Jabłonka (M)
Klub: LKS „Orawa” Jabłonka
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
ul. Piusa Jabłońskiego 4
34-480 Jabłonka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Palenik (e-mail jerzy3110@wp.pl, tel. 889 727 112)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BROŻEK Jacek 1992 M 4125 31.08.2022 3427 21.09.2022
2 GOSZTYŁA Jan 1974 M 4126 31.08.2022 3179 21.09.2022
3 GRZYBACZ Jakub 2008 M 4133 31.08.2022 3430 21.09.2022
4 KLUCZ Wojciech 1979 M 4127 31.08.2022 3178 21.09.2022
5 LITWIAK Tadeusz 1975 M 4128 31.08.2022 2612 21.09.2022
6 ŁOWAS Marcin 1992 M 4129 31.08.2022 770 21.09.2022
7 PALENIK Jerzy 1963 M 4130 31.08.2022 2634 21.09.2022
8 WŁODEK Sławomir 1975 M 4131 31.08.2022 2609 21.09.2022
9 ZBOREK Henryk 1999 M 4132 31.08.2022 3431 21.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2022-09-23 18:00 LKS Orawa Jabłonka - KTS Victoria Spytkowice III 14:0🏓 ⇑
2 5NT 1/2 2022-10-01 14:00 MKS Skawa Wadowice II - LKS Orawa Jabłonka 7:7🏓 ⇔
3 5NT 1/3 2022-10-21 18:00 LKS Orawa Jabłonka - Power Rangers Czarny Dunajec 10:4🏓 ⇑
4 5NT 1/4 2022-10-28 18:00 LKS Orawa Jabłonka - UKS Metalka Nowy Targ 11:3🏓 ⇑
5 5NT 1/5 2022-11-10 18:00 KS Gorce Nowy Targ IV - LKS Orawa Jabłonka 3:11🏓 ⇑
6 5NT 1/6 2022-11-25 18:00 LKS Orawa Jabłonka - KS Turbacz Mszana Dolna 7:7🏓 ⇔
7 5NT 1/7 2022-12-02 18:00 LKS Victoria Nidek II - LKS Orawa Jabłonka 5:9🏓 ⇑
8 5NT 1/8 2022-12-09 18:00 LKS Orawa Jabłonka - KS Backhand Andrychów II 9:5🏓 ⇑
9 5NT 1/9 2022-12-16 18:00 ULKS Lachowice II - LKS Orawa Jabłonka 8:6🏓 ⇓
10 5NT 1/10 2022-12-22 18:00 LKS Orawa Jabłonka - LKS Victoria Nidek III 4:10🏓 ⇓
11 5NT 1/11 2023-01-13 18:00 UKS Orły Zakopane - LKS Orawa Jabłonka 2:12🏓 ⇑
12 5NT 1/12 2023-01-20 18:00 LKS Orawa Jabłonka - KS Gorce Nowy Targ III 10:4🏓 ⇑
13 5NT 1/13 2023-01-30 19:00 MKS Halniak Maków Podh. - LKS Orawa Jabłonka 4:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
GJ
3
KW
4
LT
5
ŁM
6
PJ
7
WS
8
ZH
1 (D) KTS Victoria Spytkowice III 3,5   3,5 2,0 3,5 1,5     14
2 (W) MKS Skawa Wadowice II 2,5 0,5   2,0 1,5 0,5     7
3 (D) Power Rangers Czarny Dunajec 2,5 0,0 3,5   3,0 1,0   0,0 10
4 (D) UKS Metalka Nowy Targ 0,0 3,5   2,5 2,5 2,5     11
5 (W) KS Gorce Nowy Targ IV 2,0 0,0   3,0 3,5 2,5     11
6 (D) KS Turbacz Mszana Dolna 2,0 0,0   1,0 3,5 0,5     7
7 (W) LKS Victoria Nidek II 3,0 2,5   2,0   1,5     9
8 (D) KS Backhand Andrychów II 1,5 1,5 3,5 2,0   0,5     9
9 (W) ULKS Lachowice II 1,0   1,0 0,0 3,5 0,5     6
10 (D) LKS Victoria Nidek III 1,5 0,0 0,0 1,5 1,0 0,0     4
11 (W) UKS Orły Zakopane 3,5     2,5 3,5 1,5 1,0   12
12 (D) KS Gorce Nowy Targ III 2,5     2,5 3,5 1,5 0,0   10
13 (W) MKS Halniak Maków Podh. 2,5 1,0   3,5   2,0 1,0   10
Razem 28,0 9,0 11,5 24,5 29,0 16,0 2,0 0,0 120
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BROŻEK Jacek 1992 M 4125 31.08.2022 3427
2 GOSZTYŁA Jan 1974 M 4126 31.08.2022 3179
3 KLUCZ Wojciech 1979 M 4127 31.08.2022 3178
4 LITWIAK Tadeusz 1975 M 4128 31.08.2022 2612
5 ŁOWAS Marcin 1992 M 4129 31.08.2022 770
6 PALENIK Jerzy 1963 M 4130 31.08.2022 2634
7 WŁODEK Sławomir 1975 M 4131 31.08.2022 2609
8 ZBOREK Henryk 1999 M 4132 31.08.2022 3431