V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-10-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-17 17:30 25 KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9
1   A BOROŃ Sławomir W PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:9, 15:13, 11:9) 1:0
2   B WIROŃSKI Piotr X WOŹNY Dariusz 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 1:1
3   C APOSTOŁ Paweł Y KARATNIK Zbigniew 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 2:1
4   D URBAN Piotr Z WALA Tomasz 2:3 (11:9, 6:11, 5:11, 11:7, 4:11) 2:2
5   A WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
W WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 2:3
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:6) 3:3
7   A BOROŃ Sławomir X WOŹNY Dariusz 1:3 (3:11, 9:11, 11:5, 9:11) 3:4
8   B WIROŃSKI Piotr W PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (3:11, 11:13, 10:12) 3:5
9   D URBAN Piotr Y KARATNIK Zbigniew 1:3 (9:11, 11:13, 11:6, 9:11) 3:6
10   C APOSTOŁ Paweł Z WALA Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 4:6
11   A BOROŃ Sławomir Y KARATNIK Zbigniew 2:3 (11:9, 7:11, 9:11, 11:8, 4:11) 4:7
12   C APOSTOŁ Paweł W BIESAGA Marek 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 5:7
13   B WIROŃSKI Piotr Z WALA Tomasz 0:3 (3:11, 2:11, 4:11) 5:8
14   D URBAN Piotr X WOŹNY Dariusz 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) 5:9
2021-10-16 11:00 26 PKS „Porta” Kraków - MKS „Centrum” Kraków II 1:13
1   A MAŚLONG Mirosław W BOBER Rafał 2:3 (11:8, 11:5, 2:11, 7:11, 10:12) 0:1
2   B PORĘBSKI Marcin X PACYNA Dariusz 0:3 (8:11, 2:11, 10:12) 0:2
3   C KMIEĆ Paweł Y ŁAKOMY Mariusz 1:3 (11:6, 7:11, 4:11, 8:11) 0:3
4   D KOHUTEK Konrad Z PASIECZNY Jan 2:3 (2:11, 11:9, 2:11, 11:7, 6:11) 0:4
5   A MAŚLONG Mirosław
PORĘBSKI Marcin
W PACYNA Dariusz
PASIECZNY Jan
1:3 (4:11, 11:4, 7:11, 9:11) 0:5
6   B KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
X ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
1:3 (11:6, 9:11, 7:11, 9:11) 0:6
7   A MAŚLONG Mirosław X PACYNA Dariusz 1:3 (8:11, 5:11, 11:5, 5:11) 0:7
8   B PORĘBSKI Marcin W BOBER Rafał 0:3 (9:11, 6:11, 11:13) 0:8
9   D KOHUTEK Konrad Y ŁAKOMY Mariusz 2:3 (6:11, 11:9, 12:10, 10:12, 6:11) 0:9
10   C KMIEĆ Paweł Z PASIECZNY Jan 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:10
11   A MAŚLONG Mirosław Y ŁAKOMY Mariusz 3:1 (7:11, 11:8, 11:3, 11:8) 1:10
12   C KMIEĆ Paweł W BOBER Rafał 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 9:11) 1:11
13   B PORĘBSKI Marcin Z PASIECZNY Jan 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 6:11) 1:12
14   D KOHUTEK Konrad X PACYNA Dariusz 0:3 (2:11, 5:11, 9:11) 1:13
2021-10-16 10:00 27 UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Kłos” Olkusz III 8:6
1   A KLIMCZAK Marek W IMIELSKI Marcin 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:5) 1:0
2   B PRZEPOLSKI Andrzej X MOTYKA Rafał 2:3 (9:11, 12:14, 11:8, 11:4, 11:13) 1:1
3   C FILIPEK Angelika Y PAŁKA Patryk 3:2 (8:11, 4:11, 11:8, 11:8, 14:12) 2:1
4   D OSIKA Aneta Z WALOTEK Krzysztof 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 2:2
5   A FILIPEK Angelika
PRZEPOLSKI Andrzej
W PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
3:2 (15:13, 8:11, 13:11, 7:11, 11:9) 3:2
6   B KLIMCZAK Marek
OSIKA Aneta
X MOTYKA Rafał
WALOTEK Krzysztof
3:1 (5:11, 11:8, 11:3, 13:11) 4:2
7   A KLIMCZAK Marek X MOTYKA Rafał 3:2 (8:11, 11:5, 5:11, 11:2, 11:9) 5:2
8   B PRZEPOLSKI Andrzej W IMIELSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 6:2
9   D OSIKA Aneta Y PAŁKA Patryk 2:3 (11:5, 11:8, 0:11, 3:11, 3:11) 6:3
10   C FILIPEK Angelika Z WALOTEK Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 6:4
11   A KLIMCZAK Marek Y PAŁKA Patryk 3:1 (9:11, 11:3, 11:9, 11:2) 7:4
12   C KOWALIK Damian W IMIELSKI Marcin 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) 7:5
13   B PRZEPOLSKI Andrzej Z WALOTEK Krzysztof 3:0 (11:6, 19:17, 11:8) 8:5
14   D OSIKA Aneta X MOTYKA Rafał 0:3 (6:11, 2:11, 6:11) 8:6
2021-10-18 19:00 28 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Siemacha” Kraków III
2021-10-16 11:00 29 UKS „Miasto Soli” Wieliczka - CKiS Skawina 6:8
1   A SALETNIK Jakub W BARTNICKI Jakub 1:3 (3:11, 10:12, 11:8, 7:11) 0:1
2   B MAŁOTA Rafał X BEZAK Zuzanna 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 0:2
3   C PŁAWIŃSKI Natan Y TULEJA Natalia 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:3
4   D OLEKSA Kacper Z SKOWROŃSKA Natalia 3:1 (13:11, 11:7, 11:13, 11:9) 1:3
5   A OLEKSA Kacper
MAŁOTA Rafał
W BARTNICKI Jakub
BEZAK Zuzanna
0:3 (8:11, 3:11, 2:11) 1:4
6   B SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
X SKOWROŃSKA Natalia
BALTAZA Oliwia
3:0 (11:3, 11:4, 11:8) 2:4
7   A SALETNIK Jakub X BEZAK Zuzanna 3:0 (11:9, 11:9, 14:12) 3:4
8   B MAŁOTA Rafał W BALTAZA Oliwia 2:3 (11:9, 7:11, 11:9, 6:11, 3:11) 3:5
9   D OLEKSA Kacper Y TULEJA Natalia 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 3:6
10   C PŁAWIŃSKI Natan Z SKOWROŃSKA Natalia 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:5) 4:6
11   A SALETNIK Jakub Y TULEJA Natalia 3:1 (8:11, 11:9, 13:11, 12:10) 5:6
12   C PŁAWIŃSKI Natan W BALTAZA Oliwia 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 6:6
13   B MAŁOTA Rafał Z SKOWROŃSKA Natalia 1:3 (11:13, 11:5, 6:11, 8:11) 6:7
14   D OLEKSA Kacper X BEZAK Zuzanna 0:3 (1:11, 1:11, 3:11) 6:8
2021-10-15 18:00 30 UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Wisła” Rząska II
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Drużyna KS „Podwawelski” Kraków IV wycofała się z rozgrywek po I rundzie.