III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2018-11-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-01-15 17:30 31 UKS „Zarabie” Myślenice - MKS KSOS Kraków 8:6
1   A GDULA Adam W PEREK Nikodem 3:1 (11:13, 11:7, 12:10, 11:7) 1:0
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X RADEK Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 2:0
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y UTYLSKI Filip 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 3:0
4   D DUDZIAK Damian Z KONSTANTYN Paweł 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 3:1
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
2:3 (9:11, 11:5, 9:11, 13:11, 8:11) 3:2
6   B DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
2:3 (11:9, 11:2, 5:11, 9:11, 10:12) 3:3
7   A GDULA Adam X RADEK Arkadiusz 3:2 (6:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:7) 4:3
8   B ZAKRZYŃSKI Dominik W PEREK Nikodem 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 5:3
9   D DUDZIAK Damian Y UTYLSKI Filip 2:3 (4:11, 11:7, 11:8, 4:11, 6:11) 5:4
10   C ŚWIATŁOŃ Piotr Z KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:4, 11:4, 9:11, 14:12) 6:4
11   A GDULA Adam Y UTYLSKI Filip 2:3 (9:11, 11:6, 11:6, 7:11, 7:11) 6:5
12   C ŚWIATŁOŃ Piotr W PEREK Nikodem 1:3 (11:7, 5:11, 13:15, 6:11) 6:6
13   B ZAKRZYŃSKI Dominik Z KONSTANTYN Paweł 3:2 (8:11, 13:11, 7:11, 12:10, 11:3) 7:6
14   D DUDZIAK Damian X RADEK Arkadiusz 3:2 (11:7, 7:11, 11:9, 6:11, 11:5) 8:6
2018-12-01 12:00 32 ULKS „Lachowice” - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 tak
1   A RACZEK Marcin W DOMITER Julia 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) 1:0
2   B PIETRZAK Antoni X MENSFELD Natalia 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) 2:0
3   C SURMA Krzysztof Y GOLONKA Filip 3:0 (11:7, 12:10, 14:12) 3:0
4   D KUŹNIK Grzegorz Z BĄCIO Konrad 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 4:0
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W GOLONKA Filip
BĄCIO Konrad
3:0 (11:2, 11:6, 11:8) 5:0
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:9) 6:0
7   A RACZEK Marcin X MENSFELD Natalia 3:0 (11:6, 11:1, 11:7) 7:0
8   B PIETRZAK Antoni W DOMITER Julia 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 8:0
9   D KUŹNIK Grzegorz Y GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:6, 11:3) 9:0
10   C SURMA Krzysztof Z BĄCIO Konrad 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 10:0
11   A RACZEK Marcin Y GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 11:0
12   C SURMA Krzysztof W DOMITER Julia 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:9) 12:0
13   B PIETRZAK Antoni Z BĄCIO Konrad 3:0 (11:6, 11:1, 11:2) 13:0
14   D KACHEL Mateusz X MENSFELD Natalia 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 14:0
2018-12-11 19:00 33 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2 tak
1   A MAGULSKI Damian W JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:7, 11:5, 12:14, 11:7) 1:0
2   B MATUSIAK Łukasz X OLCZAK Mariusz 3:0 (11:1, 11:8, 11:4) 2:0
3   C PACH Łukasz Y CHUDZICKI Maksym 3:2 (11:9, 11:9, 4:11, 6:11, 12:10) 3:0
4   D OBROCHTA Piotr Z BOGACZ Wojciech 3:1 (11:8, 12:14, 11:9, 11:6) 4:0
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 5:0
6   B OBROCHTA Piotr
PACH Łukasz
X BOGACZ Wojciech
CHUDZICKI Maksym
3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 12:10) 6:0
7   A MAGULSKI Damian X OLCZAK Mariusz 3:1 (11:2, 9:11, 11:1, 11:7) 7:0
8   B MATUSIAK Łukasz W JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:2, 8:11, 11:7, 8:11, 11:4) 8:0
9   D OBROCHTA Piotr Y CHUDZICKI Maksym 3:2 (11:7, 11:4, 9:11, 7:11, 11:8) 9:0
10   C PACH Łukasz Z BOGACZ Wojciech 3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 12:10) 10:0
11   A MAGULSKI Damian Y CHUDZICKI Maksym 2:3 (9:11, 11:4, 11:6, 6:11, 10:12) 10:1
12   C PACH Łukasz W JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (6:11, 3:11, 10:12) 10:2
13   B MATUSIAK Łukasz Z BOGACZ Wojciech 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 11:2
14   D OBROCHTA Piotr X OLCZAK Mariusz 3:1 (10:12, 11:5, 11:5, 11:9) 12:2
2018-12-21 19:00 34 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 tak
1   A GOŁDA Gabriel W PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 1:0
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X BOLEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) 2:0
3   C JURZAK Łukasz Y MOREK Radosław 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 3:0
4   D GALA Bartłomiej Z PIEGZA Adrian 0:3 (9:11, 11:13, 8:11) 3:1
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W MOREK Radosław
PIEGZA Adrian
3:1 (5:11, 11:4, 11:6, 11:7) 4:1
6   B PIETRAŃCZYK Jakub
GALA Bartłomiej
X PIETRZAK Agnieszka
BOLEK Łukasz
2:3 (9:11, 11:6, 10:12, 11:7, 5:11) 4:2
7   A GOŁDA Gabriel X BOLEK Łukasz 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:8) 5:2
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W PIETRZAK Agnieszka 3:1 (12:10, 12:10, 5:11, 11:8) 6:2
9   D GALA Bartłomiej Y MOREK Radosław 3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:9) 7:2
10   C JURZAK Łukasz Z PIEGZA Adrian 0:3 (3:11, 8:11, 9:11) 7:3
11   A GOŁDA Gabriel Y MOREK Radosław 3:2 (7:11, 11:6, 11:4, 10:12, 11:8) 8:3
12   C JURZAK Łukasz W PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:8, 12:10, 11:1) 9:3
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z PIEGZA Adrian 2:3 (11:8, 6:11, 7:11, 11:9, 8:11) 9:4
14   D GALA Bartłomiej X BOLEK Łukasz 1:3 (11:9, 14:16, 1:11, 7:11) 9:5
2018-11-29 18:30 35 KS „Bronowianka” Kraków II - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3 tak
1   A ZHAO Ziyi W KANTOR Jan 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 1:0
2   B SZTWIERTNIA Ilona X NOWAK Marcin 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:5) 2:0
3   C ZAJĄC Anna Y GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:9, 5:11, 11:8, 11:2) 3:0
4   D GĄSIOR Natalia Z MÓL Marcin 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 6:11) 3:1
5   A ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
W KANTOR Jan
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 4:1
6   B SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
2:3 (14:12, 5:11, 11:8, 11:13, 7:11) 4:2
7   A ZHAO Ziyi X NOWAK Marcin 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 5:2
8   B SZTWIERTNIA Ilona W KANTOR Jan 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 6:2
9   D GĄSIOR Natalia Y GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 7:2
10   C ZAJĄC Anna Z MÓL Marcin 3:0 (11:9, 13:11, 11:8) 8:2
11   A ZHAO Ziyi Y GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:2, 11:5, 11:5) 9:2
12   C ZAJĄC Anna W KANTOR Jan 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:6) 10:2
13   B SZTWIERTNIA Ilona Z MÓL Marcin 3:2 (13:11, 11:7, 6:11, 9:11, 11:9) 11:2
14   D GĄSIOR Natalia X NOWAK Marcin 0:3 (13:15, 9:11, 1:11) 11:3
2018-11-24 19:00 36 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Siemacha” Kraków 9:5 tak
1   A RAPUTA Tomasz W GŁĄB Damian 1:3 (11:5, 5:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B BIAŁY Sebastian X RESZKA Jakub 2:3 (11:5, 10:12, 11:8, 7:11, 7:11) 0:2
3   C ZALEWSKI Krzysztof Y KUĆ Grzegorz 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:6) 1:2
4   D KLUZEK Sławomir Z WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 2:2
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
3:0 (11:2, 11:6, 11:9) 3:2
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X WOJAS Bartłomiej
KUĆ Grzegorz
0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 3:3
7   A RAPUTA Tomasz X RESZKA Jakub 3:2 (11:9, 11:6, 6:11, 9:11, 11:1) 4:3
8   B BIAŁY Sebastian W GŁĄB Damian 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 4:4
9   D KLUZEK Sławomir Y KUĆ Grzegorz 3:0 (11:8, 11:2, 11:2) 5:4
10   C ZALEWSKI Krzysztof Z WOJAS Bartłomiej 3:1 (7:11, 11:3, 11:5, 11:6) 6:4
11   A RAPUTA Tomasz Y KUĆ Grzegorz 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 7:4
12   C ZALEWSKI Krzysztof W GŁĄB Damian 0:3 (7:11, 1:11, 3:11) 7:5
13   B BIAŁY Sebastian Z WOJAS Bartłomiej 3:0 (14:12, 11:6, 11:7) 8:5
14   D KLUZEK Sławomir X RESZKA Jakub 3:2 (8:11, 7:11, 11:5, 11:5, 11:5) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna GSWAL „Bogdański” Grybów przejęła miejsce od TG „Sokół” Brzesko.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy