V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2021-12-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-15 18:30 61 LKS „Polonia” Wilczkowice III - PKS „Porta” Kraków 9:5
1   A JEDYNAK Damian W SOCZYŃSKI Tadeusz 3:2 (11:5, 4:11, 8:11, 11:9, 11:9) 1:0
2   B SZEROCKI Jan X KOHUTEK Konrad 2:3 (8:11, 11:7, 10:12, 11:6, 10:12) 1:1
3   C PERICHT Robert Y MAŚLONG Mirosław 1:3 (14:12, 18:20, 7:11, 5:11) 1:2
4   D LUHA Peter Z PORĘBSKI Marcin 3:0 (11:7, 12:10, 13:11) 2:2
5   A SZEROCKI Jan
JEDYNAK Damian
W MAŚLONG Mirosław
PORĘBSKI Marcin
3:1 (12:10, 4:11, 11:6, 12:10) 3:2
6   B LUHA Peter
PERICHT Robert
X SOCZYŃSKI Tadeusz
KOHUTEK Konrad
1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 7:11) 3:3
7   A JEDYNAK Damian X KOHUTEK Konrad 3:1 (11:7, 11:8, 16:18, 11:4) 4:3
8   B SZEROCKI Jan W SOCZYŃSKI Tadeusz 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) 5:3
9   D LUHA Peter Y MAŚLONG Mirosław 3:2 (11:13, 11:7, 6:11, 12:10, 14:12) 6:3
10   C PERICHT Robert Z PORĘBSKI Marcin 3:2 (5:11, 13:11, 11:9, 7:11, 11:9) 7:3
11   A JEDYNAK Damian Y MAŚLONG Mirosław 1:3 (4:11, 7:11, 11:6, 5:11) 7:4
12   C PERICHT Robert W SOCZYŃSKI Tadeusz 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:9) 8:4
13   B SZEROCKI Jan Z PORĘBSKI Marcin 1:3 (12:10, 9:11, 7:11, 8:11) 8:5
14   D LUHA Peter X KOHUTEK Konrad 3:0 (11:9, 12:10, 12:10) 9:5
2021-12-18 11:00 62 UKS „Miasto Soli” Wieliczka - KS „Jordan” Kraków 6:8
1   A SALETNIK Jakub W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) 1:0
2   B GĄSIOROWSKI Adam X LODOWSKI Janusz 3:2 (11:13, 8:11, 11:2, 11:6, 11:7) 2:0
3   C KADŁUBOWSKI Jan Y WIROŃSKI Piotr 0:3 (3:11, 3:11, 7:11) 2:1
4   D KADŁUBOWSKI Jakub Z APOSTOŁ Paweł 0:3 (0:11, 1:11, 1:11) 2:2
5   A SALETNIK Jakub
KADŁUBOWSKI Jan
W WIELOGÓRSKI Bartłomiej
WIROŃSKI Piotr
3:1 (11:9, 4:11, 11:6, 12:10) 3:2
6   B GĄSIOROWSKI Adam
KADŁUBOWSKI Jakub
X LODOWSKI Janusz
APOSTOŁ Paweł
0:3 (1:11, 2:11, 6:11) 3:3
7   A SALETNIK Jakub X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 4:3
8   B GĄSIOROWSKI Adam W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:2 (8:11, 11:6, 7:11, 11:7, 11:6) 5:3
9   D KADŁUBOWSKI Jakub Y WIROŃSKI Piotr 0:3 (1:11, 3:11, 1:11) 5:4
10   C KADŁUBOWSKI Jan Z APOSTOŁ Paweł 0:3 (3:11, 1:11, 2:11) 5:5
11   A SALETNIK Jakub Y WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 6:5
12   C KADŁUBOWSKI Jan W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 6:6
13   B GĄSIOROWSKI Adam Z APOSTOŁ Paweł 0:3 (0:11, 1:11, 2:11) 6:7
14   D KADŁUBOWSKI Jakub X LODOWSKI Janusz 0:3 (2:11, 2:11, 1:11) 6:8
2021-12-17 18:00 63 UKS „Gryf” Gdów III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I
2021-12-15 18:00 64 LKS „Wisła” Rząska II - „Q Team” Kraków 1:13
1   A PUU Aarne W WOŹNY Dariusz 1:3 (8:11, 5:11, 15:13, 9:11) 0:1
2   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz X KARATNIK Zbigniew 2:3 (6:11, 11:6, 10:12, 11:5, 9:11) 0:2
3   C ROMANOWSKI Cezary Y WALA Tomasz 1:3 (11:7, 2:11, 8:11, 5:11) 0:3
4   D REPTAK Grzegorz Z PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 0:4
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
2:3 (10:12, 11:8, 4:11, 11:7, 8:11) 0:5
6   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz
REPTAK Grzegorz
X BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
0:3 (1:11, 4:11, 4:11) 0:6
7   A PUU Aarne X KARATNIK Zbigniew 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 1:6
8   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz W WOŹNY Dariusz 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 1:7
9   D ŁABĘDŹ Janusz Y WALA Tomasz 0:3 (5:11, 2:11, 7:11) 1:8
10   C ROMANOWSKI Cezary Z PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:9
11   A PUU Aarne Y WALA Tomasz 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 1:10
12   C ROMANOWSKI Cezary W WOŹNY Dariusz 2:3 (8:11, 11:2, 11:8, 7:11, 7:11) 1:11
13   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z BIESAGA Marek 1:3 (11:7, 11:13, 9:11, 6:11) 1:12
14   D ŁABĘDŹ Janusz X KARATNIK Zbigniew 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 1:13
2021-12-18 16:00 65 CKiS Skawina - MKS „Centrum” Kraków II 0:14
1   A BEZAK Zuzanna W ŁAKOMY Mariusz 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 0:1
2   B TULEJA Natalia X PACYNA Dariusz 1:3 (12:10, 5:11, 10:12, 3:11) 0:2
3   C STOCZEK Błażej Y ŁACH Bartłomiej 0:3 (3:11, 3:11, 2:11) 0:3
4   D BARTNICKI Jakub Z BOBER Rafał 0:3 (7:11, 6:11, 11:13) 0:4
5   A TULEJA Natalia
BALTAZA Oliwia
W PACYNA Dariusz
ŁAKOMY Mariusz
0:3 (1:11, 5:11, 10:12) 0:5
6   B BARTNICKI Jakub
BEZAK Zuzanna
X ŁACH Bartłomiej
BOBER Rafał
2:3 (7:11, 12:10, 10:12, 11:4, 7:11) 0:6
7   A BEZAK Zuzanna X PACYNA Dariusz 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 0:7
8   B TULEJA Natalia W ŁAKOMY Mariusz 2:3 (8:11, 5:11, 11:4, 11:6, 6:11) 0:8
9   D BARTNICKI Jakub Y ŁACH Bartłomiej 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 0:9
10   C BALTAZA Oliwia Z BOBER Rafał 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 0:10
11   A BEZAK Zuzanna Y ŁACH Bartłomiej 2:3 (7:11, 11:9, 6:11, 13:11, 9:11) 0:11
12   C BALTAZA Oliwia W ŁAKOMY Mariusz 0:3 (8:11, 8:11, 2:11) 0:12
13   B TULEJA Natalia Z BOBER Rafał 1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 8:11) 0:13
14   D BARTNICKI Jakub X PACYNA Dariusz 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 0:14
2021-12-18 10:00 66 „Siemacha” Kraków III - LKS „Kłos” Olkusz III
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.