V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2019-10-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-30 10:00 9 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4 tak
1   A RACHFAŁ Maciej W KĄCKI Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 0:1
2   B PIĘKOSZ Jakub X TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 12:10) 1:1
3   C NOWAK Dawid Y RAJZER Krzysztof 3:2 (12:10, 4:11, 7:11, 12:10, 11:8) 2:1
4   D PUT Maciej Z KLUBA Krzysztof 3:2 (11:6, 11:5, 6:11, 3:11, 11:3) 3:1
5   A PIĘKOSZ Jakub
NOWAK Dawid
W TROJAŃSKI Sebastian
KUCHARCZYK Dominik
3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:8) 4:1
6   B PIĘKOSZ Wacław
RACHFAŁ Maciej
X RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 4:2
7   A RACHFAŁ Maciej X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (12:10, 11:4, 14:12) 5:2
8   B PIĘKOSZ Jakub W KĄCKI Mateusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 6:2
9   D PUT Maciej Y RAJZER Krzysztof 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 7:2
10   C NOWAK Dawid Z KLUBA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) 8:2
11   A RACHFAŁ Maciej Y RAJZER Krzysztof 3:1 (11:3, 9:11, 11:9, 13:11) 9:2
12   C NOWAK Dawid W KĄCKI Mateusz 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 9:3
13   B PIĘKOSZ Jakub Z KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 10:3
14   D PUT Maciej X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 11:3
15   A RACHFAŁ Maciej Z KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 12:3
16   D PUT Maciej W KĄCKI Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 12:4
17   B PIĘKOSZ Jakub Y RAJZER Krzysztof 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 13:4
18   C NOWAK Dawid X TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:8) 14:4
2019-10-20 13:00 10 MOSiR Tuchów - MOKSiR Czchów 5:13 tak
1   A MARTYKA Igor W NIEĆ Tomasz 3:2 (13:11, 10:12, 11:9, 6:11, 11:9) 1:0
2   B FURMAŃSKI Robert X BACZ Andrzej 0:3 (7:11, 10:12, 4:11) 1:1
3   C STEFAN Igor Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (3:11, 3:11, 7:11) 1:2
4   D WŁODEK Krystian Z SERAFIN Mateusz 1:3 (11:8, 6:11, 4:11, 5:11) 1:3
5   A STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
W BACZ Andrzej
SERAFIN Mateusz
3:2 (5:11, 11:8, 4:11, 11:9, 11:7) 2:3
6   B MARTYKA Igor
WŁODEK Krystian
X KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
0:3 (5:11, 1:11, 4:11) 2:4
7   A MARTYKA Igor X BACZ Andrzej 0:3 (11:13, 4:11, 4:11) 2:5
8   B FURMAŃSKI Robert W NIEĆ Tomasz 0:3 (11:13, 5:11, 10:12) 2:6
9   D WŁODEK Krystian Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (2:11, 6:11, 8:11) 2:7
10   C STEFAN Igor Z SERAFIN Mateusz 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 2:8
11   A MARTYKA Igor Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (4:11, 3:11, 3:11) 2:9
12   C STEFAN Igor W NIEĆ Tomasz 3:0 (11:8, 13:11, 11:9) 3:9
13   B FURMAŃSKI Robert Z SERAFIN Mateusz 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 3:10
14   D WŁODEK Krystian X KOSTRZEWA Kacper 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 4:10
15   A MARTYKA Igor Z SERAFIN Mateusz 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 4:11
16   D WŁODEK Krystian W NIEĆ Tomasz 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) 4:12
17   B FURMAŃSKI Robert Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (3:11, 2:11, 7:11) 4:13
18   C STEFAN Igor X KOSTRZEWA Kacper 3:0 (11:2, 11:2, 11:4) 5:13
2020-01-10 18:00 11 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2 tak
1   A RUSEK Andrzej W NAGEL Nikodem 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 1:0
2   B WOLIŃSKI Wojciech X KRAKOWSKI Sebastian 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:8) 2:0
3   C CZUPRYNA Andrzej Y ZBYLUT Patryk 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:5) 3:0
4   D TOBIASZ Andrzej Z SIKOŃ Maciej 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:9) 4:0
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W ZBYLUT Patryk
SIKOŃ Maciej
3:0 (11:4, 11:1, 11:9) 5:0
6   B WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
X KRAKOWSKI Sebastian
KRAS Nikodem
3:0 (11:7, 11:4, 11:2) 6:0
7   A RUSEK Andrzej X KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 7:0
8   B WOLIŃSKI Wojciech W NAGEL Nikodem 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 8:0
9   D TOBIASZ Andrzej Y ZBYLUT Patryk 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:7, 11:9) 9:0
10   C CZUPRYNA Andrzej Z SIKOŃ Maciej 3:1 (11:7, 10:12, 11:4, 15:13) 10:0
11   A RUSEK Andrzej Y ZBYLUT Patryk 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 11:0
12   C KRAWIEC Kamil W NAGEL Nikodem 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:9) 12:0
13   B WOLIŃSKI Wojciech Z SIKOŃ Maciej 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 12:1
14   D TOBIASZ Andrzej X KRAS Nikodem 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 13:1
15   A RUSEK Andrzej Z SIKOŃ Maciej 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 14:1
16   D TOBIASZ Andrzej W NAGEL Nikodem 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 15:1
17   B WOLIŃSKI Wojciech Y ZBYLUT Patryk 0:3 (9:11, 4:11, 2:11) 15:2
18   C KRAWIEC Kamil X KRAS Nikodem 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:6) 16:2
2019-11-14 18:00 12 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7 tak
1   A DĄBROŚ Stanisław W PARA Eligiusz 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 1:0
2   B OPIOŁA Tomasz X KANIA Jan 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 2:0
3   C CICH Adrian Y SZMYD Zygmunt 3:0 (11:3, 11:5, 12:10) 3:0
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z KORUS Paweł 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) 4:0
5   A OPIOŁA Tomasz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
W PARA Eligiusz
KANIA Jan
2:3 (11:4, 11:5, 9:11, 4:11, 9:11) 4:1
6   B DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
X PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
3:1 (11:8, 14:12, 8:11, 11:6) 5:1
7   A MLECZKO Mateusz X KANIA Jan 1:3 (9:11, 11:7, 11:13, 8:11) 5:2
8   B OPIOŁA Tomasz W PARA Eligiusz 3:2 (11:7, 5:11, 11:8, 9:11, 11:3) 6:2
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y SZMYD Zygmunt 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 7:2
10   C CICH Adrian Z KORUS Paweł 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 8:2
11   A MLECZKO Mateusz Y SZMYD Zygmunt 2:3 (11:6, 9:11, 5:11, 11:8, 10:12) 8:3
12   C CICH Adrian W PARA Eligiusz 3:0 (11:7, 11:9, 13:11) 9:3
13   B SZCZEPAŃSKI Oliwier Z KORUS Paweł 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 9:4
14   D SZCZEPAŃSKI Andrzej X KANIA Jan 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:6) 10:4
15   A MLECZKO Mateusz Z KORUS Paweł 1:3 (6:11, 8:11, 11:1, 10:12) 10:5
16   D SZCZEPAŃSKI Andrzej W PARA Eligiusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 11:5
17   B SZCZEPAŃSKI Oliwier Y SZMYD Zygmunt 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 11:6
18   C CICH Adrian X KANIA Jan 1:3 (11:7, 12:14, 2:11, 7:11) 11:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.