III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2018-10-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-25 20:00 19 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4 tak
1   A GDULA Adam W CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 1:0
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:4, 9:11, 9:11, 11:6, 11:7) 2:0
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y BOGACZ Wojciech 2:3 (9:11, 13:11, 11:9, 8:11, 6:11) 2:1
4   D DUDZIAK Damian Z OLCZAK Mariusz 3:1 (9:11, 11:5, 11:3, 13:11) 3:1
5   A DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
W OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
2:3 (11:7, 11:13, 11:7, 11:13, 6:11) 3:2
6   B ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
X BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 4:2
7   A GDULA Adam X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:7, 13:15, 11:9, 11:7) 5:2
8   B ZAKRZYŃSKI Dominik W CHUDZICKI Maksym 2:3 (7:11, 11:2, 11:6, 10:12, 10:12) 5:3
9   D DUDZIAK Damian Y BOGACZ Wojciech 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 8:11) 5:4
10   C ŚWIATŁOŃ Piotr Z OLCZAK Mariusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 6:4
11   A GDULA Adam Y BOGACZ Wojciech 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:8) 7:4
12   C ŚWIATŁOŃ Piotr W CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 8:4
13   B ZAKRZYŃSKI Dominik Z OLCZAK Mariusz 3:2 (18:16, 12:10, 18:20, 14:16, 13:11) 9:4
14   D DUDZIAK Damian X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (12:10, 11:9, 13:11) 10:4
2018-10-27 16:00 20 ULKS „Lachowice” - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 tak
1   A KUŹNIK Grzegorz W PIEGZA Adrian 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 2:11) 0:1
2   B RACZEK Marcin X BOLEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) 1:1
3   C PIETRZAK Antoni Y MOREK Radosław 3:2 (8:11, 11:2, 11:7, 6:11, 11:6) 2:1
4   D SURMA Krzysztof Z PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 3:1
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
3:1 (7:11, 11:3, 11:7, 11:9) 4:1
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
3:2 (9:11, 11:13, 11:7, 11:9, 11:8) 5:1
7   A KUŹNIK Grzegorz X BOLEK Łukasz 2:3 (6:11, 6:11, 11:9, 11:5, 8:11) 5:2
8   B RACZEK Marcin W PIEGZA Adrian 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 6:2
9   D SURMA Krzysztof Y MOREK Radosław 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 6:3
10   C PIETRZAK Antoni Z PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:3, 12:10, 12:10) 7:3
11   A KACHEL Mateusz Y MOREK Radosław 2:3 (12:14, 11:6, 8:11, 11:8, 4:11) 7:4
12   C PIETRZAK Antoni W PIEGZA Adrian 2:3 (11:3, 9:11, 11:9, 9:11, 2:11) 7:5
13   B RACZEK Marcin Z PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 8:5
14   D SURMA Krzysztof X BOLEK Łukasz 3:2 (6:11, 11:7, 10:12, 11:6, 11:5) 9:5
2018-10-28 13:00 21 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 tak
1   A SOBCZAK Krzysztof W ZAJĄC Anna 2:3 (11:13, 10:12, 11:4, 11:8, 9:11) 0:1
2   B PACH Łukasz X ZHAO Ziyi 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) 0:2
3   C MAGULSKI Damian Y GĄSIOR Natalia 3:0 (11:7, 11:6, 11:2) 1:2
4   D MATUSIAK Łukasz Z GAJEWSKA Natalia 3:1 (11:13, 12:10, 11:8, 11:7) 2:2
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 7:11, 9:11) 2:3
6   B OBROCHTA Piotr
PACH Łukasz
X GĄSIOR Natalia
GAJEWSKA Natalia
1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 11:13) 2:4
7   A SOBCZAK Krzysztof X ZHAO Ziyi 0:3 (17:19, 8:11, 5:11) 2:5
8   B PACH Łukasz W ZAJĄC Anna 2:3 (11:7, 10:12, 11:9, 7:11, 10:12) 2:6
9   D MATUSIAK Łukasz Y GĄSIOR Natalia 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 3:6
10   C MAGULSKI Damian Z GAJEWSKA Natalia 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 4:6
11   A SOBCZAK Krzysztof Y GĄSIOR Natalia 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 5:6
12   C MAGULSKI Damian W ZAJĄC Anna 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) 6:6
13   B OBROCHTA Piotr Z GAJEWSKA Natalia 3:1 (11:3, 11:5, 7:11, 11:5) 7:6
14   D MATUSIAK Łukasz X ZHAO Ziyi 3:2 (11:6, 11:9, 7:11, 5:11, 11:8) 8:6
2018-10-27 14:00 22 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2:12
1   A GALA Dawid W ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 8:11) 0:1
2   B GAŁUSZKA Paweł X BIAŁY Sebastian 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) 0:2
3   C JĘDRZEJOWSKI Oskar Y RAPUTA Tomasz 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) 0:3
4   D MACIEJCZYK Paweł Z KLUZEK Sławomir 0:3 (7:11, 4:11, 2:11) 0:4
5   A GAŁUSZKA Paweł
JĘDRZEJOWSKI Oskar
W BIAŁY Sebastian
KELEBAJ Oleksij
1:3 (11:4, 5:11, 4:11, 10:12) 0:5
6   B GALA Dawid
MACIEJCZYK Paweł
X ZALEWSKI Krzysztof
KLUZEK Grzegorz
1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 8:11) 0:6
7   A GALA Dawid X BIAŁY Sebastian 3:0 (16:14, 13:11, 11:9) 1:6
8   B GAŁUSZKA Paweł W ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 9:11) 1:7
9   D MACIEJCZYK Paweł Y RAPUTA Tomasz 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 1:8
10   C JĘDRZEJOWSKI Oskar Z KLUZEK Sławomir 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 9:11) 1:9
11   A GALA Dawid Y KLUZEK Grzegorz 3:1 (11:7, 11:4, 10:12, 11:8) 2:9
12   C JĘDRZEJOWSKI Oskar W ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 2:10
13   B GAŁUSZKA Paweł Z KELEBAJ Oleksij 0:3 (15:17, 8:11, 9:11) 2:11
14   D MACIEJCZYK Paweł X BIAŁY Sebastian 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 2:12
2018-10-26 18:00 23 MKS KSOS Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów 12:2 tak
1   A PEREK Nikodem W GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 1:0
2   B RADEK Arkadiusz X NOWAK Marcin 1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 7:11) 1:1
3   C KONSTANTYN Paweł Y URBAN Mariusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) 2:1
4   D UTYLSKI Filip Z NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 3:1
5   A UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
W NIEPSUJ Mariusz
NOWAK Marcin
3:0 (13:11, 11:4, 11:9) 4:1
6   B PEREK Nikodem
RADEK Arkadiusz
X URBAN Mariusz
GAŁUSZKA Mateusz
3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 12:10) 5:1
7   A PEREK Nikodem X NOWAK Marcin 2:3 (5:11, 7:11, 11:9, 11:8, 10:12) 5:2
8   B RADEK Arkadiusz W GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 12:10) 6:2
9   D UTYLSKI Filip Y URBAN Mariusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 7:2
10   C KONSTANTYN Paweł Z NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) 8:2
11   A PEREK Nikodem Y URBAN Mariusz 3:2 (8:11, 11:6, 12:10, 9:11, 11:4) 9:2
12   C KONSTANTYN Paweł W GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:5, 8:11, 11:4, 11:8) 10:2
13   B RADEK Arkadiusz Z NIEPSUJ Mariusz 3:0 (14:12, 11:5, 11:8) 11:2
14   D UTYLSKI Filip X NOWAK Marcin 3:2 (8:11, 11:7, 11:7, 7:11, 11:9) 12:2
2018-10-28 11:00 24 UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 3:11 tak
1   A DOMITER Julia W RESZKA Jakub 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B MENSFELD Natalia X WOJAS Bartłomiej 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) 0:2
3   C BĄCIO Konrad Y KUĆ Grzegorz 0:3 (4:11, 1:11, 2:11) 0:3
4   D SZEWCZYK Jarosław Z GŁĄB Damian 0:3 (2:11, 4:11, 2:11) 0:4
5   A SZEWCZYK Jarosław
BĄCIO Konrad
W GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
0:3 (6:11, 3:11, 10:12) 0:5
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X WOJAS Bartłomiej
KUĆ Grzegorz
0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 0:6
7   A DOMITER Julia X WOJAS Bartłomiej 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:8) 1:6
8   B MENSFELD Natalia W RESZKA Jakub 0:3 (2:11, 10:12, 4:11) 1:7
9   D SZEWCZYK Jarosław Y KUĆ Grzegorz 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:4) 2:7
10   C BĄCIO Konrad Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (1:11, 1:11, 5:11) 2:8
11   A DOMITER Julia Y KUĆ Grzegorz 3:0 (11:7, 13:11, 11:4) 3:8
12   C BĄCIO Konrad W RESZKA Jakub 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) 3:9
13   B MENSFELD Natalia Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (1:11, 3:11, 4:11) 3:10
14   D SZEWCZYK Jarosław X WOJAS Bartłomiej 2:3 (12:10, 11:7, 10:12, 5:11, 9:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna GSWAL „Bogdański” Grybów przejęła miejsce od TG „Sokół” Brzesko.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy