V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-23 12:30 31 MKS „Centrum” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 9:5
1   A PASIECZNY Jan W PRZEPOLSKI Andrzej 1:3 (10:12, 4:11, 11:7, 5:11) 0:1
2   B ŁAKOMY Mariusz X KLIMCZAK Marek 0:3 (10:12, 4:11, 9:11) 0:2
3   C ŁACH Bartłomiej Y SZOSTAK Michał 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) 1:2
4   D UTYLSKI Filip Z KOWALIK Damian 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 2:2
5   A UTYLSKI Filip
ŁAKOMY Mariusz
W KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
2:3 (11:7, 9:11, 13:11, 7:11, 9:11) 2:3
6   B PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
X SZOSTAK Michał
KOWALIK Damian
3:1 (6:11, 11:2, 11:7, 11:3) 3:3
7   A PASIECZNY Jan X KLIMCZAK Marek 0:3 (11:13, 8:11, 9:11) 3:4
8   B ŁAKOMY Mariusz W PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (6:11, 3:11, 10:12) 3:5
9   D UTYLSKI Filip Y SZOSTAK Michał 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) 4:5
10   C ŁACH Bartłomiej Z KOWALIK Damian 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 5:5
11   A PASIECZNY Jan Y SZOSTAK Michał 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 6:5
12   C ŁACH Bartłomiej W PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 7:5
13   B ŁAKOMY Mariusz Z KOWALIK Damian 3:1 (8:11, 12:10, 11:1, 11:8) 8:5
14   D UTYLSKI Filip X KLIMCZAK Marek 3:0 (11:9, 14:12, 11:8) 9:5
2021-10-20 18:00 32 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków 14:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2021-10-24 14:00 33 SSL „Wielmożanka” Wielmoża I - KS „Jordan” Kraków 12:2
1   A ZĘBALA Mateusz W WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:9, 11:4, 11:3) 1:0
2   B PIESZCZEK Włodzimierz X BOROŃ Sławomir 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:6) 2:0
3   C ZĘBALA Paweł Y WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:8, 11:1) 3:0
4   D FERDEK Marek Z URBAN Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 4:0
5   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
W WIELOGÓRSKI Bartłomiej
BOROŃ Sławomir
3:2 (6:11, 11:6, 11:5, 7:11, 11:5) 5:0
6   B ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
X URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
3:0 (11:6, 11:2, 11:6) 6:0
7   A ZĘBALA Mateusz X BOROŃ Sławomir 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) 7:0
8   B PIESZCZEK Włodzimierz W WIROŃSKI Piotr 2:3 (11:7, 14:16, 8:11, 15:13, 9:11) 7:1
9   D FERDEK Marek Y WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:4, 11:2) 8:1
10   C ZĘBALA Paweł Z URBAN Piotr 3:2 (9:11, 8:11, 12:10, 11:4, 11:7) 9:1
11   A ZĘBALA Mateusz Y WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 10:1
12   C ZĘBALA Paweł W WIROŃSKI Piotr 3:1 (9:11, 11:4, 11:2, 12:10) 11:1
13   B PIESZCZEK Włodzimierz Z URBAN Piotr 1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 9:11) 11:2
14   D FERDEK Marek X BOROŃ Sławomir 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) 12:2
2021-10-23 16:00 34 CKiS Skawina - UKS „Gryf” Gdów III
2021-10-23 10:00 35 „Siemacha” Kraków III - UKS „Miasto Soli” Wieliczka
2021-10-23 13:30 36 LKS „Kłos” Olkusz III - LKS „Polonia” Wilczkowice III 11:3
1   A TRZECIAK Jacek W LUHA Peter 3:2 (11:5, 6:11, 11:9, 9:11, 11:6) 1:0
2   B MOTYKA Rafał X NOSEK Robert 3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:7) 2:0
3   C PAŁKA Patryk Y PERICHT Robert 3:0 (11:5, 12:10, 12:10) 3:0
4   D IMIELSKI Marcin Z JEDYNAK Damian 3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 11:5) 4:0
5   A MOTYKA Rafał
WALOTEK Krzysztof
W JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
3:1 (9:11, 11:3, 11:9, 11:9) 5:0
6   B PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
X LUHA Peter
PERICHT Robert
2:3 (10:12, 9:11, 11:8, 12:10, 7:11) 5:1
7   A TRZECIAK Jacek X NOSEK Robert 3:0 (11:7, 11:1, 11:1) 6:1
8   B MOTYKA Rafał W LUHA Peter 0:3 (11:13, 9:11, 10:12) 6:2
9   D IMIELSKI Marcin Y PERICHT Robert 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 7:2
10   C PAŁKA Patryk Z JEDYNAK Damian 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 8:2
11   A WALOTEK Krzysztof Y PERICHT Robert 2:3 (7:11, 15:13, 5:11, 12:10, 5:11) 8:3
12   C PAŁKA Patryk W LUHA Peter 3:1 (13:15, 11:8, 11:7, 11:5) 9:3
13   B MOTYKA Rafał Z JEDYNAK Damian 3:0 (WO) 10:3
14   D IMIELSKI Marcin X NOSEK Robert 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 13:11) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.