V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2020-11-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-28 11:00 22 UKS „Rokicie” Szczytniki I - PKS „Porta” Kraków 3:11 tak
1   A LEWICKI Piotr W DZIAŁEK Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 3:11) 0:1
2   B SZOSTAK Michał X MAŚLONG Mirosław 0:3 (7:11, 11:13, 7:11) 0:2
3   C PRZEPOLSKI Andrzej Y KMIEĆ Paweł 3:2 (12:10, 7:11, 11:9, 8:11, 11:8) 1:2
4   D FILIPEK Angelika Z KOHUTEK Konrad 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) 1:3
5   A LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
W DZIAŁEK Mateusz
KOHUTEK Konrad
3:2 (8:11, 11:5, 12:14, 11:8, 11:6) 2:3
6   B FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
X MAŚLONG Mirosław
KMIEĆ Paweł
0:3 (9:11, 13:15, 12:14) 2:4
7   A LEWICKI Piotr X MAŚLONG Mirosław 1:3 (6:11, 4:11, 11:5, 6:11) 2:5
8   B SZOSTAK Michał W DZIAŁEK Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 2:6
9   D FILIPEK Angelika Y KMIEĆ Paweł 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) 2:7
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z KOHUTEK Konrad 3:1 (11:9, 5:11, 11:6, 11:5) 3:7
11   A LEWICKI Piotr Y KMIEĆ Paweł 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) 3:8
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W DZIAŁEK Mateusz 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) 3:9
13   B SZOSTAK Michał Z KOHUTEK Konrad 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 3:10
14   D FILIPEK Angelika X MAŚLONG Mirosław 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 3:11
2020-11-29 15:30 23 LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:12 tak
1   A TWARDY Sebastian W ZĘBALA Mateusz 3:1 (13:11, 11:9, 9:11, 13:11) 1:0
2   B KONIECZKOWICZ Dariusz X FERDEK Marek 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 2:11) 1:1
3   C REPTAK Grzegorz Y TOKARZ Paweł 0:3 (9:11, 10:12, 2:11) 1:2
4   D ŁABĘDŹ Janusz Z ZĘBALA Paweł 0:3 (2:11, 0:11, 1:11) 1:3
5   A REPTAK Grzegorz
TWARDY Sebastian
W ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
0:3 (3:11, 7:11, 7:11) 1:4
6   B ŁABĘDŹ Janusz
KONIECZKOWICZ Dariusz
X ZĘBALA Paweł
TOKARZ Paweł
1:3 (3:11, 3:11, 11:9, 2:11) 1:5
7   A TWARDY Sebastian X FERDEK Marek 2:3 (7:11, 11:9, 5:11, 13:11, 4:11) 1:6
8   B KONIECZKOWICZ Dariusz W ZĘBALA Mateusz 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 1:7
9   D ŁABĘDŹ Janusz Y TOKARZ Paweł 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 1:8
10   C REPTAK Grzegorz Z ZĘBALA Paweł 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 1:9
11   A TWARDY Sebastian Y TOKARZ Paweł 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 2:9
12   C REPTAK Grzegorz W ZĘBALA Mateusz 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 2:10
13   B KONIECZKOWICZ Dariusz Z ZĘBALA Paweł 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 9:11) 2:11
14   D ŁABĘDŹ Janusz X FERDEK Marek 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) 2:12
2020-11-28 10:00 24 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13
1   A MARCHEWKA Rafał W DŹWIG Andrzej 0:3 (8:11, 2:11, 2:11) 0:1
2   B TURECKI Jakub X GONET Szymon 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:9) 1:1
3   C KARWASIŃSKI Szymon Y DZIADEK Dominik 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 7:11) 1:2
4   D KARWASIŃSKI Dominik Z PORADZISZ Michał 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) 1:3
5   A TURECKI Jakub
KARWASIŃSKI Szymon
W PORADZISZ Michał
DŹWIG Andrzej
1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 9:11) 1:4
6   B MARCHEWKA Rafał
KARWASIŃSKI Dominik
X DZIADEK Dominik
GONET Szymon
0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 1:5
7   A MARCHEWKA Rafał X GONET Szymon 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 1:6
8   B TURECKI Jakub W DŹWIG Andrzej 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11) 1:7
9   D KARWASIŃSKI Dominik Y DZIADEK Dominik 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 1:8
10   C KARWASIŃSKI Szymon Z PORADZISZ Michał 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 4:11) 1:9
11   A MARCHEWKA Rafał Y DZIADEK Dominik 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 1:10
12   C KARWASIŃSKI Szymon W DŹWIG Andrzej 0:3 (5:11, 3:11, 3:11) 1:11
13   B TURECKI Jakub Z PORADZISZ Michał 1:3 (9:11, 3:11, 11:6, 8:11) 1:12
14   D KARWASIŃSKI Dominik X GONET Szymon 1:3 (6:11, 11:9, 3:11, 7:11) 1:13
2020-11-29 11:00 25 TKKF Dobczyce - MKS „Centrum” Kraków IV 11:3
1   A ZLEZARCZYK Rafał W KONSTANTYN Kaja 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 1:0
2   B ZAKRZYŃSKI Wojciech X DĄBEK Michał 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 1:1
3   C BAJER Grzegorz Y DIETRICH Aleksander 3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 11:13, 11:5) 2:1
4   D NOWAK Jakub Z SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 3:1
5   A ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
W KONSTANTYN Kaja
DĄBEK Michał
3:0 (11:3, 12:10, 11:8) 4:1
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X SZEWCZYK Hubert
DIETRICH Aleksander
3:1 (5:11, 11:8, 11:1, 11:9) 5:1
7   A BAJER Emilia X DĄBEK Michał 2:3 (11:9, 10:12, 2:11, 11:6, 9:11) 5:2
8   B ZAKRZYŃSKI Wojciech W KONSTANTYN Kaja 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 6:2
9   D NOWAK Jakub Y DIETRICH Aleksander 3:2 (12:10, 10:12, 11:8, 10:12, 11:8) 7:2
10   C BAJER Grzegorz Z SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:9, 11:9, 11:2) 8:2
11   A BAJER Emilia Y DIETRICH Aleksander 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 8:3
12   C BAJER Grzegorz W KONSTANTYN Kaja 3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 11:5) 9:3
13   B ZAKRZYŃSKI Wojciech Z SZEWCZYK Hubert 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 12:10) 10:3
14   D NOWAK Jakub X DĄBEK Michał 3:2 (8:11, 12:10, 6:11, 12:10, 11:9) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.