V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-02
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-03 14:00 13 SSL „Wielmożanka” Wielmoża I - MKS „Centrum” Kraków II 7:7
1   A ZĘBALA Mateusz W PASIECZNY Jan 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B ZĘBALA Paweł X PACYNA Dariusz 1:3 (7:11, 8:11, 14:12, 6:11) 0:2
3   C PĘCZEK Mateusz Y ŁAKOMY Mariusz 3:1 (11:5, 11:4, 5:11, 11:5) 1:2
4   D FERDEK Marek Z ŁACH Bartłomiej 3:2 (4:11, 5:11, 11:8, 11:4, 11:8) 2:2
5   A ZĘBALA Paweł
PĘCZEK Mateusz
W PACYNA Dariusz
ŁAKOMY Mariusz
3:2 (11:13, 11:7, 11:7, 12:14, 11:8) 3:2
6   B ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
X PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
3:1 (6:11, 11:8, 11:2, 12:10) 4:2
7   A ZĘBALA Mateusz X PACYNA Dariusz 3:1 (13:11, 10:12, 11:8, 11:6) 5:2
8   B ZĘBALA Paweł W PASIECZNY Jan 2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 11:9, 6:11) 5:3
9   D FERDEK Marek Y ŁAKOMY Mariusz 2:3 (6:11, 14:12, 11:9, 9:11, 6:11) 5:4
10   C PĘCZEK Mateusz Z ŁACH Bartłomiej 3:1 (11:3, 11:8, 11:13, 11:3) 6:4
11   A ZĘBALA Mateusz Y ŁAKOMY Mariusz 3:0 (11:1, 11:8, 11:6) 7:4
12   C PĘCZEK Mateusz W PASIECZNY Jan 2:3 (10:12, 11:5, 4:11, 11:7, 9:11) 7:5
13   B ZĘBALA Paweł Z ŁACH Bartłomiej 2:3 (11:8, 10:12, 8:11, 12:10, 8:11) 7:6
14   D FERDEK Marek X PACYNA Dariusz 0:3 (4:11, 1:11, 9:11) 7:7
2021-10-03 17:00 14 KS „Jordan” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz III 10:4
1   A URBAN Piotr W MOTYKA Rafał 3:2 (11:9, 5:11, 11:6, 9:11, 11:4) 1:0
2   B APOSTOŁ Paweł X CHROST Wiktor 3:0 (11:3, 11:1, 11:3) 2:0
3   C WIROŃSKI Piotr Y IMIELSKI Marcin 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:4, 6:11) 2:1
4   D BOROŃ Sławomir Z WALOTEK Krzysztof 0:3 (13:15, 5:11, 8:11) 2:2
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W IMIELSKI Marcin
CHROST Wiktor
3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 3:2
6   B WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
X MOTYKA Rafał
WALOTEK Krzysztof
0:3 (11:13, 9:11, 5:11) 3:3
7   A URBAN Piotr X CHROST Wiktor 3:1 (11:2, 9:11, 11:4, 11:1) 4:3
8   B APOSTOŁ Paweł W MOTYKA Rafał 3:1 (11:13, 11:7, 11:4, 11:5) 5:3
9   D BOROŃ Sławomir Y IMIELSKI Marcin 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) 5:4
10   C WIROŃSKI Piotr Z WALOTEK Krzysztof 3:1 (6:11, 11:9, 11:5, 11:8) 6:4
11   A URBAN Piotr Y IMIELSKI Marcin 3:0 (12:10, 11:4, 11:2) 7:4
12   C WIROŃSKI Piotr W MOTYKA Rafał 3:2 (8:11, 11:9, 4:11, 11:4, 11:8) 8:4
13   B APOSTOŁ Paweł Z WALOTEK Krzysztof 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) 9:4
14   D BOROŃ Sławomir X CHROST Wiktor 3:0 (11:4, 11:1, 11:2) 10:4
2021-10-02 11:00 15 PKS „Porta” Kraków - „Siemacha” Kraków III
2021-09-28 18:00 16 UKS „Rokicie” Szczytniki I - CKiS Skawina 8:6
1   A SZOSTAK Michał W SKOWROŃSKA Natalia 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 1:0
2   B KOWALIK Damian X BEZAK Zuzanna 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 1:1
3   C FILIPEK Angelika Y TULEJA Natalia 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 2:1
4   D RUDZKA Oliwia Z KONDEK Szymon 2:3 (6:11, 11:6, 11:9, 8:11, 9:11) 2:2
5   A KLIMCZAK Marek
FILIPEK Angelika
W BEZAK Zuzanna
KONDEK Szymon
3:1 (8:11, 12:10, 11:8, 11:5) 3:2
6   B RUDZKA Oliwia
KOWALIK Damian
X SKOWROŃSKA Natalia
BALTAZA Oliwia
3:0 (11:1, 11:9, 11:1) 4:2
7   A SZOSTAK Michał X BEZAK Zuzanna 0:3 (11:13, 9:11, 2:11) 4:3
8   B KOWALIK Damian W SKOWROŃSKA Natalia 3:0 (11:1, 11:4, 11:8) 5:3
9   D SKOWRONEK Anna Y TULEJA Natalia 1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 4:11) 5:4
10   C FILIPEK Angelika Z KONDEK Szymon 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) 5:5
11   A SZOSTAK Michał Y TULEJA Natalia 3:2 (5:11, 11:9, 11:8, 6:11, 11:5) 6:5
12   C FILIPEK Angelika W BALTAZA Oliwia 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) 7:5
13   B KOWALIK Damian Z KONDEK Szymon 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) 7:6
14   D KLIMCZAK Marek X BEZAK Zuzanna 3:0 (11:4, 11:9, 11:4) 8:6
2021-10-04 18:00 17 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II 12:2
1   A PERICHT Robert W PUU Aarne 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 1:0
2   B KSIĄŻKIEWICZ Łukasz X ROMANOWSKI Cezary 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 1:1
3   C PEREK Robert Y REPTAK Grzegorz 3:1 (9:11, 11:3, 11:6, 11:7) 2:1
4   D JEDYNAK Damian Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:1) 3:1
5   A JEDYNAK Damian
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
W PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
3:2 (3:11, 11:7, 11:7, 10:12, 11:9) 4:1
6   B PEREK Robert
PERICHT Robert
X ŁABĘDŹ Janusz
REPTAK Grzegorz
3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 5:1
7   A PERICHT Robert X ROMANOWSKI Cezary 3:2 (13:11, 12:14, 12:10, 12:14, 11:5) 6:1
8   B KSIĄŻKIEWICZ Łukasz W PUU Aarne 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 6:2
9   D JEDYNAK Damian Y REPTAK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 7:2
10   C PEREK Robert Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) 8:2
11   A PERICHT Robert Y REPTAK Grzegorz 3:0 (13:11, 11:4, 11:9) 9:2
12   C PEREK Robert W PUU Aarne 3:0 (WO) 10:2
13   B WYKURZ Piotr Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:1, 11:6, 11:7) 11:2
14   D JEDYNAK Damian X ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:6, 12:10, 12:10) 12:2
2021-10-02 11:00 18 UKS „Miasto Soli” Wieliczka - UKS „Gryf” Gdów III
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.