„Siemacha” Kraków II (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zbigniew Markiewicz (tel. 609 437 673)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2019/2020 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2018/2019 2382
3 DRAGAN Michał 2007 M brak 2143
4 GŁĄB Damian 1989 M 2019/2020 633
5 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2019/2020 1784
6 KONIECZNY Tomasz 1987 M 2018/2019 7
7 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2019/2020 2152
8 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2019/2020 1791
9 MATYASIK Mikołaj 2009 M 2019/2020 2136
10 OCHALIK Konrad 2008 M 2019/2020 2677
11 OSIKA Janusz 1988 M 2019/2020 809
12 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2019/2020 1921
13 PIRÓG Paweł 2008 M 2019/2020 2178
14 RESZKA Adam 2009 M 2019/2020 2177
15 RESZKA Jakub 2002 M 2019/2020 1311
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2019-10-06 18:00 LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 10:4 (S) ⇓
2 5K 1/1 2019-10-16 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 0:14 (S) ⇓
3 5K 1/4 2019-10-25 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇓
4 5K 1/3 2019-10-30 17:30 „Siemacha” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12 (S) ⇓
5 5K 1/6 2019-11-23 11:00 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II  
6 5K 1/7 2019-12-01 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Siemacha” Kraków II  
7 5K 1/8 2019-12-07 10:00 „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III  
8 5K 1/9 2019-12-13 19:00 MKS KSOS Kraków V - „Siemacha” Kraków II  
9 5K 1/10 2020-01-11 10:00 „Siemacha” Kraków II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka  
10 5K 1/11 2020-01-18 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II  
11 5K 1/5 do ustalenia „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
MM
3
MZ
4
MM
5
OK
6
PP
7
RA
1 (W) LKS „Wisła” Rząska I 1,5 1,0 0,5   0,0 1,0   4
2 (D) UKS „Gryf” Gdów III 0,0 0,0 0,0   0,0 0,0   0
3 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   0,0     0,0 0,0 0,0 0
4 (D) KS „Podwawelski” Kraków V   1,0   0,0   1,0 0,0 2
Razem 1,5 2,0 0,5 0,0 0,0 2,0 0,0 6
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2019/2020 1920
2 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2019/2020 2152
3 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2019/2020 1791
4 MATYASIK Mikołaj 2009 M 2019/2020 2136
5 OCHALIK Konrad 2008 M 2019/2020 2677
6 PIRÓG Paweł 2008 M 2019/2020 2178
7 RESZKA Adam 2009 M 2019/2020 2177