V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2020-01-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-19 09:30 61 KS „Podwawelski” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4 tak
1   A POJNAR Marcin W GŁOWACKI Arkadiusz 3:1 (11:9, 3:11, 11:7, 12:10) 1:0
2   B WOLANIN Piotr X NAŁÓDKA Dariusz 3:0 (12:10, 11:7, 12:10) 2:0
3   C SOBUCKI Mateusz Y KUC Leszek 3:2 (12:10, 2:11, 11:9, 6:11, 11:7) 3:0
4   D RÓŻYCZKA Mirosław Z BOCHENEK Dariusz 3:2 (8:11, 5:11, 11:8, 11:9, 11:8) 4:0
5   A RÓŻYCZKA Mirosław
POJNAR Marcin
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 9:11, 11:8) 5:0
6   B WOLANIN Piotr
SOBUCKI Mateusz
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
0:3 (6:11, 7:11, 10:12) 5:1
7   A POJNAR Marcin X NAŁÓDKA Dariusz 3:2 (8:11, 11:4, 11:8, 6:11, 11:6) 6:1
8   B WOLANIN Piotr W GŁOWACKI Arkadiusz 3:1 (3:11, 12:10, 12:10, 11:9) 7:1
9   D RÓŻYCZKA Mirosław Y KUC Leszek 2:3 (11:4, 11:3, 10:12, 8:11, 7:11) 7:2
10   C SOBUCKI Mateusz Z BOCHENEK Dariusz 1:3 (11:9, 3:11, 6:11, 9:11) 7:3
11   A POJNAR Marcin Y KUC Leszek 3:1 (11:8, 11:8, 4:11, 11:5) 8:3
12   C SOBUCKI Mateusz W GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 4:11) 8:4
13   B WOLANIN Piotr Z BOCHENEK Dariusz 3:1 (11:7, 12:10, 6:11, 11:6) 9:4
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:5, 7:11, 11:4, 11:6) 10:4
2020-01-19 11:00 62 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 4:10 tak
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W KALICIAK Dariusz 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 0:1
2   B ŻĄDŁO Piotr X MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:4, 11:3, 11:9) 1:1
3   C KUZIO Aleksandra Y KUTYŁA Dawid 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 1:2
4   D TALAGA Samuel Z PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 1:3
5   A ŚWIĘCH Jarosław
KUZIO Aleksandra
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 1:4
6   B TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
X KUTYŁA Dawid
MAŚLONG Mirosław
0:3 (4:11, 10:12, 3:11) 1:5
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X MAŚLONG Mirosław 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 1:6
8   B ŻĄDŁO Piotr W KALICIAK Dariusz 1:3 (11:4, 7:11, 3:11, 9:11) 1:7
9   D TALAGA Samuel Y KUTYŁA Dawid 3:2 (7:11, 8:11, 11:6, 11:5, 11:9) 2:7
10   C KUZIO Aleksandra Z PARTYKA Ryszard 1:3 (7:11, 3:11, 11:8, 5:11) 2:8
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y KUTYŁA Dawid 1:3 (11:8, 5:11, 5:11, 7:11) 2:9
12   C KUZIO Aleksandra W KALICIAK Dariusz 3:2 (7:11, 20:18, 22:20, 9:11, 11:6) 3:9
13   B ŻĄDŁO Piotr Z PARTYKA Ryszard 0:3 (7:11, 12:14, 3:11) 3:10
14   D TALAGA Samuel X MAŚLONG Mirosław 3:2 (10:12, 11:8, 11:9, 5:11, 11:8) 4:10
2020-01-18 11:00 63 UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2020-01-19 14:00 64 UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS „Centrum” Kraków III 11:3 tak
1   A KLIMCZAK Marek W WALCZAK Michał 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) 1:0
2   B FILIPEK Angelika X KUSZYŃSKI Marek 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:8) 2:0
3   C JAKUBCZYK Katarzyna Y BUJAK Piotr 3:1 (8:11, 13:11, 11:7, 11:6) 3:0
4   D SZOSTAK Michał Z WALCZAK Wojciech 3:1 (4:11, 11:3, 12:10, 11:9) 4:0
5   A KLIMCZAK Marek
FILIPEK Angelika
W BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
1:3 (11:9, 12:14, 8:11, 9:11) 4:1
6   B JAKUBCZYK Katarzyna
SZOSTAK Michał
X CHOLEWA Wacław
WALCZAK Michał
3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 9:11, 11:8) 5:1
7   A KLIMCZAK Marek X CHOLEWA Wacław 3:1 (11:1, 11:7, 8:11, 11:9) 6:1
8   B FILIPEK Angelika W WALCZAK Michał 3:1 (11:6, 10:12, 12:10, 11:6) 7:1
9   D SZOSTAK Michał Y BUJAK Piotr 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 7:2
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:4, 11:3, 11:9) 8:2
11   A KLIMCZAK Marek Y BUJAK Piotr 3:1 (11:3, 11:6, 12:14, 11:8) 9:2
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W WALCZAK Michał 3:0 (11:4, 11:6, 11:1) 10:2
13   B FILIPEK Angelika Z WALCZAK Wojciech 0:3 (6:11, 11:13, 9:11) 10:3
14   D SZOSTAK Michał X CHOLEWA Wacław 3:1 (12:10, 11:7, 10:12, 11:9) 11:3
2020-01-19 11:00 65 KS GOKiS Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II 6:8 tak
1   A ŻĄDŁO Damian W CNOTA Jakub 0:3 (6:11, 10:12, 4:11) 0:1
2   B KUCHNIA Andrzej X OCHALIK Konrad 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 1:1
3   C MURZYN Maciej Y MARKIEWICZ Michał 2:3 (11:7, 12:10, 5:11, 9:11, 9:11) 1:2
4   D STALMACH Zbigniew Z PIRÓG Paweł 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 7:11) 1:3
5   A ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:2 (1:11, 11:8, 4:11, 11:7, 11:6) 2:3
6   B MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
X MARKIEWICZ Zbigniew
CNOTA Jakub
3:2 (11:2, 12:14, 11:7, 7:11, 12:10) 3:3
7   A ŻĄDŁO Damian X OCHALIK Konrad 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 4:3
8   B KUCHNIA Andrzej W CNOTA Jakub 1:3 (7:11, 11:8, 2:11, 9:11) 4:4
9   D STALMACH Zbigniew Y MARKIEWICZ Michał 3:2 (7:11, 12:10, 11:7, 7:11, 11:9) 5:4
10   C MURZYN Maciej Z PIRÓG Paweł 2:3 (11:1, 9:11, 11:6, 6:11, 9:11) 5:5
11   A ŻĄDŁO Damian Y MARKIEWICZ Michał 2:3 (11:5, 11:3, 7:11, 9:11, 9:11) 5:6
12   C MURZYN Maciej W CNOTA Jakub 2:3 (11:4, 7:11, 11:6, 3:11, 9:11) 5:7
13   B KUCHNIA Andrzej Z PIRÓG Paweł 1:3 (8:11, 7:11, 11:2, 4:11) 5:8
14   D STALMACH Zbigniew X OCHALIK Konrad 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 6:8
2020-01-18 13:00 66 MKS „Centrum” Kraków V - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 tak
1   A ŁAKOMY Mariusz W BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:6, 11:2, 11:6) 1:0
2   B BOBER Rafał X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 2:0
3   C PROCHOT Krystian Y SALETNIK Jakub 3:0 (11:9, 11:9, 14:12) 3:0
4   D ŁACH Bartłomiej Z WADAS Karol 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 4:0
5   A ŁACH Bartłomiej
ŁAKOMY Mariusz
W BULIŃSKI Sebastian
SALETNIK Jakub
3:0 (13:11, 11:8, 11:3) 5:0
6   B BOBER Rafał
PROCHOT Krystian
X PŁAWIŃSKI Natan
WADAS Karol
3:0 (11:1, 11:5, 11:9) 6:0
7   A ŁAKOMY Mariusz X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 7:0
8   B BOBER Rafał W BULIŃSKI Sebastian 3:1 (11:7, 11:8, 11:13, 11:6) 8:0
9   D ŁACH Bartłomiej Y SALETNIK Jakub 3:1 (7:11, 11:7, 14:12, 11:7) 9:0
10   C PROCHOT Krystian Z WADAS Karol 3:2 (11:8, 9:11, 6:11, 11:9, 11:9) 10:0
11   A ŁAKOMY Mariusz Y SALETNIK Jakub 3:0 (11:4, 11:5, 11:1) 11:0
12   C PROCHOT Krystian W BULIŃSKI Sebastian 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) 12:0
13   B BOBER Rafał Z WADAS Karol 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:7) 13:0
14   D ŁACH Bartłomiej X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.