„Siemacha” Kraków II (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zbigniew Markiewicz (tel. 609 437 673)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2019/2020 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2018/2019 2382
3 DRAGAN Michał 2007 M brak 2143
4 GŁĄB Damian 1989 M 2019/2020 633
5 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2019/2020 1784
6 KONIECZNY Tomasz 1987 M 2018/2019 7
7 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2019/2020 2152
8 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2019/2020 1791
9 MATYASIK Mikołaj 2009 M 2019/2020 2136
10 OCHALIK Konrad 2008 M 2019/2020 2677
11 OSIKA Janusz 1988 M 2019/2020 809
12 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2019/2020 1921
13 PIRÓG Paweł 2008 M 2019/2020 2178
14 RESZKA Adam 2009 M 2019/2020 2177
15 RESZKA Jakub 2002 M 2019/2020 1311
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2019-10-06 18:00 LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 10:4 (S) ⇓
2 5K 1/1 2019-10-16 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 0:14 (S) ⇓
3 5K 1/4 2019-10-25 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇓
4 5K 1/3 2019-10-30 17:30 „Siemacha” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12 (S) ⇓
5 5K 1/5 2019-11-13 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 (S) ⇓
6 5K 1/6 2019-11-17 11:00 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇓
7 5K 1/8 2019-12-07 13:00 „Siemacha” Kraków II - MKS Centrum Kraków III 5:9 (S) ⇓
8 5K 1/7 2019-12-10 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇓
9 5K 1/9 2019-12-13 19:00 MKS Centrum Kraków V - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇓
10 5K 1/10 2020-01-11 11:00 „Siemacha” Kraków II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 10:4 (S) ⇑
11 5K 1/11 2020-01-19 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II 6:8 (S) ⇑
12 5K 2/1 2020-02-22 14:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Siemacha” Kraków II 6:8 (S) ⇑
13 5K 2/2 2020-03-05 19:30 „Siemacha” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska II 11:3 (S) ⇑
14 5K 2/3 2020-03-14 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - „Siemacha” Kraków II  
15 5K 2/4 2020-03-28 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - „Siemacha” Kraków II  
16 5K 2/6 2020-04-18 18:00 „Siemacha” Kraków II - KS GOKiS Wiśniowa  
17 5K 2/7 2020-04-25 18:00 „Siemacha” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków VI  
18 5K 2/8 2020-05-10 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - „Siemacha” Kraków II  
19 5K 2/9 2020-05-16 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
MM
3
MZ
4
MM
5
OK
6
PW
7
PP
8
RA
1 (W) LKS „Wisła” Rząska I 1,5 1,0 0,5   0,0   1,0   4
2 (D) UKS „Gryf” Gdów III 0,0 0,0 0,0   0,0   0,0   0
3 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   0,0     0,0   0,0 0,0 0
4 (D) KS „Podwawelski” Kraków V   1,0   0,0     1,0 0,0 2
5 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III   0,0   0,0 0,0   1,0 0,0 1
6 (W) PKS „Porta” Kraków II   0,0     0,0   0,0 0,0 0
7 (D) MKS Centrum Kraków III 3,5 1,5 0,0   0,0     0,0 5
8 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki   1,0 0,0 0,0   0,0 0,0   1
9 (W) MKS Centrum Kraków V   0,0     0,0   0,0 0,0 0
10 (D) SMS „Solne Miasto” Wieliczka   3,0   0,0 2,5   2,0 2,5 10
11 (W) KS GOKiS Wiśniowa 3,0 2,0 0,0   0,0   3,0   8
12 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI   2,5     1,0   3,5 1,0 8
13 (D) LKS „Wisła” Rząska II 2,5 3,5         2,5 2,5 11
Razem 10,5 15,5 0,5 0,0 3,5 0,0 14,0 6,0 50
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2019/2020 1920
2 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2019/2020 2152
3 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2019/2020 1791
4 MATYASIK Mikołaj 2009 M 2019/2020 2136
5 OCHALIK Konrad 2008 M 2019/2020 2677
6 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2019/2020 1921
7 PIRÓG Paweł 2008 M 2019/2020 2178
8 RESZKA Adam 2009 M 2019/2020 2177