V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-27 19:30 49 UKS „Rokicie” Szczytniki I - KS „Jordan” Kraków 7:7
1   A KLIMCZAK Marek W APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 1:0
2   B FILIPEK Angelika X BOROŃ Sławomir 1:3 (14:16, 9:11, 11:5, 7:11) 1:1
3   C KOWALIK Damian Y WIROŃSKI Piotr 1:3 (11:13, 9:11, 13:11, 9:11) 1:2
4   D PRZEPOLSKI Andrzej Z URBAN Piotr 1:3 (12:14, 9:11, 11:9, 6:11) 1:3
5   A KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
W WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
3:0 (11:4, 12:10, 11:7) 2:3
6   B FILIPEK Angelika
RUDZKA Oliwia
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 2:4
7   A KLIMCZAK Marek X BOROŃ Sławomir 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 3:4
8   B FILIPEK Angelika W APOSTOŁ Paweł 3:1 (10:12, 11:7, 12:10, 11:8) 4:4
9   D PRZEPOLSKI Andrzej Y WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 5:4
10   C KOWALIK Damian Z URBAN Piotr 1:3 (10:12, 6:11, 11:5, 4:11) 5:5
11   A KLIMCZAK Marek Y WIROŃSKI Piotr 3:1 (11:1, 11:8, 9:11, 11:9) 6:5
12   C RUDZKA Oliwia W APOSTOŁ Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 6:6
13   B FILIPEK Angelika Z URBAN Piotr 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 6:7
14   D PRZEPOLSKI Andrzej X BOROŃ Sławomir 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 7:7
2021-11-10 20:00 50 LKS „Polonia” Wilczkowice III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 3:11
1   A PEREK Robert W ZĘBALA Mateusz 0:3 (7:11, 1:11, 6:11) 0:1
2   B PERICHT Robert X FERDEK Marek 2:3 (9:11, 11:7, 11:7, 6:11, 9:11) 0:2
3   C JEDYNAK Damian Y ZĘBALA Paweł 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 9:11) 0:3
4   D SZELEST Jacek Z PĘCZEK Mateusz 3:1 (11:8, 4:11, 11:6, 11:9) 1:3
5   A JEDYNAK Damian
PEREK Robert
W ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
0:3 (5:11, 2:11, 13:15) 1:4
6   B SZELEST Jacek
PERICHT Robert
X ZĘBALA Paweł
PĘCZEK Mateusz
3:0 (11:8, 15:13, 12:10) 2:4
7   A PEREK Robert X FERDEK Marek 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 2:5
8   B PERICHT Robert W ZĘBALA Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 2:6
9   D SZELEST Jacek Y ZĘBALA Paweł 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 8:11) 2:7
10   C JEDYNAK Damian Z PĘCZEK Mateusz 1:3 (12:10, 7:11, 12:14, 8:11) 2:8
11   A KSIĄŻKIEWICZ Łukasz Y ZĘBALA Paweł 3:2 (5:11, 6:11, 11:4, 12:10, 12:10) 3:8
12   C JEDYNAK Damian W ZĘBALA Mateusz 1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 9:11) 3:9
13   B PERICHT Robert Z PĘCZEK Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 3:10
14   D SZELEST Jacek X PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (11:2, 7:11, 7:11, 5:11) 3:11
2021-12-11 11:00 51 UKS „Miasto Soli” Wieliczka - „Q Team” Kraków
2021-11-26 18:00 52 UKS „Gryf” Gdów III - MKS „Centrum” Kraków II
2021-11-28 11:00 53 LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz III 1:13
1   A PUU Aarne W IMIELSKI Marcin 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 11:13) 0:1
2   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz X WALOTEK Krzysztof 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 0:2
3   C REPTAK Grzegorz Y MOTYKA Rafał 0:3 (2:11, 9:11, 3:11) 0:3
4   D ROMANOWSKI Cezary Z TRZECIAK Jacek 0:3 (8:11, 5:11, 2:11) 0:4
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W MOTYKA Rafał
WALOTEK Krzysztof
2:3 (11:7, 2:11, 7:11, 11:6, 11:13) 0:5
6   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz
REPTAK Grzegorz
X TRZECIAK Jacek
IMIELSKI Marcin
0:3 (4:11, 1:11, 3:11) 0:6
7   A PUU Aarne X WALOTEK Krzysztof 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 0:7
8   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz W IMIELSKI Marcin 1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 4:11) 0:8
9   D ROMANOWSKI Cezary Y MOTYKA Rafał 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:5) 1:8
10   C REPTAK Grzegorz Z TRZECIAK Jacek 0:3 (3:11, 3:11, 1:11) 1:9
11   A PUU Aarne Y MOTYKA Rafał 1:3 (11:5, 8:11, 4:11, 3:11) 1:10
12   C REPTAK Grzegorz W IMIELSKI Marcin 0:3 (3:11, 1:11, 4:11) 1:11
13   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z TRZECIAK Jacek 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 1:12
14   D ŁABĘDŹ Janusz X WALOTEK Krzysztof 1:3 (11:9, 5:11, 4:11, 4:11) 1:13
2021-11-27 16:00 54 CKiS Skawina - „Siemacha” Kraków III
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz grupa A | Terminarz grupa B