V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-09-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-09-25 13:00 7 MKS „Centrum” Kraków II - „Q Team” Kraków 9:5
1   A ŁAKOMY Mariusz W BIESAGA Marek 3:1 (11:5, 3:11, 11:9, 11:9) 1:0
2   B ŁACH Bartłomiej X KARATNIK Zbigniew 3:0 (11:9, 14:12, 11:6) 2:0
3   C WIERZBIŃSKI Marcin Y WALA Tomasz 2:3 (11:6, 6:11, 11:7, 12:14, 8:11) 2:1
4   D PASIECZNY Jan Z WOŹNY Dariusz 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) 3:1
5   A PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
W WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 4:1
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
ŁAKOMY Mariusz
X BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 7:11, 7:11) 4:2
7   A ŁAKOMY Mariusz X KARATNIK Zbigniew 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:8) 5:2
8   B ŁACH Bartłomiej W BIESAGA Marek 3:0 (11:5, 11:9, 12:10) 6:2
9   D PASIECZNY Jan Y WALA Tomasz 0:3 (13:15, 7:11, 10:12) 6:3
10   C WIERZBIŃSKI Marcin Z WOŹNY Dariusz 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) 7:3
11   A ŁAKOMY Mariusz Y WALA Tomasz 1:3 (7:11, 11:4, 9:11, 9:11) 7:4
12   C WIERZBIŃSKI Marcin W BIESAGA Marek 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 8:4
13   B ŁACH Bartłomiej Z WOŹNY Dariusz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 8:5
14   D PASIECZNY Jan X KARATNIK Zbigniew 3:1 (11:2, 11:3, 9:11, 11:6) 9:5
2021-09-24 18:00 8 UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Polonia” Wilczkowice III
2021-09-27 18:00 9 LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 5:9
1   A ROMANOWSKI Cezary W KLIMCZAK Marek 0:3 (4:11, 7:11, 12:14) 0:1
2   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz X FILIPEK Angelika 1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 8:11) 0:2
3   C REPTAK Grzegorz Y KOWALIK Damian 3:2 (11:8, 10:12, 11:8, 7:11, 11:9) 1:2
4   D ŁABĘDŹ Janusz Z RUDZKA Oliwia 2:3 (8:11, 3:11, 11:7, 11:8, 6:11) 1:3
5   A ŁABĘDŹ Janusz
REPTAK Grzegorz
W KLIMCZAK Marek
FILIPEK Angelika
1:3 (11:7, 5:11, 5:11, 7:11) 1:4
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X RUDZKA Oliwia
KOWALIK Damian
3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:8) 2:4
7   A ROMANOWSKI Cezary X FILIPEK Angelika 3:0 (11:5, 11:3, 11:8) 3:4
8   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz W KLIMCZAK Marek 1:3 (13:11, 6:11, 3:11, 4:11) 3:5
9   D ŁABĘDŹ Janusz Y KOWALIK Damian 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 3:6
10   C REPTAK Grzegorz Z RUDZKA Oliwia 1:3 (7:11, 11:9, 4:11, 7:11) 3:7
11   A ROMANOWSKI Cezary Y KOWALIK Damian 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 12:10) 4:7
12   C REPTAK Grzegorz W KLIMCZAK Marek 2:3 (10:12, 6:11, 11:6, 11:9, 6:11) 4:8
13   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z RUDZKA Oliwia 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) 5:8
14   D ŁABĘDŹ Janusz X FILIPEK Angelika 0:3 (11:13, 5:11, 2:11) 5:9
2021-09-25 11:00 10 CKiS Skawina - PKS „Porta” Kraków 2:12
1   A SKOWROŃSKA Natalia W ZIELIŃSKI Karol 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 1:0
2   B TULEJA Natalia X KOHUTEK Konrad 2:3 (11:8, 5:11, 11:9, 11:13, 8:11) 1:1
3   C BALTAZA Oliwia Y PORĘBSKI Marcin 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 1:2
4   D KONDEK Szymon Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 9:11) 1:3
5   A KONDEK Szymon
TULEJA Natalia
W KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 1:4
6   B SKOWROŃSKA Natalia
BALTAZA Oliwia
X MAŚLONG Mirosław
ZIELIŃSKI Karol
0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 1:5
7   A SKOWROŃSKA Natalia X KOHUTEK Konrad 0:3 (2:11, 3:11, 5:11) 1:6
8   B TULEJA Natalia W ZIELIŃSKI Karol 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 2:6
9   D KONDEK Szymon Y PORĘBSKI Marcin 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 2:7
10   C BALTAZA Oliwia Z MAŚLONG Mirosław 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 2:8
11   A SKOWROŃSKA Natalia Y PORĘBSKI Marcin 0:3 (1:11, 5:11, 2:11) 2:9
12   C BALTAZA Oliwia W ZIELIŃSKI Karol 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 2:10
13   B TULEJA Natalia Z MAŚLONG Mirosław 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 2:11
14   D KONDEK Szymon X KOHUTEK Konrad 2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:9, 9:11) 2:12
2021-09-25 10:00 11 „Siemacha” Kraków III - KS „Jordan” Kraków
2021-09-30 19:30 12 LKS „Kłos” Olkusz III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 7:7
1   A TRZECIAK Jacek W ZĘBALA Mateusz 1:3 (11:9, 8:11, 10:12, 7:11) 0:1
2   B MOTYKA Rafał X PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) 1:1
3   C IMIELSKI Marcin Y ZĘBALA Paweł 0:3 (4:11, 16:18, 8:11) 1:2
4   D WALOTEK Krzysztof Z FERDEK Marek 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 2:2
5   A MOTYKA Rafał
WALOTEK Krzysztof
W ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
3:2 (8:11, 11:6, 11:2, 6:11, 11:7) 3:2
6   B TRZECIAK Jacek
IMIELSKI Marcin
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
2:3 (11:7, 1:11, 3:11, 11:8, 9:11) 3:3
7   A TRZECIAK Jacek X PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (12:10, 11:2, 11:8) 4:3
8   B MOTYKA Rafał W ZĘBALA Mateusz 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 4:4
9   D WALOTEK Krzysztof Y ZĘBALA Paweł 3:0 (11:9, 11:9, 11:2) 5:4
10   C IMIELSKI Marcin Z FERDEK Marek 2:3 (8:11, 8:11, 13:11, 11:7, 3:11) 5:5
11   A TRZECIAK Jacek Y ZĘBALA Paweł 0:3 (11:13, 9:11, 3:11) 5:6
12   C IMIELSKI Marcin W ZĘBALA Mateusz 1:3 (12:14, 6:11, 12:10, 8:11) 5:7
13   B MOTYKA Rafał Z FERDEK Marek 3:1 (13:11, 11:9, 6:11, 11:8) 6:7
14   D WALOTEK Krzysztof X PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Drużyna KS „Podwawelski” Kraków IV wycofała się z rozgrywek po I rundzie.