V liga gr. B rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2018-10-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-21 16:00 13 KS „Jordan” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13 tak
1   A APOSTOŁ Paweł W ZĘBALA Mateusz 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B URBAN Piotr X FERDEK Marek 0:3 (9:11, 6:11, 12:14) 0:2
3   C LODOWSKI Janusz Y ZĘBALA Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 0:3
4   D BOROŃ Sławomir Z PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (6:11, 4:11, 11:6, 6:11) 0:4
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 0:5
6   B LODOWSKI Janusz
BOROŃ Sławomir
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
1:3 (12:10, 12:14, 2:11, 4:11) 0:6
7   A APOSTOŁ Paweł X FERDEK Marek 1:3 (11:6, 9:11, 6:11, 10:12) 0:7
8   B URBAN Piotr W ZĘBALA Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 0:8
9   D BOROŃ Sławomir Y ZĘBALA Paweł 2:3 (13:15, 4:11, 11:4, 11:7, 8:11) 0:9
10   C LODOWSKI Janusz Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 0:10
11   A APOSTOŁ Paweł Y ZĘBALA Paweł 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) 0:11
12   C LODOWSKI Janusz W ZĘBALA Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 0:12
13   B URBAN Piotr Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (5:11, 14:16, 7:11) 0:13
14   D BOROŃ Sławomir X GUMULA Marcin 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 1:13
2018-10-19 18:00 14 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 1:13 tak
1   A KROKOS Bartłomiej W LENART Marek 0:3 (5:11, 1:11, 7:11) 0:1
2   B DIETRICH Aleksander X ŚLAZYK Paweł 1:3 (2:11, 6:11, 11:8, 3:11) 0:2
3   C MARCHEWKA Kamil Y URBAN Witold 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 0:3
4   D PIESZCZEK Mikołaj Z LUHA Peter 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) 0:4
5   A MARCHEWKA Kamil
GARDOŃ Jakub
W ŚLAZYK Paweł
LUHA Peter
0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 0:5
6   B POJASEK Wojciech
KROKOS Bartłomiej
X LENART Marek
URBAN Witold
0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 0:6
7   A KROKOS Bartłomiej X ŚLAZYK Paweł 1:3 (3:11, 11:8, 7:11, 4:11) 0:7
8   B DIETRICH Aleksander W LENART Marek 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) 0:8
9   D PIESZCZEK Mikołaj Y URBAN Witold 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) 0:9
10   C MARCHEWKA Kamil Z LUHA Peter 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 0:10
11   A GARDOŃ Jakub Y URBAN Witold 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 0:11
12   C POJASEK Wojciech W LENART Marek 0:3 (6:11, 3:11, 6:11) 0:12
13   B DIETRICH Aleksander Z LUHA Peter 0:3 (3:11, 6:11, 10:12) 0:13
14   D PIESZCZEK Mikołaj X ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (11:13, 13:11, 11:4, 11:8) 1:13
2018-10-21 15:30 15 LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 0:14 tak
1   A MRYC Henryk W KUTYŁA Dawid 1:3 (13:11, 4:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B OSTROMĘCKI Rafał X MAŚLONG Mirosław 0:3 (2:11, 3:11, 5:11) 0:2
3   C KOWAL Mieczysław Y KALICIAK Dariusz 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) 0:3
4   D MLAK Michał Z NOWICKI Marek 0:3 (1:11, 4:11, 3:11) 0:4
5   A KOWAL Mieczysław
MLAK Michał
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
0:3 (3:11, 5:11, 9:11) 0:5
6   B MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (13:15, 13:15, 3:11) 0:6
7   A MRYC Henryk X MAŚLONG Mirosław 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 0:7
8   B OSTROMĘCKI Rafał W KUTYŁA Dawid 0:3 (1:11, 6:11, 4:11) 0:8
9   D MLAK Michał Y KALICIAK Dariusz 0:3 (2:11, 2:11, 3:11) 0:9
10   C KOWAL Mieczysław Z NOWICKI Marek 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 0:10
11   A MRYC Henryk Y KALICIAK Dariusz 0:3 (4:11, 4:11, 13:15) 0:11
12   C KOWAL Mieczysław W KUTYŁA Dawid 0:3 (0:11, 1:11, 2:11) 0:12
13   B OSTROMĘCKI Rafał Z NOWICKI Marek 0:3 (2:11, 4:11, 6:11) 0:13
14   D MLAK Michał X MAŚLONG Mirosław 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) 0:14
2018-10-20 13:00 16 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Q Team” Kraków 0:14 tak
1   A KRAWCZYK Kacper W WALA Tomasz 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 8:11) 0:1
2   B KUREK Kinga X STOLARCZYK Marcin 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) 0:2
3   C MAJKOWSKI Andrzej Y PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (8:11, 10:12, 12:10, 7:11) 0:3
4   D SLIEPUSHENKO Andrii Z WOŹNY Dariusz 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 0:4
5   A SLIEPUSHENKO Andrii
OCZKOŚ Agata
W PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 0:5
6   B KRAWCZYK Kacper
KUREK Kinga
X WOŹNY Dariusz
STOLARCZYK Marcin
1:3 (5:11, 12:14, 11:5, 5:11) 0:6
7   A KRAWCZYK Kacper X STOLARCZYK Marcin 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 12:14, 8:11) 0:7
8   B KUREK Kinga W WALA Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 0:8
9   D SLIEPUSHENKO Andrii Y PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 0:9
10   C MAJKOWSKI Andrzej Z WOŹNY Dariusz 0:3 (10:12, 2:11, 4:11) 0:10
11   A KRAWCZYK Kacper Y PALCZYŃSKI Bogdan 2:3 (4:11, 12:10, 6:11, 12:10, 8:11) 0:11
12   C MAJKOWSKI Andrzej W WALA Tomasz 1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 2:11) 0:12
13   B KUREK Kinga Z WOŹNY Dariusz 0:3 (9:11, 11:13, 9:11) 0:13
14   D OCZKOŚ Agata X STOLARCZYK Marcin 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 0:14
2018-10-20 11:00 17 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków V 13:1 tak
1   A TOMSIA Sławomir W ANDRZEJAK Kacper 3:0 (13:11, 11:3, 11:5) 1:0
2   B BALIK Robert X BRUZDA Julia 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 11:5) 2:0
3   C NOWAK Kamil Y KOPACKA Anna 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) 3:0
4   D GAJEWSKI Marcin Z SYRDA Zuzanna 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 4:0
5   A TOMSIA Sławomir
NOWAK Kamil
W BRUZDA Julia
ANDRZEJAK Kacper
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 5:0
6   B CHOCHÓŁ Paweł
ŁASKAWIEC Jakub
X KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
3:1 (11:6, 11:5, 7:11, 11:9) 6:0
7   A PAŁKA Patryk X BRUZDA Julia 3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 11:7) 7:0
8   B BALIK Robert W ANDRZEJAK Kacper 3:0 (12:10, 12:10, 11:6) 8:0
9   D GAJEWSKI Marcin Y KOPACKA Anna 3:0 (11:1, 11:8, 11:9) 9:0
10   C NOWAK Kamil Z SYRDA Zuzanna 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 10:0
11   A PAŁKA Patryk Y KOPACKA Anna 3:2 (12:10, 8:11, 11:6, 6:11, 12:10) 11:0
12   C CHOCHÓŁ Paweł W ANDRZEJAK Kacper 2:3 (10:12, 10:12, 16:14, 11:9, 9:11) 11:1
13   B ŁASKAWIEC Jakub Z SYRDA Zuzanna 3:2 (9:11, 11:5, 11:5, 9:11, 11:7) 12:1
14   D GAJEWSKI Marcin X BRUZDA Julia 3:0 (12:10, 11:8, 11:5) 13:1
2018-10-20 11:00 18 UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 14:0 tak
1   A WCISŁO Konrad W PASZEK Hubert 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 1:0
2   B GUZIK Aleksandra X LEWICKI Piotr 3:1 (11:2, 11:6, 11:13, 11:7) 2:0
3   C MARCHEWKA Artur Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (11:4, 12:10, 11:4) 3:0
4   D KOWALSKI Mateusz Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 4:0
5   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
W PASZEK Hubert
SZOSTAK Michał
3:0 (11:5, 11:6, 11:2) 5:0
6   B MARCHEWKA Artur
KOWALSKI Mateusz
X LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 6:0
7   A WCISŁO Konrad X LEWICKI Piotr 3:0 (18:16, 11:4, 11:3) 7:0
8   B GUZIK Aleksandra W PASZEK Hubert 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) 8:0
9   D KOWALSKI Mateusz Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (8:11, 11:2, 11:9, 11:7) 9:0
10   C MARCHEWKA Artur Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 10:0
11   A WCISŁO Konrad Y SZOSTAK Michał 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 11:0
12   C MARCHEWKA Artur W PASZEK Hubert 3:0 (11:1, 11:8, 11:8) 12:0
13   B GUZIK Aleksandra Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) 13:0
14   D KOWALSKI Mateusz X LEWICKI Piotr 3:1 (11:7, 4:11, 11:9, 11:7) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13