IV liga mężczyzn zachód => Grupa "mocniejsza"
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 12 0 36:4 100,00
2 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 10 2 30:12 83,33
3 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 12 9 3 30:17 75,00
4 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 8 4 28:15 66,67
5 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 8 4 31:17 66,67
6 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 9 6 3 19:12 66,67
7 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 9 6 3 19:18 66,67
8 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 12 6 6 27:23 50,00
9 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 12 6 6 22:20 50,00
10 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 6 6 24:23 50,00
11 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 8 5 3 21:16 62,50
12 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 9 5 4 19:19 55,56
13 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 6 4 2 12:11 66,67
14 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 9 4 5 16:19 44,44
15 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 4 5 16:21 44,44
16 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 4 5 16:21 44,44
17 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 12 4 8 18:27 33,33
18 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 4 8 16:26 33,33
19 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 11 3 8 16:26 27,27
20 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 2 7 13:23 22,22
21 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 2 10 17:31 16,67
22 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 1 1 0 3:1 100,00
23 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 1 2 4:6 33,33
24 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia) 4 0 4 2:12 0,00
25 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 6 0 6 1:18 0,00
26 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 0 3 0:9 0,00
27 ZAWADZKA Emilia („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 12 0 36:4 100,00
2 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 10 2 30:12 83,33
3 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 12 9 3 30:17 75,00
4 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 8 4 28:15 66,67
5 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 8 4 31:17 66,67
6 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 9 6 3 19:12 66,67
7 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 6 4 2 12:11 66,67
8 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 9 6 3 19:18 66,67
9 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 8 5 3 21:16 62,50
10 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 9 5 4 19:19 55,56
11 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 12 6 6 27:23 50,00
12 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 12 6 6 22:20 50,00
13 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 6 6 24:23 50,00
14 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 9 4 5 16:19 44,44
15 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 4 5 16:21 44,44
16 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 4 5 16:21 44,44
17 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 12 4 8 18:27 33,33
18 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 4 8 16:26 33,33
19 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 11 3 8 16:26 27,27
20 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 2 7 13:23 22,22
21 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 2 10 17:31 16,67
22 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia) 4 0 4 2:12 0,00
23 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 6 0 6 1:18 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ZIMNICKI Tomasz / WOJDYŁA Dominik
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
1 1 0 3:0 100,00
2 CELARY Mateusz / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
3 3 0 9:2 100,00
3 CELARY Mateusz / KOŁOS Arkadiusz
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
1 1 0 3:1 100,00
4 ZIMNICKI Tomasz / BRUZDA Rafał
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
1 1 0 3:1 100,00
5 BAŁUSZEK Kamil / SŁOCIŃSKI Damian
(TKS „Opoka” Trzebinia)
1 1 0 3:2 100,00
6 SUBIK Filip / RÓŻAŃSKI Damian
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
1 1 0 3:2 100,00
7 KUZIO Waldemar / CZYŻYCKI Bogdan
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
3 2 1 8:3 66,67
8 KOŁOS Arkadiusz / KUTAJ Maksymilian
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
3 2 1 7:3 66,67
9 FRĄCZEK Łukasz / GLANOWSKI Bartosz
(TKS „Opoka” Trzebinia)
3 2 1 7:6 66,67
10 PIĄSTKA Michał / KURCZYNA Łukasz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
3 2 1 6:6 66,67
11 NALEPA Maciej / DŹWIG Andrzej
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
2 1 1 4:5 50,00
12 WĄSIK Marcin / KRÓLIKOWSKI Bartosz
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
4 2 2 6:8 50,00
13 BAŁUSZEK Kamil / ZAJĘCKI Rafał
(TKS „Opoka” Trzebinia)
2 1 1 3:4 50,00
14 BAŁUSZEK Kamil / FRĄCZEK Łukasz
(TKS „Opoka” Trzebinia)
1 0 1 2:3 0,00
15 PORĄBKA Dariusz / ZIMNICKI Tomasz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
1 0 1 2:3 0,00
16 KUZIO Waldemar / NALEPA Maciej
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
1 0 1 2:3 0,00
17 WOJDYŁA Dominik / BRUZDA Rafał
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
1 0 1 2:3 0,00
18 ZAJĘCKI Paweł / GLANOWSKI Bartosz
(TKS „Opoka” Trzebinia)
1 0 1 1:3 0,00
19 SUBIK Filip / KLAG Wiktor
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
3 0 3 3:9 0,00
20 WOJDYŁA Dominik / KURCZYNA Łukasz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
1 0 1 1:3 0,00
21 STALMACH Zbigniew / DŹWIG Andrzej
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
2 0 2 1:6 0,00
22 ZAWADZKA Emilia / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
1 0 1 0:3 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 12 0 4 4 0 14,0
2 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 10 2 4 3 1 11,5
3 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 12 9 3 4 2 2 10,0
4 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 8 4 4 3 1 9,5
5 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 8 4 4 2 2 9,0
6 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 9 6 3 3 2 1 7,0
7 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 12 6 6 4 2 2 7,0
8 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 6 6 4 2 2 7,0
9 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 12 6 6 4 2 2 7,0
10 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 9 6 3 3 0 3 6,0
11 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 8 5 3 3 2 1 6,0
12 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 9 5 4 3 2 1 6,0
13 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 4 5 3 2 1 5,0
14 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 9 4 5 3 1 2 4,5
15 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 4 5 2 1 1 4,5
16 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 12 4 8 4 1 3 4,5
17 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 4 8 4 1 3 4,5
18 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 6 4 2 2 0 2 4,0
19 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 11 3 8 4 2 2 4,0
20 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 2 10 4 2 2 3,0
21 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 2 7 3 1 2 2,5
22 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 1 2 1 1 0 1,5
23 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 1 1 0 1 0 1 1,0
24 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia) 4 0 4 1 1 0 0,5
25 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 6 0 6 2 1 1 0,5
26 ZAWADZKA Emilia („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 1 0 1 0,0
27 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 0 3 1 0 1 0,0
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.