V liga gr. B rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2019-02-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-02-09 11:00 73 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 tak
1   A MARCHEWKA Artur W NOWAK Kamil 1:3 (3:11, 3:11, 12:10, 8:11) 0:1
2   B KUCHARSKI Mateusz X TOMSIA Sławomir 3:2 (8:11, 12:10, 10:12, 11:4, 11:7) 1:1
3   C GUZIK Aleksandra Y PACIA Bartłomiej 1:3 (5:11, 11:5, 5:11, 8:11) 1:2
4   D ZAWADZKA Emilia Z SKOTNICZNY Rafał 1:3 (8:11, 18:20, 11:9, 5:11) 1:3
5   A ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
2:3 (11:6, 6:11, 11:13, 11:8, 9:11) 1:4
6   B KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X TOMSIA Sławomir
NOWAK Kamil
3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 11:7) 2:4
7   A MARCHEWKA Artur X TOMSIA Sławomir 3:1 (11:9, 10:12, 11:4, 14:12) 3:4
8   B KUCHARSKI Mateusz W NOWAK Kamil 1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 11:13) 3:5
9   D ZAWADZKA Emilia Y PACIA Bartłomiej 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 3:6
10   C GUZIK Aleksandra Z SKOTNICZNY Rafał 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 3:7
11   A MARCHEWKA Artur Y PACIA Bartłomiej 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 3:8
12   C WCISŁO Konrad W NOWAK Kamil 2:3 (13:11, 2:11, 11:4, 6:11, 13:15) 3:9
13   B KUCHARSKI Mateusz Z SKOTNICZNY Rafał 3:2 (11:2, 11:9, 7:11, 7:11, 11:8) 4:9
14   D ZAWADZKA Emilia X TOMSIA Sławomir 3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 11:8) 5:9
2019-02-10 16:00 74 UKS „Rokicie” Szczytniki I - KS „Podwawelski” Kraków VI 8:6 tak
1   A PUT Maciej W KUREK Kinga 3:1 (11:9, 11:8, 17:19, 11:9) 1:0
2   B PRZEPOLSKI Dominik X KRAWCZYK Kacper 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 3:11) 1:1
3   C PRZEPOLSKI Andrzej Y SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 2:1
4   D SZOSTAK Michał Z PIETROW Aleksander 3:2 (11:8, 8:11, 14:12, 4:11, 12:10) 3:1
5   A PUT Maciej
PRZEPOLSKI Dominik
W POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
3:1 (11:9, 5:11, 11:7, 11:9) 4:1
6   B MARDOSZ Maciej
PRZEPOLSKI Andrzej
X KORDAS Konrad
PIETROW Aleksander
3:1 (11:13, 11:7, 11:6, 11:5) 5:1
7   A PUT Maciej X KRAWCZYK Kacper 0:3 (12:14, 6:11, 8:11) 5:2
8   B PRZEPOLSKI Dominik W KUREK Kinga 3:2 (11:7, 11:3, 7:11, 8:11, 11:4) 6:2
9   D SZOSTAK Michał Y SIEDLECKI Antoni 3:1 (11:8, 7:11, 14:12, 11:9) 7:2
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z POROSZEWSKI Jacek 1:3 (11:8, 6:11, 3:11, 9:11) 7:3
11   A PUT Maciej Y SIEDLECKI Antoni 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 7:4
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W KORDAS Konrad 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) 8:4
13   B PRZEPOLSKI Dominik Z POROSZEWSKI Jacek 2:3 (2:11, 11:8, 9:11, 11:8, 5:11) 8:5
14   D SZOSTAK Michał X KRAWCZYK Kacper 0:3 (2:11, 10:12, 11:13) 8:6
2019-02-10 09:00 75 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska II 9:5 tak
1   A WIELGOSZ Mirosław W NOWAK Artur 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 1:0
2   B KOŁODZIEJ Justyna X OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:9) 2:0
3   C KOŁODZIEJ Michał Y KOWAL Mieczysław 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 2:1
4   D KURDZIEL Mikołaj Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 3:1
5   A WIELGOSZ Mirosław
KOŁODZIEJ Justyna
W KOWAL Mieczysław
OSTROMĘCKI Rafał
3:0 (11:2, 11:5, 11:8) 4:1
6   B KURDZIEL Mikołaj
KOŁODZIEJ Michał
X NOWAK Artur
ŁABĘDŹ Janusz
2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:5, 10:12) 4:2
7   A WIELGOSZ Mirosław X OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 5:2
8   B KOŁODZIEJ Justyna W NOWAK Artur 2:3 (5:11, 9:11, 11:9, 11:8, 9:11) 5:3
9   D KURDZIEL Mikołaj Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 6:3
10   C KOŁODZIEJ Michał Z ŁABĘDŹ Janusz 3:2 (9:11, 9:11, 11:9, 12:10, 11:8) 7:3
11   A WIELGOSZ Mirosław Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 8:3
12   C KOŁODZIEJ Michał W NOWAK Artur 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 6:11) 8:4
13   B KOŁODZIEJ Justyna Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 9:4
14   D KURDZIEL Mikołaj X OSTROMĘCKI Rafał 2:3 (11:5, 11:4, 9:11, 9:11, 8:11) 9:5
2019-02-09 11:00 76 KS „Bronowianka” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV 13:1 tak
1   A SKUBA Emilia W STOCHEL Adam 3:0 (11:6, 11:6, 11:2) 1:0
2   B ANDRZEJAK Kacper X PIESZCZEK Mikołaj 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 2:0
3   C KILISZEK Kamila Y SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:5, 11:9, 13:11) 3:0
4   D BRUZDA Julia Z GARDOŃ Jakub 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) 4:0
5   A SKUBA Emilia
ANDRZEJAK Kacper
W STOCHEL Adam
GARDOŃ Jakub
3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 5:0
6   B BRUZDA Julia
KILISZEK Kamila
X SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
3:1 (12:10, 11:4, 7:11, 16:14) 6:0
7   A SKUBA Emilia X PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 11:4) 7:0
8   B ANDRZEJAK Kacper W STOCHEL Adam 3:0 (13:11, 11:8, 11:4) 8:0
9   D BRUZDA Julia Y SZEWCZYK Hubert 2:3 (11:7, 11:7, 4:11, 9:11, 7:11) 8:1
10   C KILISZEK Kamila Z GARDOŃ Jakub 3:0 (11:9, 13:11, 11:7) 9:1
11   A SKUBA Emilia Y CHRUSTEK Arsen 3:0 (11:0, 11:2, 11:0) 10:1
12   C KILISZEK Kamila W STOCHEL Adam 3:0 (11:7, 11:9, 17:15) 11:1
13   B ANDRZEJAK Kacper Z ŁAKOMY Mariusz 3:0 (11:4, 11:7, 13:11) 12:1
14   D BRUZDA Julia X UTYLSKI Kornel 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 13:1
2019-02-10 09:00 77 „Q Team” Kraków - KS „Jordan” Kraków 8:6 tak
1   A BIESAGA Marek W APOSTOŁ Paweł 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:4, 11:3, 11:1) 1:1
3   C PALCZYŃSKI Bogdan Y BOROŃ Sławomir 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 2:1
4   D STOLARCZYK Marcin Z URBAN Piotr 1:3 (11:4, 6:11, 10:12, 8:11) 2:2
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:1 (8:11, 11:9, 14:12, 11:8) 3:2
6   B PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
X LODOWSKI Janusz
BOROŃ Sławomir
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 4:2
7   A BIESAGA Marek X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 5:2
8   B WALA Tomasz W APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) 6:2
9   D STOLARCZYK Marcin Y BOROŃ Sławomir 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 6:3
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z URBAN Piotr 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 11:8) 7:3
11   A BIESAGA Marek Y BOROŃ Sławomir 2:3 (11:5, 7:11, 9:11, 12:10, 8:11) 7:4
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W APOSTOŁ Paweł 1:3 (12:14, 11:6, 7:11, 8:11) 7:5
13   B WALA Tomasz Z URBAN Piotr 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 8:5
14   D STOLARCZYK Marcin X WIROŃSKI Piotr 0:3 (7:11, 15:17, 2:11) 8:6
2019-02-09 11:00 78 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11 tak
1   A PARTYKA Ryszard W SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (6:11, 2:11, 7:11) 0:1
2   B KUTYŁA Dawid X LENART Marek 1:3 (12:14, 8:11, 14:12, 5:11) 0:2
3   C KALICIAK Dariusz Y ŚLAZYK Paweł 1:3 (11:9, 8:11, 10:12, 5:11) 0:3
4   D NOWICKI Marek Z URBAN Witold 2:3 (9:11, 6:11, 11:7, 11:8, 8:11) 0:4
5   A KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
W ŚLAZYK Paweł
URBAN Witold
2:3 (16:14, 13:11, 7:11, 11:13, 8:11) 0:5
6   B MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
X LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 8:11) 0:6
7   A PARTYKA Ryszard X LENART Marek 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 0:7
8   B KUTYŁA Dawid W SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (4:11, 5:11, 2:11) 0:8
9   D NOWICKI Marek Y ŚLAZYK Paweł 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:7) 1:8
10   C KALICIAK Dariusz Z URBAN Witold 1:3 (14:12, 10:12, 9:11, 8:11) 1:9
11   A PARTYKA Ryszard Y ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:2, 11:2, 11:1) 2:9
12   C KALICIAK Dariusz W SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 2:10
13   B MAŚLONG Mirosław Z URBAN Witold 1:3 (9:11, 5:11, 12:10, 8:11) 2:11
14   D NOWICKI Marek X LENART Marek 3:0 (11:7, 11:5, 15:13) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13