V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-10-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-30 11:00 37 PKS „Porta” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 1:13
1   A MAŚLONG Mirosław W ZĘBALA Mateusz 1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 7:11) 0:1
2   B PORĘBSKI Marcin X PĘCZEK Mateusz 2:3 (13:15, 12:10, 11:8, 5:11, 7:11) 0:2
3   C KMIEĆ Paweł Y ZĘBALA Paweł 0:3 (3:11, 13:15, 16:18) 0:3
4   D SOCZYŃSKI Tadeusz Z FERDEK Marek 0:3 (9:11, 13:15, 4:11) 0:4
5   A SOCZYŃSKI Tadeusz
KMIEĆ Paweł
W ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
2:3 (15:13, 5:11, 11:9, 2:11, 4:11) 0:5
6   B MAŚLONG Mirosław
PORĘBSKI Marcin
X ZĘBALA Paweł
PĘCZEK Mateusz
1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 10:12) 0:6
7   A MAŚLONG Mirosław X PĘCZEK Mateusz 1:3 (14:16, 12:10, 10:12, 6:11) 0:7
8   B PORĘBSKI Marcin W ZĘBALA Mateusz 1:3 (6:11, 3:11, 13:11, 6:11) 0:8
9   D SOCZYŃSKI Tadeusz Y ZĘBALA Paweł 2:3 (9:11, 11:1, 11:6, 6:11, 9:11) 0:9
10   C KMIEĆ Paweł Z FERDEK Marek 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 0:10
11   A MAŚLONG Mirosław Y ZĘBALA Paweł 0:3 (8:11, 10:12, 12:14) 0:11
12   C KMIEĆ Paweł W PIESZCZEK Włodzimierz 3:2 (10:12, 11:3, 6:11, 11:9, 11:5) 1:11
13   B PORĘBSKI Marcin Z FERDEK Marek 2:3 (8:11, 11:9, 13:15, 16:14, 6:11) 1:12
14   D SOCZYŃSKI Tadeusz X PĘCZEK Mateusz 2:3 (10:12, 6:11, 12:10, 11:3, 11:13) 1:13
2021-11-02 19:30 38 UKS „Rokicie” Szczytniki I - „Q Team” Kraków 6:8
1   A KLIMCZAK Marek W KARATNIK Zbigniew 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) 1:0
2   B PRZEPOLSKI Andrzej X PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (11:9, 11:5, 6:11, 11:5) 2:0
3   C OSIKA Aneta Y WOŹNY Dariusz 0:3 (12:14, 4:11, 9:11) 2:1
4   D FILIPEK Angelika Z WALA Tomasz 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) 2:2
5   A KLIMCZAK Marek
OSIKA Aneta
W WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
3:1 (11:3, 6:11, 11:7, 11:8) 3:2
6   B FILIPEK Angelika
PRZEPOLSKI Andrzej
X BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
3:1 (5:11, 11:3, 11:9, 11:7) 4:2
7   A KLIMCZAK Marek X PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (11:6, 11:2, 9:11, 11:4) 5:2
8   B PRZEPOLSKI Andrzej W KARATNIK Zbigniew 2:3 (5:11, 11:6, 11:7, 5:11, 11:13) 5:3
9   D FILIPEK Angelika Y WOŹNY Dariusz 1:3 (5:11, 11:8, 3:11, 6:11) 5:4
10   C KOWALIK Damian Z WALA Tomasz 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 5:5
11   A KLIMCZAK Marek Y WOŹNY Dariusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 6:5
12   C KOWALIK Damian W KARATNIK Zbigniew 1:3 (8:11, 4:11, 12:10, 6:11) 6:6
13   B PRZEPOLSKI Andrzej Z WALA Tomasz 0:3 (7:11, 4:11, 11:13) 6:7
14   D FILIPEK Angelika X BIESAGA Marek 0:3 (5:11, 8:11, 13:15) 6:8
2021-10-29 19:00 39 LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS „Centrum” Kraków II 3:11
1   A PEREK Robert W BOBER Rafał 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B ZIELIŃSKI Andrzej X PACYNA Dariusz 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) 0:2
3   C JEDYNAK Damian Y PASIECZNY Jan 1:3 (12:10, 10:12, 4:11, 7:11) 0:3
4   D WYKURZ Piotr Z ŁACH Bartłomiej 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 0:4
5   A JEDYNAK Damian
PEREK Robert
W ŁACH Bartłomiej
BOBER Rafał
3:2 (6:11, 11:6, 11:9, 10:12, 14:12) 1:4
6   B LUHA Peter
PERICHT Robert
X PACYNA Dariusz
PASIECZNY Jan
0:3 (14:16, 6:11, 3:11) 1:5
7   A PEREK Robert X PACYNA Dariusz 3:2 (5:11, 11:6, 11:9, 10:12, 11:9) 2:5
8   B LUHA Peter W BOBER Rafał 1:3 (10:12, 7:11, 11:7, 8:11) 2:6
9   D PERICHT Robert Y PASIECZNY Jan 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 2:7
10   C JEDYNAK Damian Z ŁACH Bartłomiej 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 7:11) 2:8
11   A PEREK Robert Y PASIECZNY Jan 0:3 (1:11, 9:11, 9:11) 2:9
12   C JEDYNAK Damian W BOBER Rafał 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) 2:10
13   B LUHA Peter Z ŁACH Bartłomiej 0:3 (8:11, 11:13, 4:11) 2:11
14   D PERICHT Robert X ŁAKOMY Mariusz 3:1 (11:3, 11:4, 8:11, 11:7) 3:11
2021-10-30 11:00 40 UKS „Miasto Soli” Wieliczka - LKS „Kłos” Olkusz III 1:13
1   A KADŁUBOWSKI Jan W PAŁKA Patryk 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 0:1
2   B OLEKSA Kacper X MOTYKA Rafał 0:3 (2:11, 3:11, 10:12) 0:2
3   C SALETNIK Jakub Y IMIELSKI Marcin 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 0:3
4   D PŁAWIŃSKI Natan Z WALOTEK Krzysztof 0:3 (4:11, 7:11, 2:11) 0:4
5   A OLEKSA Kacper
KADŁUBOWSKI Jan
W MOTYKA Rafał
WALOTEK Krzysztof
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 0:5
6   B SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
X PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
1:3 (11:13, 11:6, 6:11, 6:11) 0:6
7   A KADŁUBOWSKI Jan X MOTYKA Rafał 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) 0:7
8   B OLEKSA Kacper W PAŁKA Patryk 1:3 (17:15, 5:11, 8:11, 5:11) 0:8
9   D PŁAWIŃSKI Natan Y IMIELSKI Marcin 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 0:9
10   C SALETNIK Jakub Z WALOTEK Krzysztof 3:2 (11:9, 11:8, 3:11, 9:11, 11:5) 1:9
11   A KADŁUBOWSKI Jan Y IMIELSKI Marcin 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 9:11) 1:10
12   C SALETNIK Jakub W PAŁKA Patryk 2:3 (11:4, 11:5, 9:11, 2:11, 10:12) 1:11
13   B OLEKSA Kacper Z WALOTEK Krzysztof 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 1:12
14   D PŁAWIŃSKI Natan X MOTYKA Rafał 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 1:11) 1:13
2021-10-29 18:00 41 UKS „Gryf” Gdów III - „Siemacha” Kraków III
2021-10-30 11:00 42 LKS „Wisła” Rząska II - CKiS Skawina 9:5
1   A PUU Aarne W BARTNICKI Jakub 1:3 (11:6, 5:11, 10:12, 4:11) 0:1
2   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz X TULEJA Natalia 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 1:1
3   C REPTAK Grzegorz Y SKOWROŃSKA Natalia 1:3 (9:11, 6:11, 14:12, 13:15) 1:2
4   D ROMANOWSKI Cezary Z BALTAZA Oliwia 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 2:2
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W BARTNICKI Jakub
TULEJA Natalia
3:1 (15:13, 11:3, 7:11, 14:12) 3:2
6   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz
REPTAK Grzegorz
X SKOWROŃSKA Natalia
BALTAZA Oliwia
3:0 (11:9, 11:2, 11:8) 4:2
7   A PUU Aarne X TULEJA Natalia 1:3 (6:11, 11:6, 3:11, 9:11) 4:3
8   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz W BARTNICKI Jakub 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) 4:4
9   D ROMANOWSKI Cezary Y SKOWROŃSKA Natalia 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) 5:4
10   C REPTAK Grzegorz Z BALTAZA Oliwia 3:0 (11:5, 11:3, 11:2) 6:4
11   A PUU Aarne Y SKOWROŃSKA Natalia 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 7:4
12   C REPTAK Grzegorz W BARTNICKI Jakub 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 7:5
13   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z BALTAZA Oliwia 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 8:5
14   D ROMANOWSKI Cezary X TULEJA Natalia 3:0 (11:5, 11:3, 11:9) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Drużyna KS „Podwawelski” Kraków IV wycofała się z rozgrywek po I rundzie.