V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-10-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-09 12:30 19 MKS „Centrum” Kraków II - KS „Jordan” Kraków 12:2
1   A ŁAKOMY Mariusz W APOSTOŁ Paweł 2:3 (11:9, 6:11, 11:7, 6:11, 6:11) 0:1
2   B ŁACH Bartłomiej X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 1:1
3   C BOBER Rafał Y WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 2:1
4   D RAJTAR Marek Z BOROŃ Sławomir 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 3:1
5   A ŁACH Bartłomiej
BOBER Rafał
W WIROŃSKI Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:0 (12:10, 11:7, 11:7) 4:1
6   B RAJTAR Marek
ŁAKOMY Mariusz
X LODOWSKI Janusz
BOROŃ Sławomir
3:2 (7:11, 11:8, 11:9, 7:11, 11:7) 5:1
7   A ŁAKOMY Mariusz X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 6:1
8   B ŁACH Bartłomiej W APOSTOŁ Paweł 1:3 (12:10, 8:11, 3:11, 6:11) 6:2
9   D RAJTAR Marek Y WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 7:2
10   C BOBER Rafał Z BOROŃ Sławomir 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 8:2
11   A ŁAKOMY Mariusz Y WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 9:2
12   C BOBER Rafał W APOSTOŁ Paweł 3:1 (12:10, 11:9, 9:11, 11:0) 10:2
13   B ŁACH Bartłomiej Z BOROŃ Sławomir 3:2 (11:9, 11:9, 7:11, 5:11, 11:6) 11:2
14   D RAJTAR Marek X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 12:2
2021-10-10 09:00 20 „Q Team” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 2:12
1   A BIESAGA Marek W PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (7:11, 8:11, 11:5, 9:11) 0:1
2   B WOŹNY Dariusz X ZĘBALA Paweł 0:3 (5:11, 11:13, 10:12) 0:2
3   C KARATNIK Zbigniew Y PĘCZEK Mateusz 1:3 (15:13, 9:11, 10:12, 7:11) 0:3
4   D WALA Tomasz Z ZĘBALA Mateusz 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) 0:4
5   A WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
W ZĘBALA Paweł
PĘCZEK Mateusz
2:3 (11:9, 8:11, 11:8, 10:12, 8:11) 0:5
6   B BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
X ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
0:3 (8:11, 10:12, 8:11) 0:6
7   A BIESAGA Marek X ZĘBALA Paweł 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) 0:7
8   B WOŹNY Dariusz W PIESZCZEK Włodzimierz 3:1 (6:11, 11:4, 11:7, 11:7) 1:7
9   D WALA Tomasz Y PĘCZEK Mateusz 1:3 (7:11, 5:11, 11:5, 4:11) 1:8
10   C KARATNIK Zbigniew Z ZĘBALA Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 1:9
11   A BIESAGA Marek Y PĘCZEK Mateusz 0:3 (6:11, 1:11, 3:11) 1:10
12   C KARATNIK Zbigniew W PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (10:12, 4:11, 11:8, 8:11) 1:11
13   B WOŹNY Dariusz Z ZĘBALA Mateusz 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 1:12
14   D WALA Tomasz X ZĘBALA Paweł 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 11:8) 2:12
2021-10-17 11:00 21 LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Miasto Soli” Wieliczka 9:5
1   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz W SALETNIK Jakub 0:3 (3:11, 12:14, 6:11) 0:1
2   B PUU Aarne X BULIŃSKI Sebastian 3:1 (5:11, 11:4, 11:7, 11:6) 1:1
3   C REPTAK Grzegorz Y PŁAWIŃSKI Natan 1:3 (9:11, 5:11, 11:6, 6:11) 1:2
4   D ROMANOWSKI Cezary Z OLEKSA Kacper 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:3) 2:2
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W BULIŃSKI Sebastian
SALETNIK Jakub
3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:7) 3:2
6   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz
REPTAK Grzegorz
X PŁAWIŃSKI Natan
OLEKSA Kacper
2:3 (11:9, 11:13, 11:9, 9:11, 7:11) 3:3
7   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz X BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 4:3
8   B PUU Aarne W SALETNIK Jakub 2:3 (9:11, 18:16, 11:4, 4:11, 7:11) 4:4
9   D ROMANOWSKI Cezary Y PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 5:4
10   C REPTAK Grzegorz Z OLEKSA Kacper 3:2 (11:6, 12:14, 9:11, 11:9, 11:9) 6:4
11   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y PŁAWIŃSKI Natan 3:2 (10:12, 11:9, 11:13, 11:3, 11:9) 7:4
12   C REPTAK Grzegorz W SALETNIK Jakub 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 7:5
13   B PUU Aarne Z OLEKSA Kacper 3:0 (11:4, 11:5, 12:10) 8:5
14   D ROMANOWSKI Cezary X BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:9, 11:3, 11:3) 9:5
2021-10-10 11:00 22 CKiS Skawina - LKS „Polonia” Wilczkowice III 6:8
1   A BEZAK Zuzanna W JEDYNAK Damian 0:3 (5:11, 2:11, 8:11) 0:1
2   B KONDEK Szymon X PEREK Robert 1:3 (7:11, 13:11, 5:11, 3:11) 0:2
3   C TULEJA Natalia Y KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 3:0 (13:11, 12:10, 11:8) 1:2
4   D BARTNICKI Jakub Z PERICHT Robert 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 12:10) 2:2
5   A SKOWROŃSKA Natalia
BALTAZA Oliwia
W JEDYNAK Damian
PEREK Robert
0:3 (4:11, 6:11, 2:11) 2:3
6   B BARTNICKI Jakub
BEZAK Zuzanna
X KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
PERICHT Robert
3:1 (11:9, 11:4, 5:11, 11:6) 3:3
7   A BEZAK Zuzanna X PEREK Robert 2:3 (11:1, 10:12, 15:13, 7:11, 6:11) 3:4
8   B KONDEK Szymon W JEDYNAK Damian 0:3 (4:11, 2:11, 8:11) 3:5
9   D BARTNICKI Jakub Y KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 4:5
10   C TULEJA Natalia Z PERICHT Robert 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 4:6
11   A BEZAK Zuzanna Y WYKURZ Piotr 3:0 (11:2, 13:11, 11:8) 5:6
12   C SKOWROŃSKA Natalia W JEDYNAK Damian 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) 5:7
13   B BALTAZA Oliwia Z PERICHT Robert 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 5:8
14   D BARTNICKI Jakub X PEREK Robert 3:0 (11:7, 14:12, 11:6) 6:8
2021-10-09 10:00 23 „Siemacha” Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki I
2021-11-06 13:30 24 LKS „Kłos” Olkusz III - PKS „Porta” Kraków 9:5
1   A TRZECIAK Jacek W PORĘBSKI Marcin 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:7) 1:0
2   B WALOTEK Krzysztof X SOCZYŃSKI Tadeusz 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 8:11) 1:1
3   C MOTYKA Rafał Y KMIEĆ Paweł 3:2 (11:9, 11:9, 9:11, 6:11, 11:6) 2:1
4   D IMIELSKI Marcin Z MAŚLONG Mirosław 0:3 (11:13, 6:11, 8:11) 2:2
5   A TRZECIAK Jacek
IMIELSKI Marcin
W SOCZYŃSKI Tadeusz
KOHUTEK Konrad
3:0 (12:10, 11:8, 11:9) 3:2
6   B MOTYKA Rafał
WALOTEK Krzysztof
X MAŚLONG Mirosław
PORĘBSKI Marcin
3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 6:11, 11:6) 4:2
7   A TRZECIAK Jacek X SOCZYŃSKI Tadeusz 3:2 (9:11, 12:14, 11:8, 11:5, 11:7) 5:2
8   B WALOTEK Krzysztof W PORĘBSKI Marcin 3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 10:12, 11:8) 6:2
9   D IMIELSKI Marcin Y KOHUTEK Konrad 3:1 (8:11, 12:10, 13:11, 11:6) 7:2
10   C MOTYKA Rafał Z MAŚLONG Mirosław 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 11:4) 8:2
11   A TRZECIAK Jacek Y KOHUTEK Konrad 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) 9:2
12   C MOTYKA Rafał W PORĘBSKI Marcin 2:3 (11:8, 11:9, 4:11, 9:11, 7:11) 9:3
13   B WALOTEK Krzysztof Z MAŚLONG Mirosław 2:3 (11:8, 11:5, 6:11, 9:11, 9:11) 9:4
14   D IMIELSKI Marcin X SOCZYŃSKI Tadeusz 1:3 (12:10, 4:11, 8:11, 6:11) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.