V liga rejon Nowy Targ => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-11-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-26 18:00 49 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Halniak” Maków Podh. 12:2
1   A KUWIK Paweł W RYMARCZYK Łukasz 3:2 (5:11, 9:11, 11:8, 11:8, 11:8) 1:0
2   B KORCZAK Natasza X KUTEK Edyta 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) 2:0
3   C PIETRUSZYŃSKA Natasza Y CZUBIN Tomasz 3:1 (11:2, 11:9, 9:11, 11:9) 3:0
4   D MROCZKA Alicja Z KUTEK Patrycja 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 4:0
5   A KORCZAK Natasza
KUWIK Paweł
W KUTEK Patrycja
KUTEK Edyta
3:0 (11:3, 11:9, 11:6) 5:0
6   B MROCZKA Alicja
PIETRUSZYŃSKA Natasza
X CZUBIN Tomasz
GOŁUSZKA Arkadiusz
3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 6:0
7   A KUWIK Hubert X KUTEK Edyta 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) 7:0
8   B KORCZAK Natasza W RYMARCZYK Łukasz 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 2:11) 7:1
9   D MROCZKA Alicja Y CZUBIN Tomasz 3:1 (11:4, 9:11, 11:2, 11:6) 8:1
10   C PIETRUSZYŃSKA Natasza Z GOŁUSZKA Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 9:1
11   A KUWIK Hubert Y CZUBIN Tomasz 3:0 (11:5, 11:9, 16:14) 10:1
12   C PIETRUSZYŃSKA Natasza W RYMARCZYK Łukasz 0:3 (11:13, 7:11, 5:11) 10:2
13   B KORCZAK Natasza Z GOŁUSZKA Arkadiusz 3:0 (11:3, 11:5, 11:2) 11:2
14   D MROCZKA Alicja X KUTEK Edyta 3:0 (11:5, 11:8, 11:2) 12:2
2021-11-27 18:00 50 KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Tornado” Waksmund
2021-11-26 18:00 51 LKS „Orawa” Jabłonka - LKS „Victoria” Nidek II 2:12
1   A BROŻEK Jacek W ŻYDEK Robert 3:2 (3:11, 11:5, 9:11, 11:5, 11:8) 1:0
2   B ŁOWAS Marcin X FILEK Maciej 2:3 (7:11, 11:8, 11:5, 6:11, 6:11) 1:1
3   C PALENIK Jerzy Y HOLCMAN Zbigniew 2:3 (11:7, 10:12, 4:11, 11:7, 9:11) 1:2
4   D LITWIAK Tadeusz Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 1:3
5   A LITWIAK Tadeusz
BROŻEK Jacek
W FILEK Maciej
ŻYDEK Robert
1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 9:11) 1:4
6   B ŁOWAS Marcin
PALENIK Jerzy
X SZEMIK Krzysztof
HOLCMAN Zbigniew
1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 7:11) 1:5
7   A BROŻEK Jacek X FILEK Maciej 1:3 (10:12, 11:7, 6:11, 8:11) 1:6
8   B ŁOWAS Marcin W ŻYDEK Robert 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:6) 2:6
9   D LITWIAK Tadeusz Y HOLCMAN Zbigniew 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 10:12) 2:7
10   C PALENIK Jerzy Z SZEMIK Krzysztof 1:3 (4:11, 9:11, 11:9, 7:11) 2:8
11   A BROŻEK Jacek Y HOLCMAN Zbigniew 1:3 (11:5, 8:11, 6:11, 8:11) 2:9
12   C PALENIK Jerzy W ŻYDEK Robert 0:3 (5:11, 10:12, 9:11) 2:10
13   B ŁOWAS Marcin Z SZEMIK Krzysztof 2:3 (11:7, 9:11, 11:3, 6:11, 8:11) 2:11
14   D LITWIAK Tadeusz X FILEK Maciej 1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 3:11) 2:12
2021-11-26 18:00 52 KTS „Victoria” Spytkowice III - UKS „Metalka” Nowy Targ 11:3
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5nt@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz grupa A | Terminarz grupa B