V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2021-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-08 18:00 55 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska II 13:1
1   A ŁAKOMY Mariusz W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (1:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B BOBER Rafał X ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 1:1
3   C ŁACH Bartłomiej Y REPTAK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 2:1
4   D PASIECZNY Jan Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 3:1
5   A PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
W ROMANOWSKI Cezary
REPTAK Grzegorz
3:2 (11:7, 9:11, 11:5, 5:11, 11:7) 4:1
6   B ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
X MICHAŁOWSKI Włodzimierz
ŁABĘDŹ Janusz
3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 5:1
7   A ŁAKOMY Mariusz X ROMANOWSKI Cezary 3:1 (4:11, 11:6, 11:8, 11:9) 6:1
8   B BOBER Rafał W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 7:1
9   D PASIECZNY Jan Y REPTAK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:3, 11:1) 8:1
10   C ŁACH Bartłomiej Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 9:1
11   A ŁAKOMY Mariusz Y REPTAK Grzegorz 3:1 (11:3, 11:7, 7:11, 12:10) 10:1
12   C ŁACH Bartłomiej W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:1 (11:7, 7:11, 11:4, 11:9) 11:1
13   B BOBER Rafał Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 12:1
14   D PASIECZNY Jan X ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:1, 11:6, 11:5) 13:1
2021-12-12 09:00 56 „Q Team” Kraków - UKS „Gryf” Gdów III
2022-01-16 14:00 57 SSL „Wielmożanka” Wielmoża I - UKS „Miasto Soli” Wieliczka 13:1
1   A ZĘBALA Mateusz W SALETNIK Jakub 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 1:0
2   B PIESZCZEK Włodzimierz X GĄSIOROWSKI Adam 3:0 (14:12, 11:2, 11:4) 2:0
3   C FERDEK Marek Y KADŁUBOWSKI Jan 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 3:0
4   D ZĘBALA Paweł Z ZIĘCINA Piotr 3:0 (11:2, 11:2, 11:0) 4:0
5   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
W GĄSIOROWSKI Adam
ZIĘCINA Piotr
3:0 (11:1, 11:5, 11:5) 5:0
6   B ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
X SALETNIK Jakub
KADŁUBOWSKI Jan
3:0 (11:4, 12:10, 11:4) 6:0
7   A ZĘBALA Mateusz X GĄSIOROWSKI Adam 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) 7:0
8   B PIESZCZEK Włodzimierz W SALETNIK Jakub 2:3 (11:8, 9:11, 11:4, 9:11, 7:11) 7:1
9   D ZĘBALA Paweł Y KADŁUBOWSKI Jan 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) 8:1
10   C FERDEK Marek Z ZIĘCINA Piotr 3:0 (11:1, 11:1, 11:6) 9:1
11   A ZĘBALA Mateusz Y KADŁUBOWSKI Jan 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 10:1
12   C FERDEK Marek W SALETNIK Jakub 3:2 (6:11, 11:4, 11:3, 8:11, 11:8) 11:1
13   B PIESZCZEK Włodzimierz Z ZIĘCINA Piotr 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 12:1
14   D ZĘBALA Paweł X GĄSIOROWSKI Adam 3:1 (9:11, 12:10, 11:3, 11:9) 13:1
2021-12-12 16:00 58 KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9
1   A APOSTOŁ Paweł W JEDYNAK Damian 3:1 (11:9, 7:11, 20:18, 11:7) 1:0
2   B WIROŃSKI Piotr X PERICHT Robert 2:3 (11:9, 4:11, 11:4, 3:11, 7:11) 1:1
3   C URBAN Piotr Y LUHA Peter 3:2 (10:12, 11:7, 8:11, 11:6, 11:7) 2:1
4   D BOROŃ Sławomir Z KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 0:3 (2:11, 10:12, 4:11) 2:2
5   A WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
W JEDYNAK Damian
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
0:3 (3:11, 9:11, 1:11) 2:3
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X LUHA Peter
PERICHT Robert
3:1 (13:11, 11:7, 8:11, 11:8) 3:3
7   A APOSTOŁ Paweł X PERICHT Robert 3:1 (6:11, 11:3, 11:9, 11:5) 4:3
8   B WIROŃSKI Piotr W JEDYNAK Damian 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) 4:4
9   D BOROŃ Sławomir Y LUHA Peter 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 4:5
10   C URBAN Piotr Z KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 5:5
11   A APOSTOŁ Paweł Y LUHA Peter 2:3 (8:11, 12:10, 11:13, 11:7, 6:11) 5:6
12   C URBAN Piotr W JEDYNAK Damian 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 5:7
13   B WIROŃSKI Piotr Z KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 0:3 (4:11, 5:11, 11:13) 5:8
14   D BOROŃ Sławomir X PERICHT Robert 2:3 (8:11, 11:5, 11:7, 11:13, 3:11) 5:9
2021-12-20 18:00 59 PKS „Porta” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki I 7:7
1   A PORĘBSKI Marcin W KLIMCZAK Marek 1:3 (11:4, 9:11, 9:11, 3:11) 0:1
2   B MAŚLONG Mirosław X KOWALIK Damian 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 1:1
3   C KOHUTEK Konrad Y PRZEPOLSKI Andrzej 2:3 (11:9, 3:11, 14:12, 4:11, 10:12) 1:2
4   D MICHALIK Patrycja Z FILIPEK Angelika 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 3:11) 1:3
5   A MAŚLONG Mirosław
PORĘBSKI Marcin
W KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) 2:3
6   B KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
X FILIPEK Angelika
KOWALIK Damian
3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 3:3
7   A PORĘBSKI Marcin X KOWALIK Damian 3:0 (11:9, 11:3, 11:3) 4:3
8   B MAŚLONG Mirosław W KLIMCZAK Marek 0:3 (5:11, 11:13, 9:11) 4:4
9   D MICHALIK Patrycja Y PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (6:11, 3:11, 6:11) 4:5
10   C KOHUTEK Konrad Z FILIPEK Angelika 3:2 (11:7, 10:12, 11:8, 5:11, 11:2) 5:5
11   A PORĘBSKI Marcin Y PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 5:6
12   C KOHUTEK Konrad W KLIMCZAK Marek 0:3 (6:11, 10:12, 6:11) 5:7
13   B MAŚLONG Mirosław Z FILIPEK Angelika 3:2 (6:11, 11:9, 11:6, 10:12, 11:6) 6:7
14   D KMIEĆ Paweł X KOWALIK Damian 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 7:7
2021-12-18 14:00 60 LKS „Kłos” Olkusz III - CKiS Skawina 13:1
1   A TRZECIAK Jacek W BEZAK Zuzanna 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 1:0
2   B WALOTEK Krzysztof X TULEJA Natalia 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 2:0
3   C IMIELSKI Marcin Y BARTNICKI Jakub 3:2 (8:11, 14:12, 11:9, 8:11, 11:6) 3:0
4   D MOTYKA Rafał Z BALTAZA Oliwia 3:0 (11:4, 11:2, 11:3) 4:0
5   A TRZECIAK Jacek
IMIELSKI Marcin
W BARTNICKI Jakub
BEZAK Zuzanna
3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 5:0
6   B MOTYKA Rafał
WALOTEK Krzysztof
X BALTAZA Oliwia
STOCZEK Błażej
3:0 (11:3, 11:3, 11:6) 6:0
7   A TRZECIAK Jacek X TULEJA Natalia 3:0 (11:4, 12:10, 11:5) 7:0
8   B WALOTEK Krzysztof W BEZAK Zuzanna 2:3 (11:7, 6:11, 11:5, 10:12, 13:15) 7:1
9   D MOTYKA Rafał Y BARTNICKI Jakub 3:2 (11:7, 11:13, 16:14, 6:11, 11:8) 8:1
10   C IMIELSKI Marcin Z BALTAZA Oliwia 3:0 (11:6, 11:1, 11:5) 9:1
11   A TRZECIAK Jacek Y BARTNICKI Jakub 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 10:1
12   C IMIELSKI Marcin W STOCZEK Błażej 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) 11:1
13   B WALOTEK Krzysztof Z BALTAZA Oliwia 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 12:1
14   D MOTYKA Rafał X TULEJA Natalia 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.