V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 WOLANIN Piotr (LKS „Olmex” Piotrowice III) 23 23 0 69:11 100,00
2 KOWALKOWSKI Patryk (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 21 3 66:11 87,50
3 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 20 4 63:19 83,33
4 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 24 19 5 59:22 79,17
5 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 17 4 53:16 80,95
6 ORTMAN Agata (LKS „Olmex” Piotrowice III) 22 17 5 55:24 77,27
7 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 23 17 6 59:27 73,91
8 WĘGLARZ Patryk (LKS „Victoria” Nidek) 19 16 3 48:17 84,21
9 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 23 16 7 50:29 69,57
10 FOKSIŃSKI Przemysław (LKS „Olmex” Piotrowice III) 16 15 1 45:10 93,75
11 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 19 15 4 51:19 78,95
12 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 21 15 6 52:22 71,43
13 MIKOŁAJEK Rafał (LKS „Victoria” Nidek) 21 15 6 52:25 71,43
14 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 26 15 11 47:41 57,69
15 DŁUGOPOLSKI Grzegorz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 18 13 5 45:18 72,22
16 ANTECKI Patryk (LKS „Olmex” Piotrowice III) 20 13 7 43:29 65,00
17 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 15 11 4 38:15 73,33
18 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice III) 11 10 1 32:4 90,91
19 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 23 10 13 39:44 43,48
20 WOLAREK Artur (KTS „Victoria” Spytkowice II) 24 10 14 47:47 41,67
21 GASIDŁO Marian (LKS „Victoria” Nidek) 12 9 3 30:14 75,00
22 KWIATKOWSKI Kacper (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 20 9 11 38:44 45,00
23 HANDZEL Weronika (UKS „Tornado” Waksmund) 26 9 17 37:57 34,62
24 KORCZAK Natasza (UKS „Tornado” Waksmund) 27 9 18 32:60 33,33
25 WORECKI Michał (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 8 0 24:2 100,00
26 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 16 8 8 29:30 50,00
27 MAJERCZAK Jan (KS „Łęgi” Nowa Biała) 17 8 9 27:29 47,06
28 MAJERCZAK Tomasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 18 8 10 31:34 44,44
29 MITORAJ Paweł (LKS „Olmex” Piotrowice II) 19 8 11 29:37 42,11
30 MENSFELD Natalia (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 8 19 27:67 29,63
31 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ V) 9 7 2 25:10 77,78
32 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice III) 10 7 3 26:9 70,00
33 ŚCIESZKA Karolina (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 7 20 29:65 25,93
34 MUCHA Piotr (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 6 2 19:11 75,00
35 RADWAN Mikołaj (MKS „Skawa” Wadowice II) 11 6 5 19:20 54,55
36 WALICZEK Łukasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 16 6 10 23:32 37,50
37 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 17 6 11 22:38 35,29
38 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 27 6 21 28:65 22,22
39 HUBER Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 9 5 4 17:18 55,56
40 WAWRZON Sebastian (KS „Łęgi” Nowa Biała) 17 5 12 23:42 29,41
41 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 6 4 2 16:7 66,67
42 BRYNIARSKI Borys (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 10 4 6 18:19 40,00
43 MITORAJ Jan (LKS „Olmex” Piotrowice II) 17 4 13 13:41 23,53
44 ZANIEWSKI Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 24 4 20 21:62 16,67
45 KOCZAŁKO Oliwia (UKS „Tornado” Waksmund) 27 4 23 18:73 14,81
46 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice III) 3 3 0 9:1 100,00
47 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 3 3 0 9:1 100,00
48 NOSAL Piotr (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 9:2 100,00
49 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 9 3 6 17:23 33,33
50 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 19 3 16 14:52 15,79
51 BODNAR Marcin (LKS „Olmex” Piotrowice III) 2 2 0 6:1 100,00
52 GRAJNY Marta (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 3 2 1 8:3 66,67
53 PANEK Kamil (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 3 2 1 7:4 66,67
54 FILEK Maciej (LKS „Olmex” Piotrowice II) 3 2 1 7:5 66,67
55 CHOJNA Zbigniew (KTS „Victoria” Spytkowice II) 7 2 5 9:19 28,57
56 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 26 2 24 9:73 7,69
57 PIEKARCZYK Tomasz (LKS „Olmex” Piotrowice III) 1 1 0 3:2 100,00
58 ŻYDEK Miłosz (MKS „Skawa” Wadowice II) 7 1 6 4:18 14,29
59 BOBAK Kacper (KTS „Victoria” Spytkowice II) 8 1 7 3:22 12,50
60 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice II) 12 1 11 9:35 8,33
61 KCIUK Eryk (KTS „Victoria” Spytkowice II) 2 0 2 2:6 0,00
62 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 2:18 0,00
63 KUTEK Patrycja (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 20 0 20 6:60 0,00
64 RAJDA Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 1:18 0,00
65 GNIADEK Paweł (KTS „Victoria” Spytkowice II) 2 0 2 0:6 0,00
66 KURNAT Piotr (KS „Łęgi” Nowa Biała) 4 0 4 0:12 0,00
67 WIERZBICKA Marlena (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 13 0 13 0:39 0,00
68 PIEKARCZYK Zuzanna (LKS „Olmex” Piotrowice II) 3 0 3 0:9 0,00
69 MOZDYNIEWICZ Natalia (UKS „Tornado” Waksmund) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 WOLANIN Piotr (LKS „Olmex” Piotrowice III) 23 23 0 69:11 100,00
2 FOKSIŃSKI Przemysław (LKS „Olmex” Piotrowice III) 16 15 1 45:10 93,75
3 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice III) 11 10 1 32:4 90,91
4 KOWALKOWSKI Patryk (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 21 3 66:11 87,50
5 WĘGLARZ Patryk (LKS „Victoria” Nidek) 19 16 3 48:17 84,21
6 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 20 4 63:19 83,33
7 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 17 4 53:16 80,95
8 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 24 19 5 59:22 79,17
9 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 19 15 4 51:19 78,95
10 ORTMAN Agata (LKS „Olmex” Piotrowice III) 22 17 5 55:24 77,27
11 GASIDŁO Marian (LKS „Victoria” Nidek) 12 9 3 30:14 75,00
12 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 23 17 6 59:27 73,91
13 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 15 11 4 38:15 73,33
14 DŁUGOPOLSKI Grzegorz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 18 13 5 45:18 72,22
15 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 21 15 6 52:22 71,43
16 MIKOŁAJEK Rafał (LKS „Victoria” Nidek) 21 15 6 52:25 71,43
17 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice III) 10 7 3 26:9 70,00
18 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 23 16 7 50:29 69,57
19 ANTECKI Patryk (LKS „Olmex” Piotrowice III) 20 13 7 43:29 65,00
20 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 26 15 11 47:41 57,69
21 RADWAN Mikołaj (MKS „Skawa” Wadowice II) 11 6 5 19:20 54,55
22 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 16 8 8 29:30 50,00
23 MAJERCZAK Jan (KS „Łęgi” Nowa Biała) 17 8 9 27:29 47,06
24 KWIATKOWSKI Kacper (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 20 9 11 38:44 45,00
25 MAJERCZAK Tomasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 18 8 10 31:34 44,44
26 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 23 10 13 39:44 43,48
27 MITORAJ Paweł (LKS „Olmex” Piotrowice II) 19 8 11 29:37 42,11
28 WOLAREK Artur (KTS „Victoria” Spytkowice II) 24 10 14 47:47 41,67
29 BRYNIARSKI Borys (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 10 4 6 18:19 40,00
30 WALICZEK Łukasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 16 6 10 23:32 37,50
31 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 17 6 11 22:38 35,29
32 HANDZEL Weronika (UKS „Tornado” Waksmund) 26 9 17 37:57 34,62
33 KORCZAK Natasza (UKS „Tornado” Waksmund) 27 9 18 32:60 33,33
34 MENSFELD Natalia (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 8 19 27:67 29,63
35 WAWRZON Sebastian (KS „Łęgi” Nowa Biała) 17 5 12 23:42 29,41
36 ŚCIESZKA Karolina (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 7 20 29:65 25,93
37 MITORAJ Jan (LKS „Olmex” Piotrowice II) 17 4 13 13:41 23,53
38 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 27 6 21 28:65 22,22
39 ZANIEWSKI Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 24 4 20 21:62 16,67
40 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 19 3 16 14:52 15,79
41 KOCZAŁKO Oliwia (UKS „Tornado” Waksmund) 27 4 23 18:73 14,81
42 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice II) 12 1 11 9:35 8,33
43 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 26 2 24 9:73 7,69
44 KUTEK Patrycja (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 20 0 20 6:60 0,00
45 WIERZBICKA Marlena (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 13 0 13 0:39 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KLAG Wiktor / KOWALCZYK Michał
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
3 3 0 9:1 100,00
2 SKRZYPIEC Dawid / WĘGLARZ Patryk
(LKS „Victoria” Nidek)
7 6 1 18:9 85,71
3 MIKOŁAJEK Rafał / SZEMIK Krzysztof
(LKS „Victoria” Nidek)
6 5 1 17:6 83,33
4 DŁUGOPOLSKI Grzegorz / KLAG Wiktor
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
5 4 1 14:6 80,00
5 MAJERCZAK Tomasz / KURNAT Piotr
(KS „Łęgi” Nowa Biała)
4 3 1 9:4 75,00
6 FOKSIŃSKI Przemysław / ANTECKI Patryk
(LKS „Olmex” Piotrowice III)
4 3 1 9:5 75,00
7 KOWALKOWSKI Patryk / RÓŻAŃSKI Damian
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
7 5 2 18:10 71,43
8 ŻYDEK Robert / BROSZKIEWICZ Karol
(LKS „Olmex” Piotrowice II)
7 5 2 16:11 71,43
9 ORTMAN Agata / WOLANIN Piotr
(LKS „Olmex” Piotrowice III)
3 2 1 8:5 66,67
10 HANDZEL Weronika / KOLASA Iwona
(UKS „Tornado” Waksmund)
3 2 1 6:6 66,67
11 HANDZEL Weronika / KOCZAŁKO Oliwia
(UKS „Tornado” Waksmund)
6 3 3 10:10 50,00
12 WOLAREK Artur / KAJFASZ Bogdan
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
4 2 2 6:7 50,00
13 FILEK Maciej / BROSZKIEWICZ Łukasz
(LKS „Olmex” Piotrowice II)
3 1 2 6:6 33,33
14 KOLASA Iwona / KORCZAK Natasza
(UKS „Tornado” Waksmund)
6 2 4 9:12 33,33
15 KWIATKOWSKI Kacper / ZANIEWSKI Franciszek
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
6 2 4 9:15 33,33
16 WOLAREK Artur / CHOJNA Zbigniew
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
4 1 3 8:9 25,00
17 BOBAK Piotr / BOBAK Jacek
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
9 2 7 17:22 22,22
18 ŚCIESZKA Karolina / MENSFELD Natalia
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
9 2 7 10:22 22,22
19 SAŁAPATEK Tomasz / WIERZBICKA Marlena
(ULKS „Lachowice” Lachowice III)
3 0 3 2:9 0,00
20 KUTEK Patrycja / KUTEK Edyta
(ULKS „Lachowice” Lachowice III)
6 0 6 2:18 0,00
21 KOCZAŁKO Oliwia / KORCZAK Natasza
(UKS „Tornado” Waksmund)
3 0 3 0:9 0,00
22 MAJERCZAK Jan / WALICZEK Łukasz
(KS „Łęgi” Nowa Biała)
3 0 3 0:9 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 WOLANIN Piotr (LKS „Olmex” Piotrowice III) 23 23 0 7 6 1 26,0
2 KOWALKOWSKI Patryk (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 21 3 8 6 2 24,0
3 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 20 4 8 7 1 23,5
4 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 24 19 5 8 5 3 21,5
5 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 23 17 6 8 7 1 20,5
6 WĘGLARZ Patryk (LKS „Victoria” Nidek) 19 16 3 8 7 1 19,5
7 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 17 4 7 5 2 19,5
8 ORTMAN Agata (LKS „Olmex” Piotrowice III) 22 17 5 6 4 2 19,0
9 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 23 16 7 8 5 3 18,5
10 MIKOŁAJEK Rafał (LKS „Victoria” Nidek) 21 15 6 7 6 1 18,0
11 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 21 15 6 7 6 1 18,0
12 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 19 15 4 7 4 3 17,0
13 FOKSIŃSKI Przemysław (LKS „Olmex” Piotrowice III) 16 15 1 4 3 1 16,5
14 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 26 15 11 9 2 7 16,0
15 DŁUGOPOLSKI Grzegorz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 18 13 5 6 5 1 15,5
16 ANTECKI Patryk (LKS „Olmex” Piotrowice III) 20 13 7 6 5 1 15,5
17 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 15 11 4 5 5 0 13,5
18 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice III) 11 10 1 5 3 2 11,5
19 WOLAREK Artur (KTS „Victoria” Spytkowice II) 24 10 14 9 3 6 11,5
20 HANDZEL Weronika (UKS „Tornado” Waksmund) 26 9 17 9 5 4 11,5
21 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 23 10 13 9 2 7 11,0
22 MAJERCZAK Tomasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 18 8 10 6 5 1 10,5
23 GASIDŁO Marian (LKS „Victoria” Nidek) 12 9 3 2 2 0 10,0
24 KWIATKOWSKI Kacper (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 20 9 11 7 2 5 10,0
25 KORCZAK Natasza (UKS „Tornado” Waksmund) 27 9 18 9 2 7 10,0
26 WORECKI Michał (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 8 0 3 3 0 9,5
27 MITORAJ Paweł (LKS „Olmex” Piotrowice II) 19 8 11 5 3 2 9,5
28 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice III) 10 7 3 5 4 1 9,0
29 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 16 8 8 4 2 2 9,0
30 MENSFELD Natalia (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 8 19 9 2 7 9,0
31 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ V) 9 7 2 3 3 0 8,5
32 MAJERCZAK Jan (KS „Łęgi” Nowa Biała) 17 8 9 5 1 4 8,5
33 ŚCIESZKA Karolina (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 7 20 9 2 7 8,0
34 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 27 6 21 9 4 5 8,0
35 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 17 6 11 6 3 3 7,5
36 MUCHA Piotr (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 6 2 3 1 2 6,5
37 RADWAN Mikołaj (MKS „Skawa” Wadowice II) 11 6 5 2 1 1 6,5
38 WALICZEK Łukasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 16 6 10 5 0 5 6,0
39 ZANIEWSKI Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 24 4 20 8 4 4 6,0
40 WAWRZON Sebastian (KS „Łęgi” Nowa Biała) 17 5 12 4 1 3 5,5
41 KOCZAŁKO Oliwia (UKS „Tornado” Waksmund) 27 4 23 9 3 6 5,5
42 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 6 4 2 2 2 0 5,0
43 HUBER Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 9 5 4 3 0 3 5,0
44 BRYNIARSKI Borys (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 10 4 6 3 2 1 5,0
45 MITORAJ Jan (LKS „Olmex” Piotrowice II) 17 4 13 4 2 2 5,0
46 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
47 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
48 NOSAL Piotr (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
49 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 19 3 16 7 1 6 3,5
50 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 9 3 6 3 0 3 3,0
51 GRAJNY Marta (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 3 2 1 1 1 0 2,5
52 FILEK Maciej (LKS „Olmex” Piotrowice II) 3 2 1 3 1 2 2,5
53 CHOJNA Zbigniew (KTS „Victoria” Spytkowice II) 7 2 5 4 1 3 2,5
54 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice II) 12 1 11 6 3 3 2,5
55 BODNAR Marcin (LKS „Olmex” Piotrowice III) 2 2 0 1 0 1 2,0
56 PANEK Kamil (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 3 2 1 1 0 1 2,0
57 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 26 2 24 8 0 8 2,0
58 KURNAT Piotr (KS „Łęgi” Nowa Biała) 4 0 4 4 3 1 1,5
59 PIEKARCZYK Tomasz (LKS „Olmex” Piotrowice III) 1 1 0 1 0 1 1,0
60 ŻYDEK Miłosz (MKS „Skawa” Wadowice II) 7 1 6 1 0 1 1,0
61 BOBAK Kacper (KTS „Victoria” Spytkowice II) 8 1 7 1 0 1 1,0
62 KCIUK Eryk (KTS „Victoria” Spytkowice II) 2 0 2 0 0 0 0,0
63 GNIADEK Paweł (KTS „Victoria” Spytkowice II) 2 0 2 0 0 0 0,0
64 MOZDYNIEWICZ Natalia (UKS „Tornado” Waksmund) 1 0 1 0 0 0 0,0
65 KUTEK Patrycja (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 20 0 20 7 0 7 0,0
66 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 2 0 2 0,0
67 PIEKARCZYK Zuzanna (LKS „Olmex” Piotrowice II) 3 0 3 1 0 1 0,0
68 WIERZBICKA Marlena (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 13 0 13 4 0 4 0,0
69 RAJDA Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 2 0 2 0,0
Drużyna KS „Łęgi” Nowa Biała została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.