IV liga mężczyzn wschód => Grupa „mocniejsza”
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 6 0 18:3 100,00
2 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 6 5 1 17:6 83,33
3 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 5 1 15:7 83,33
4 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 6 5 1 15:10 83,33
5 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 4 2 16:7 66,67
6 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 4 2 14:8 66,67
7 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 4 2 14:9 66,67
8 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 3 0 9:1 100,00
9 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 6 3 3 13:10 50,00
10 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 3 3 14:12 50,00
11 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 3 3 11:13 50,00
12 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 3 2 1 8:4 66,67
13 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 3 2 1 7:6 66,67
14 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 3 2 1 6:6 66,67
15 GAJDA Rafał (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 2 4 11:14 33,33
16 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 2 4 10:13 33,33
17 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 1 2 5:6 33,33
18 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 3 1 2 4:6 33,33
19 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 1 2 5:8 33,33
20 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 1 2 3:6 33,33
21 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 1 5 5:16 16,67
22 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 0 3 3:9 0,00
23 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 0 3 1:9 0,00
24 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 1:9 0,00
25 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 0:9 0,00
26 MRÓZ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 0:9 0,00
27 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 3 0 9:1 100,00
2 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 6 0 18:3 100,00
3 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 6 5 1 17:6 83,33
4 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 5 1 15:7 83,33
5 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 6 5 1 15:10 83,33
6 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 4 2 16:7 66,67
7 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 3 2 1 8:4 66,67
8 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 4 2 14:8 66,67
9 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 4 2 14:9 66,67
10 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 3 2 1 7:6 66,67
11 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 3 2 1 6:6 66,67
12 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 6 3 3 13:10 50,00
13 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 3 3 14:12 50,00
14 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 3 3 11:13 50,00
15 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 1 2 5:6 33,33
16 GAJDA Rafał (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 2 4 11:14 33,33
17 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 2 4 10:13 33,33
18 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 3 1 2 4:6 33,33
19 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 1 2 5:8 33,33
20 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 1 2 3:6 33,33
21 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 1 5 5:16 16,67
22 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 0 3 3:9 0,00
23 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 0 3 1:9 0,00
24 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 1:9 0,00
25 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 0:9 0,00
26 MRÓZ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 0:9 0,00
27 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 0:9 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 6 0 2 1 1 6,5
2 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 6 5 1 2 2 0 6,0
3 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 6 5 1 2 1 1 5,5
4 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 5 1 2 1 1 5,5
5 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 4 2 2 2 0 5,0
6 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 4 2 2 1 1 4,5
7 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 4 2 2 1 1 4,5
8 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 3 3 1 1 0 3,5
9 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 6 3 3 2 1 1 3,5
10 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 3 3 2 1 1 3,5
11 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 3 0 1 0 1 3,0
12 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 3 2 1 1 1 0 2,5
13 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 2 4 2 1 1 2,5
14 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 3 2 1 1 0 1 2,0
15 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 3 2 1 0 0 0 2,0
16 GAJDA Rafał (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 2 4 2 0 2 2,0
17 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 1 2 1 1 0 1,5
18 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 1 2 1 1 0 1,5
19 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 1 5 2 1 1 1,5
20 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 1 2 1 0 1 1,0
21 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 3 1 2 1 0 1 1,0
22 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 0 3 1 1 0 0,5
23 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 0 0 0 1 1 0 0,5
24 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 0 0 0 1 1 0 0,5
25 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 0 3 1 0 1 0,0
26 MRÓZ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1 0 1 0,0
27 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1 0 1 0,0
28 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 1 0 1 0,0
29 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 1 0 1 0,0

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.