V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2022-01-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-15 11:00 73 UKS „Miasto Soli” Wieliczka - UKS „Rokicie” Szczytniki I 3:11
1   A OLEKSA Kacper W KLIMCZAK Marek 1:3 (8:11, 11:6, 11:13, 8:11) 0:1
2   B SALETNIK Jakub X PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (4:11, 10:12, 11:13) 0:2
3   C KADŁUBOWSKI Jan Y SZOSTAK Michał 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D GĄSIOROWSKI Adam Z FILIPEK Angelika 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 4:11) 0:4
5   A OLEKSA Kacper
GĄSIOROWSKI Adam
W KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 0:5
6   B SALETNIK Jakub
KADŁUBOWSKI Jan
X FILIPEK Angelika
RUDZKA Oliwia
3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:7) 1:5
7   A OLEKSA Kacper X PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (3:11, 2:11, 2:11) 1:6
8   B SALETNIK Jakub W KLIMCZAK Marek 0:3 (9:11, 2:11, 3:11) 1:7
9   D GĄSIOROWSKI Adam Y SZOSTAK Michał 1:3 (3:11, 9:11, 11:9, 9:11) 1:8
10   C KADŁUBOWSKI Jan Z FILIPEK Angelika 0:3 (4:11, 2:11, 6:11) 1:9
11   A OLEKSA Kacper Y SZOSTAK Michał 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 1:10
12   C KADŁUBOWSKI Jan W KLIMCZAK Marek 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 5:11, 8:11) 1:11
13   B SALETNIK Jakub Z FILIPEK Angelika 3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 8:11, 11:4) 2:11
14   D GĄSIOROWSKI Adam X RUDZKA Oliwia 3:1 (13:11, 7:11, 11:1, 11:7) 3:11
2022-01-14 18:00 74 UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków
2022-01-10 18:30 75 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 4:10
1   A PUU Aarne W BOROŃ Sławomir 1:3 (11:6, 9:11, 10:12, 8:11) 0:1
2   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz X APOSTOŁ Paweł 2:3 (11:5, 12:10, 9:11, 11:13, 5:11) 0:2
3   C ROMANOWSKI Cezary Y WIROŃSKI Piotr 3:1 (4:11, 12:10, 11:9, 11:3) 1:2
4   D REPTAK Grzegorz Z URBAN Piotr 0:3 (6:11, 3:11, 1:11) 1:3
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
3:1 (11:5, 7:11, 11:3, 11:9) 2:3
6   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz
REPTAK Grzegorz
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (3:11, 8:11, 7:11) 2:4
7   A PUU Aarne X APOSTOŁ Paweł 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 5:11) 2:5
8   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz W BOROŃ Sławomir 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 2:6
9   D REPTAK Grzegorz Y WIROŃSKI Piotr 0:3 (6:11, 5:11, 13:15) 2:7
10   C ROMANOWSKI Cezary Z URBAN Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 2:8
11   A PUU Aarne Y WIROŃSKI Piotr 3:2 (9:11, 11:7, 11:8, 8:11, 11:9) 3:8
12   C ROMANOWSKI Cezary W BOROŃ Sławomir 3:1 (3:11, 11:7, 11:4, 11:7) 4:8
13   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z URBAN Piotr 0:3 (6:11, 3:11, 3:11) 4:9
14   D REPTAK Grzegorz X APOSTOŁ Paweł 0:3 (1:11, 6:11, 3:11) 4:10
2022-01-15 16:00 76 CKiS Skawina - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 0:14
1   A SKOWROŃSKA Natalia W ZĘBALA Paweł 0:3 (6:11, 2:11, 4:11) 0:1
2   B BALTAZA Oliwia X PĘCZEK Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 0:2
3   C BEZAK Zuzanna Y PIESZCZEK Włodzimierz 2:3 (11:7, 13:15, 11:5, 9:11, 9:11) 0:3
4   D BARTNICKI Jakub Z ZĘBALA Mateusz 0:3 (11:13, 8:11, 7:11) 0:4
5   A SKOWROŃSKA Natalia
STOCZEK Błażej
W ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
0:3 (1:11, 2:11, 3:11) 0:5
6   B BARTNICKI Jakub
BEZAK Zuzanna
X ZĘBALA Paweł
PĘCZEK Mateusz
0:3 (10:12, 5:11, 11:13) 0:6
7   A SKOWROŃSKA Natalia X PĘCZEK Mateusz 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 0:7
8   B BALTAZA Oliwia W ZĘBALA Paweł 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 0:8
9   D BARTNICKI Jakub Y PIESZCZEK Włodzimierz 2:3 (9:11, 11:5, 5:11, 11:9, 9:11) 0:9
10   C BEZAK Zuzanna Z ZĘBALA Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) 0:10
11   A STOCZEK Błażej Y FERDEK Marek 0:3 (2:11, 6:11, 1:11) 0:11
12   C BEZAK Zuzanna W ZĘBALA Paweł 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 0:12
13   B BALTAZA Oliwia Z ZĘBALA Mateusz 0:3 (5:11, 1:11, 4:11) 0:13
14   D BARTNICKI Jakub X PĘCZEK Mateusz 0:3 (4:11, 16:18, 8:11) 0:14
2022-01-15 10:00 77 „Siemacha” Kraków III - „Q Team” Kraków
2022-01-15 13:30 78 LKS „Kłos” Olkusz III - MKS „Centrum” Kraków II 3:11
1   A PAŁKA Patryk W PASIECZNY Jan 3:2 (13:11, 11:9, 5:11, 6:11, 11:7) 1:0
2   B IMIELSKI Marcin X PACYNA Dariusz 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) 1:1
3   C WALOTEK Krzysztof Y ŁACH Bartłomiej 0:3 (1:11, 4:11, 6:11) 1:2
4   D MOTYKA Rafał Z BOBER Rafał 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 1:3
5   A MOTYKA Rafał
WALOTEK Krzysztof
W ŁACH Bartłomiej
BOBER Rafał
3:1 (7:11, 11:7, 12:10, 11:8) 2:3
6   B PAŁKA Patryk
TRZECIAK Jacek
X PACYNA Dariusz
PASIECZNY Jan
3:2 (11:13, 11:7, 11:9, 6:11, 11:9) 3:3
7   A PAŁKA Patryk X PACYNA Dariusz 0:3 (9:11, 11:13, 10:12) 3:4
8   B IMIELSKI Marcin W PASIECZNY Jan 0:3 (3:11, 7:11, 2:11) 3:5
9   D MOTYKA Rafał Y ŁACH Bartłomiej 2:3 (12:14, 11:9, 7:11, 12:10, 13:15) 3:6
10   C WALOTEK Krzysztof Z BOBER Rafał 1:3 (5:11, 5:11, 11:9, 5:11) 3:7
11   A PAŁKA Patryk Y ŁACH Bartłomiej 2:3 (11:7, 3:11, 9:11, 11:5, 5:11) 3:8
12   C WALOTEK Krzysztof W PASIECZNY Jan 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 3:9
13   B BATKO Paweł Z BOBER Rafał 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 3:10
14   D MOTYKA Rafał X PACYNA Dariusz 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Drużyna KS „Podwawelski” Kraków IV wycofała się z rozgrywek po I rundzie.