V liga rejon Kraków => Grupa IV
Runda: 2, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2020-03-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-03-05 19:30 4 „Siemacha” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska II 11:3 tak
1   A CNOTA Jakub W BUŁA Dominik 1:3 (11:9, 10:12, 3:11, 9:11) 0:1
2   B RESZKA Adam X REPTAK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 1:1
3   C PIRÓG Paweł Y OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (13:11, 11:7, 5:11, 11:6) 2:1
4   D MARKIEWICZ Michał Z KURELUS Piotr 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:8) 3:1
5   A MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
W BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 4:1
6   B CNOTA Jakub
RESZKA Adam
X KURELUS Piotr
REPTAK Grzegorz
3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 5:1
7   A CNOTA Jakub X REPTAK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 6:1
8   B RESZKA Adam W BUŁA Dominik 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 6:2
9   D MARKIEWICZ Michał Y OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 7:2
10   C PIRÓG Paweł Z KURELUS Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 8:2
11   A CNOTA Jakub Y OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 9:2
12   C PIRÓG Paweł W BUŁA Dominik 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 11:13) 9:3
13   B RESZKA Adam Z KURELUS Piotr 3:2 (8:11, 12:10, 6:11, 11:8, 12:10) 10:3
14   D MARKIEWICZ Michał X REPTAK Grzegorz 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 13:11) 11:3
2020-03-07 11:00 5 KS GOKiS Wiśniowa - UKS „Gryf” Gdów II
2020-03-07 11:00 6 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków VI 1:13 tak
1   A PŁAWIŃSKI Natan W WĄS Bartłomiej 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B OLEKSA Kacper X SIEDLECKI Antoni 3:1 (11:3, 11:5, 7:11, 11:7) 1:1
3   C CHORNYI Yehor Y PIETROW Aleksander 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 1:2
4   D SALETNIK Jakub Z KORDAS Konrad 1:3 (11:3, 6:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A PŁAWIŃSKI Natan
OLEKSA Kacper
W SIEDLECKI Antoni
PIETROW Aleksander
2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 11:9, 7:11) 1:4
6   B SALETNIK Jakub
CHORNYI Yehor
X WĄS Bartłomiej
GNATYSHEN Yevhenii
0:3 (8:11, 3:11, 15:17) 1:5
7   A PŁAWIŃSKI Natan X SIEDLECKI Antoni 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) 1:6
8   B OLEKSA Kacper W WĄS Bartłomiej 0:3 (12:14, 11:13, 9:11) 1:7
9   D SALETNIK Jakub Y PIETROW Aleksander 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11) 1:8
10   C CHORNYI Yehor Z KORDAS Konrad 0:3 (7:11, 2:11, 10:12) 1:9
11   A PŁAWIŃSKI Natan Y GNATYSHEN Yevhenii 0:3 (7:11, 4:11, 10:12) 1:10
12   C CHORNYI Yehor W WĄS Bartłomiej 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 1:11
13   B OLEKSA Kacper Z KORDAS Konrad 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:12
14   D SALETNIK Jakub X SIEDLECKI Antoni 0:3 (7:11, 5:11, 3:11) 1:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.