V liga rejon Kraków => Grupa IV
Runda: 2, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-02-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-02-22 14:00 1 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Siemacha” Kraków II 6:8 tak
1   A WĄS Bartłomiej W PIRÓG Paweł 2:3 (11:5, 14:12, 7:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B GNATYSHEN Yevhenii X MARKIEWICZ Michał 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 0:2
3   C PIETROW Aleksander Y OCHALIK Konrad 2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 9:11, 9:11) 0:3
4   D KORDAS Konrad Z RESZKA Adam 3:0 (11:2, 11:4, 12:10) 1:3
5   A WĄS Bartłomiej
GNATYSHEN Yevhenii
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
0:3 (6:11, 2:11, 3:11) 1:4
6   B SIEDLECKI Antoni
PIETROW Aleksander
X RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:2 (9:11, 11:6, 12:10, 3:11, 11:8) 2:4
7   A WĄS Bartłomiej X MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:8, 14:12, 11:9) 3:4
8   B GNATYSHEN Yevhenii W PIRÓG Paweł 2:3 (11:5, 9:11, 6:11, 11:5, 4:11) 3:5
9   D KORDAS Konrad Y OCHALIK Konrad 3:2 (11:9, 13:11, 10:12, 9:11, 11:8) 4:5
10   C PIETROW Aleksander Z RESZKA Adam 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 5:5
11   A WĄS Bartłomiej Y OCHALIK Konrad 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) 6:5
12   C PIETROW Aleksander W PIRÓG Paweł 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 8:11) 6:6
13   B SIEDLECKI Antoni Z RESZKA Adam 1:3 (13:11, 7:11, 5:11, 8:11) 6:7
14   D KORDAS Konrad X MARKIEWICZ Michał 1:3 (6:11, 12:10, 12:14, 1:11) 6:8
2020-02-27 19:30 2 LKS „Wisła” Rząska II - KS GOKiS Wiśniowa 5:9 tak
1   A BUŁA Dominik W CHLIPAŁA Grzegorz 3:1 (11:5, 11:3, 10:12, 11:6) 1:0
2   B KURELUS Piotr X MURZYN Maciej 3:2 (11:5, 2:11, 7:11, 11:4, 11:9) 2:0
3   C OSTROMĘCKI Rafał Y STALMACH Zbigniew 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 2:1
4   D REPTAK Grzegorz Z ŻĄDŁO Damian 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 2:2
5   A BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
W CHLIPAŁA Grzegorz
ŻĄDŁO Damian
2:3 (8:11, 11:3, 11:7, 9:11, 8:11) 2:3
6   B KURELUS Piotr
REPTAK Grzegorz
X MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
1:3 (11:9, 3:11, 4:11, 3:11) 2:4
7   A BUŁA Dominik X MURZYN Maciej 3:0 (11:5, 11:8, 13:11) 3:4
8   B KURELUS Piotr W CHLIPAŁA Grzegorz 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 5:11) 3:5
9   D REPTAK Grzegorz Y STALMACH Zbigniew 0:3 (0:11, 6:11, 1:11) 3:6
10   C OSTROMĘCKI Rafał Z ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:4, 11:6, 17:15) 4:6
11   A BUŁA Dominik Y STALMACH Zbigniew 3:0 (11:5, 11:7, 12:10) 5:6
12   C OSTROMĘCKI Rafał W CHLIPAŁA Grzegorz 2:3 (11:9, 8:11, 11:5, 5:11, 6:11) 5:7
13   B KURELUS Piotr Z ŻĄDŁO Damian 0:3 (8:11, 2:11, 5:11) 5:8
14   D KULIG Oliwier X MURZYN Maciej 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 5:9
2020-02-20 17:00 3 UKS „Gryf” Gdów II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 tak
1   A PAJORSKI Mateusz W BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 1:0
2   B PILCH Aleksander X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:0, 11:3, 11:8) 2:0
3   C TURECKI Jakub Y SALETNIK Jakub 3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 11:6) 3:0
4   D PERZ Izabela Z CHORNYI Yehor 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 4:0
5   A PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
W BULIŃSKI Sebastian
PŁAWIŃSKI Natan
3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 5:0
6   B TURECKI Jakub
MIERNIK Jan
X SALETNIK Jakub
CHORNYI Yehor
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 6:0
7   A PAJORSKI Mateusz X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 7:0
8   B PILCH Aleksander W BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:3, 11:4, 11:1) 8:0
9   D PERZ Izabela Y SALETNIK Jakub 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 9:0
10   C TURECKI Jakub Z CHORNYI Yehor 3:0 (17:15, 11:7, 13:11) 10:0
11   A PAJORSKI Mateusz Y SALETNIK Jakub 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 11:0
12   C TURECKI Jakub W BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 12:0
13   B PILCH Aleksander Z CHORNYI Yehor 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 13:0
14   D MIERNIK Jan X PŁAWIŃSKI Natan 3:2 (10:12, 10:12, 11:3, 11:3, 12:10) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.