V liga gr. B rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2018-12-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-12-12 19:00 43 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Bronowianka” Kraków V 13:1 tak
1   A ZĘBALA Mateusz W ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) 1:0
2   B FERDEK Marek X BRUZDA Julia 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) 2:0
3   C GUMULA Marcin Y SKUBA Emilia 3:2 (11:4, 11:4, 7:11, 7:11, 11:4) 3:0
4   D PIESZCZEK Włodzimierz Z SYRDA Zuzanna 3:1 (11:8, 11:6, 3:11, 11:9) 4:0
5   A ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
W SKUBA Emilia
ANDRZEJAK Kacper
3:2 (8:11, 13:11, 11:6, 6:11, 11:5) 5:0
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
X SYRDA Zuzanna
BRUZDA Julia
3:1 (11:4, 6:11, 11:6, 11:8) 6:0
7   A ZĘBALA Mateusz X BRUZDA Julia 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 7:0
8   B FERDEK Marek W ANDRZEJAK Kacper 3:1 (11:9, 10:12, 12:10, 11:6) 8:0
9   D PIESZCZEK Włodzimierz Y SKUBA Emilia 3:1 (11:6, 3:11, 11:6, 11:3) 9:0
10   C GUMULA Marcin Z SYRDA Zuzanna 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) 9:1
11   A ZĘBALA Mateusz Y SKUBA Emilia 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 10:1
12   C ZĘBALA Paweł W ANDRZEJAK Kacper 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:3) 11:1
13   B FERDEK Marek Z SYRDA Zuzanna 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 12:1
14   D PIESZCZEK Włodzimierz X BRUZDA Julia 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 13:1
2018-12-09 11:00 44 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 8:6 tak
1   A WALA Tomasz W SITARZ Krzysztof 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) 1:0
2   B BIESAGA Marek X WÓJCIK Jan 3:1 (12:10, 11:7, 11:13, 11:3) 2:0
3   C PALCZYŃSKI Bogdan Y WIELGOSZ Mirosław 1:3 (3:11, 11:4, 7:11, 9:11) 2:1
4   D WOŹNY Dariusz Z KURDZIEL Mikołaj 0:3 (12:14, 7:11, 4:11) 2:2
5   A BIESAGA Marek
WOŹNY Dariusz
W SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:6) 3:2
6   B PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
X WIELGOSZ Mirosław
WÓJCIK Jan
3:0 (11:1, 11:9, 11:7) 4:2
7   A WALA Tomasz X WÓJCIK Jan 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:8) 5:2
8   B BIESAGA Marek W SITARZ Krzysztof 2:3 (5:11, 12:10, 11:6, 11:13, 6:11) 5:3
9   D WOŹNY Dariusz Y WIELGOSZ Mirosław 1:3 (5:11, 10:12, 11:8, 6:11) 5:4
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z KURDZIEL Mikołaj 2:3 (6:11, 11:8, 8:11, 11:8, 6:11) 5:5
11   A WALA Tomasz Y WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:6, 11:2, 14:12) 6:5
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 7:5
13   B BIESAGA Marek Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 8:11) 7:6
14   D WOŹNY Dariusz X WÓJCIK Jan 3:0 (14:12, 11:6, 11:8) 8:6
2018-12-08 11:00 45 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Rokicie” Szczytniki I 14:0 tak
1   A PARTYKA Ryszard W PUT Maciej 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 1:0
2   B KALICIAK Dariusz X PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (16:14, 11:4, 13:11) 2:0
3   C NOWICKI Marek Y LEWICKI Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 3:0
4   D MAŚLONG Mirosław Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:5) 4:0
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
3:0 (11:4, 11:8, 11:2) 5:0
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X PUT Maciej
PRZEPOLSKI Dominik
3:0 (11:8, 11:4, 11:5) 6:0
7   A PARTYKA Ryszard X PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:3, 11:2, 11:7) 7:0
8   B KALICIAK Dariusz W PUT Maciej 3:0 (11:6, 11:2, 11:6) 8:0
9   D MAŚLONG Mirosław Y LEWICKI Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 9:0
10   C NOWICKI Marek Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 11:6) 10:0
11   A PARTYKA Ryszard Y LEWICKI Piotr 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) 11:0
12   C NOWICKI Marek W PUT Maciej 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) 12:0
13   B KALICIAK Dariusz Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (11:9, 13:11, 11:4) 13:0
14   D MAŚLONG Mirosław X PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:2, 11:7) 14:0
2018-12-03 19:00 46 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - UKS „Gryf” Gdów II 9:5 tak
1   A SKRZYPEK Grzegorz W GUZIK Aleksandra 3:1 (11:7, 4:11, 11:7, 11:3) 1:0
2   B DROZD Paweł X TURECKI Kacper 3:1 (11:8, 11:3, 8:11, 11:8) 2:0
3   C LUHA Peter Y KUCHARSKI Mateusz 0:3 (3:11, 10:12, 8:11) 2:1
4   D URBAN Witold Z MARCHEWKA Artur 3:1 (6:11, 11:1, 11:8, 13:11) 3:1
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
W TURECKI Kacper
KUCHARSKI Mateusz
3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 4:1
6   B LUHA Peter
URBAN Witold
X MARCHEWKA Artur
GUZIK Aleksandra
3:2 (10:12, 11:9, 11:6, 7:11, 11:8) 5:1
7   A SKRZYPEK Grzegorz X TURECKI Kacper 3:0 (12:10, 11:5, 11:6) 6:1
8   B DROZD Paweł W GUZIK Aleksandra 3:1 (4:11, 11:4, 11:8, 11:8) 7:1
9   D URBAN Witold Y KUCHARSKI Mateusz 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 13:15) 7:2
10   C LUHA Peter Z MARCHEWKA Artur 3:1 (11:4, 5:11, 11:3, 11:7) 8:2
11   A LENART Marek Y KUCHARSKI Mateusz 1:3 (11:2, 5:11, 10:12, 11:13) 8:3
12   C LUHA Peter W GUZIK Aleksandra 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 9:3
13   B DROZD Paweł Z MARCHEWKA Artur 2:3 (11:9, 7:11, 6:11, 11:6, 6:11) 9:4
14   D URBAN Witold X TURECKI Kacper 2:3 (9:11, 8:11, 11:5, 11:9, 10:12) 9:5
2018-12-07 18:00 47 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz 1:13 tak
1   A PIESZCZEK Mikołaj W SKOTNICZNY Rafał 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 0:1
2   B DIETRICH Aleksander X PAŁKA Patryk 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) 0:2
3   C KROKOS Bartłomiej Y BALIK Robert 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 0:3
4   D MARCHEWKA Kamil Z CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 0:4
5   A MARCHEWKA Kamil
PIESZCZEK Mikołaj
W SKOTNICZNY Rafał
CHOCHÓŁ Paweł
0:3 (8:11, 5:11, 11:13) 0:5
6   B KROKOS Bartłomiej
DIETRICH Aleksander
X BALIK Robert
PAŁKA Patryk
1:3 (12:10, 8:11, 3:11, 7:11) 0:6
7   A PIESZCZEK Mikołaj X PAŁKA Patryk 0:3 (12:14, 11:13, 13:15) 0:7
8   B DIETRICH Aleksander W SKOTNICZNY Rafał 0:3 (6:11, 2:11, 8:11) 0:8
9   D MARCHEWKA Kamil Y BALIK Robert 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 0:9
10   C KROKOS Bartłomiej Z MUDYNA Tomasz 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 0:10
11   A PIESZCZEK Mikołaj Y BALIK Robert 0:3 (8:11, 2:11, 8:11) 0:11
12   C KROKOS Bartłomiej W SKOTNICZNY Rafał 0:3 (6:11, 11:13, 5:11) 0:12
13   B DIETRICH Aleksander Z MUDYNA Tomasz 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 9:11) 0:13
14   D MARCHEWKA Kamil X PAŁKA Patryk 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 1:13
2018-12-09 15:30 48 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI 5:9 tak
1   A NOWAK Artur W KUREK Kinga 3:1 (11:2, 12:14, 11:1, 11:9) 1:0
2   B MRYC Henryk X POROSZEWSKI Jacek 3:1 (11:6, 11:7, 5:11, 11:6) 2:0
3   C NIEDBAŁA Tomasz Y SIEDLECKI Antoni 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) 2:1
4   D OSTROMĘCKI Rafał Z KRAWCZYK Kacper 1:3 (11:6, 3:11, 7:11, 4:11) 2:2
5   A NOWAK Artur
NIEDBAŁA Tomasz
W KRAWCZYK Kacper
KORDAS Konrad
2:3 (11:5, 11:6, 6:11, 11:13, 9:11) 2:3
6   B MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
X POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 8:11) 2:4
7   A NOWAK Artur X POROSZEWSKI Jacek 3:2 (7:11, 11:7, 11:5, 10:12, 11:6) 3:4
8   B MRYC Henryk W KUREK Kinga 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 4:4
9   D OSTROMĘCKI Rafał Y SIEDLECKI Antoni 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 4:5
10   C NIEDBAŁA Tomasz Z KRAWCZYK Kacper 1:3 (14:12, 6:11, 4:11, 6:11) 4:6
11   A NOWAK Artur Y KORDAS Konrad 3:0 (11:6, 11:7, 11:2) 5:6
12   C NIEDBAŁA Tomasz W KUREK Kinga 2:3 (12:10, 11:6, 3:11, 10:12, 7:11) 5:7
13   B MRYC Henryk Z KRAWCZYK Kacper 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 5:8
14   D OSTROMĘCKI Rafał X POROSZEWSKI Jacek 0:3 (2:11, 2:11, 5:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13