V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2020-10-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 7 UKS „Rokicie” Szczytniki I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
do ustalenia 8 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III
2020-10-18 10:00 9 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Gryf” Gdów III 9:5
1   A BALIK Robert W PILCH Aleksander 2:3 (13:15, 11:8, 10:12, 11:3, 5:11) 0:1
2   B NATKANIEC Michał X TURECKI Jakub 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 1:1
3   C CHOCHÓŁ Paweł Y MIERNIK Jan 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 2:1
4   D IMIELSKI Marcin Z MARCHEWKA Rafał 3:1 (11:3, 9:11, 12:10, 11:8) 3:1
5   A TRZECIAK Jacek
CHOCHÓŁ Paweł
W MARCHEWKA Rafał
TURECKI Jakub
3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 4:1
6   B BALIK Robert
NATKANIEC Michał
X MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
3:1 (7:11, 11:4, 11:9, 11:5) 5:1
7   A BALIK Robert X TURECKI Jakub 3:0 (11:4, 11:8, 16:14) 6:1
8   B NATKANIEC Michał W PILCH Aleksander 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 6:2
9   D IMIELSKI Marcin Y MIERNIK Jan 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 7:2
10   C CHOCHÓŁ Paweł Z MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 8:2
11   A BATKO Paweł Y MIERNIK Jan 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 8:3
12   C CHOCHÓŁ Paweł W PILCH Aleksander 2:3 (11:8, 11:5, 5:11, 6:11, 9:11) 8:4
13   B MOTYKA Rafał Z MARCHEWKA Rafał 1:3 (8:11, 11:4, 8:11, 6:11) 8:5
14   D IMIELSKI Marcin X TURECKI Jakub 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 9:5
2020-10-16 18:00 10 MKS „Centrum” Kraków IV - LKS „Wisła” Rząska II 7:7
1   A KROKOS Bartłomiej W ROMANOWSKI Cezary 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B DIETRICH Aleksander X PUU Aarne 3:2 (9:11, 11:9, 3:11, 11:6, 11:6) 1:1
3   C YEUNG Arvin Y KONIECZKOWICZ Dariusz 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 12:10) 2:1
4   D DONIEC Krzysztof Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 3:1
5   A UTYLSKA Karolina
YEUNG Arvin
W PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
2:3 (3:11, 11:5, 7:11, 11:4, 5:11) 3:2
6   B KROKOS Bartłomiej
DIETRICH Aleksander
X REPTAK Grzegorz
KONIECZKOWICZ Dariusz
3:0 (11:5, 13:11, 11:3) 4:2
7   A KROKOS Bartłomiej X PUU Aarne 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 7:11) 4:3
8   B DIETRICH Aleksander W ROMANOWSKI Cezary 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 7:11) 4:4
9   D DONIEC Krzysztof Y KONIECZKOWICZ Dariusz 1:3 (4:11, 10:12, 11:7, 6:11) 4:5
10   C UTYLSKI Kornel Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:7, 14:12, 11:8) 5:5
11   A KROKOS Bartłomiej Y KONIECZKOWICZ Dariusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:9) 6:5
12   C UTYLSKI Kornel W ROMANOWSKI Cezary 0:3 (5:11, 6:11, 13:15) 6:6
13   B DIETRICH Aleksander Z REPTAK Grzegorz 3:1 (11:3, 9:11, 11:7, 11:2) 7:6
14   D REPTAK Franciszek X PUU Aarne 0:3 (1:11, 3:11, 2:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.